Stariji muskarac sa kesom, sta mislite o tome?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To sisa je shala izmedju mene i mojih drugara, nije sisa za sve. :)
Sta ti je sa tim negativnim poenima? :|
Ljubav iz detinjstva? :confused: A, mislis na predavanje koje nam je drzao pre 3 godine, kad sam ga videla prvi put i pomislila kako do jaja izgleda? :lol:
Brak? :lol: Pa, dobro, moze i brak, ma moze i seks i na krace staze, ma daj sta das. :lol:
Hvala ti na trudu, ali mislim da si pogresno razumeo neke stvari. ;)
Dobro bi bilo da sam ja pogresno razumeo to oko tih "negativnih poena" :) , ali nece valjati ako je i taj neki "nerazuman". Cudi me samo, ako je neki lovacki tip muzjaka, sto vec nesto nije preduzimao. Ma samo ti budi hrabra i strpljiva, valjda ce sve biti OK !
 
Nije mi moja "retardiranost" dala mira i malo procackam po forumu...i mada ovo nije pravo mesto za to moram da ti se izvinem zato sto se moj nacin razmisljanja razlikuje od tvog, jedino validnog. Razmisljao sam otkud toj devojci tolika doza uobrazenosti, zbog cega je takav "mrzitelj", zasto bi vredjala nekog koga ne poznaje (i koji se njoj nije ni obracao, neko nekom drugom) i vidim posle...nisi ti draga moja "zrtva" tih jadnih devedesetih, ti si "proizvod" tog vremena (te netolerantnosti, agresivnosti, arogantnosti...) i zato stvarno izvini, nisi ti kriva sto si tako dzangrizava. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top