samo pitam.......

urgh

Početnik
Poruka
46
ima ovde puno razlicitih tema o kojima se razgovara,poneki put o jednoj temi na 15 nacina ali ako moze jedno pitanjce... stari latini,rimljani,imaju izreku da je svaka zivotinja posle *ebacine tuzna.interesuje me,ako moze bez psiho-medicinskih objasnjenja,sta vi mislite o tome?
 
urgh:
ima ovde puno razlicitih tema o kojima se razgovara,poneki put o jednoj temi na 15 nacina ali ako moze jedno pitanjce... stari latini,rimljani,imaju izreku da je svaka zivotinja posle *ebacine tuzna.interesuje me,ako moze bez psiho-medicinskih objasnjenja,sta vi mislite o tome?
tek onda shvate da posle j*banja nema kajanja...
eh, koliko sam samo puta ovo napisao... 8)
 
A otkud Rimljani znaju da su zivotinje posle "yebacine" tuzne? Probali, pa gledali reakciju? Mada me nista ne cudi njima je i konj bio senator.
Ako uzmemo da je covek jedina razumna zivotinja onda valjda ako koristi taj razum ne moze da bude tuzan posle "yebacine". Moze da bude srecan, nasmejan, spokojan, malaksao, pospan, umoran, iscrpljen, setan, nostalgican, okrepljen, odmoran... Tuzan?! Mozda samo zato sto je sex previse kratko trajao?! 8)
 
je ko je nama sve bio predsednik a kamoli poslanik.mozda je onaj rimski konj bio pametniji?ko zna,ovo nije poenta pitanja ali vrlo interesantan je osvrt na zadovoljenje=duzina trajanja :lol: bravo princezo.da li to onda znaci da je,kad mi koleginica dodje tuzna na posao imala kratkotrajan sex???
 

Back
Top