Stidljivi muškarci

...misliš virtuelna...
..takve osobe ako su previše dugo u tom stadijumu,bivaju odbačene od društva i ostavljene na marginama društvenih dešavanja...
...i sa tim počinje taj čarobni krug...
Zavisi koja pali. Npr, neka puste neku muziku koja im podiže samopouzdanje... ili neka rade nešto što im vraća veru u sebe, neka idu u kupovinu, neka promene frizuru, ili u krajnjoj liniji neka uzmu i alkohol... samo ne smeju biti statični.

Kod mene muzika odradi posao.
 
Zavisi koja pali. Npr, neka puste neku muziku koja im podiže samopouzdanje... ili neka rade nešto što im vraća veru u sebe, neka idu u kupovinu, neka promene frizuru, ili u krajnjoj liniji neka uzmu i alkohol... samo ne smeju biti statični.

Kod mene muzika odradi posao.
..zanimljiva razmišljanja kolega...
...pomalo pretenciozna ali ima tu nečega...
 
Ja jesam stidljiva. Ali to sam nekako sakrila svojom direktnoscu (ne racunajuci ovo poslednje).
Ni ne cekam da se "zastidim", odmah razjasnjavam stvari... I olaksam sebi... Idemo li dalje ili ne...
Da sam dozvolila da budem stidljiva, razumela bih ih... A ovako... Muchenja nema goreg...
 
....Dano kod devojaka to je nešto drugo....
...u drugom obliku se javlja i ja mislim da je benigne prirode...
...i više smeta u poslovnom smislu...

Pa, pazi, bas o tome se radi, sto su tu devojke da razbiju tu stidljivost kod muskaraca... Jedan moj veoma dobar drugar, koga znam duuuugooo, dugo, se bas "usrecio" skoro... ;)

Ma, svemu ima leka i resenja... Malo duze traje, ali je zato zanimljivije i duze se prepricava. ;)

Ali, kad imam posla sa stidljivijim muskarcem od sebe, tek onda se okurazim, i krenem da se salim, da ga "zezam", itd, cisto da ga opustim... :)

Je l' sam promasila temu? :) Moguce da jesam. :)
 
Pa, pazi, bas o tome se radi, sto su tu devojke da razbiju tu stidljivost kod muskaraca... Jedan moj veoma dobar drugar, koga znam duuuugooo, dugo, se bas "usrecio" skoro... ;)

Ma, svemu ima leka i resenja... Malo duze traje, ali je zato zanimljivije i duze se prepricava. ;)

Ali, kad imam posla sa stidljivijim muskarcem od sebe, tek onda se okurazim, i krenem da se salim, da ga "zezam", itd, cisto da ga opustim... :)

Je l' sam promasila temu? :) Moguce da jesam. :)
Konkretno pitanje:

Postoji li neki (bilo koji, ne moraš da navodiš) razlog zbog kojeg se plašiš veze sa njim, neki skriveni kompleks ili nešto slično?

Ako ima... ok, razumem... ali ako ne? Pa šta čekaš?
 

Back
Top