danasnje zene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Krenpita

Zainteresovan član
Poruka
196
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.

sta vi mislite o tome ?
 
Juce sam videla drugaricu i jednog druga koji su sada zajedno a nisam ih videla 6 meseci .Posle toliko vremena nisu se mnogo promenili.

ona i dalje samo pati za novcem a on je samo gleda u njene seksualne atribute.ja ne znam da li svi muskarci tako ali znam da danas sve zene samo gledaju u pare .
Sta je to sa danasnjim zenama , nijedna nece da se uda i da rodi decu zdravom pravom coveku vec sve traze sponzore.

sta vi mislite o tome ?
Mislim da si

a) prenikovani/a forumaš/forumašica
b) tražiš muža (u tom sličaju ostaviti broj telefona i sliku)
c) biće sa previše slobodnog vremena
 
dobro udale su se , ali sve za neke bogate tatine sinove.
Evo i mene jedan takav prosi ( jao kakav glup izraz)ali meni se ne svida pa to ne znaci da treba da potrcim za njegovim parama ...
 
Mislim da si

a) prenikovani forumaš
b) tražiš muža (u tom sličaju ostaviti broj telefona i sliku)
c) ljudsko biće sa previše vremena :)

ja nemam puno vremena i samo dodem ovde kad mi fakultet dozvoli . a da sam neki prenikovan forumas, pa mozda i jesam jer sam vec bila na b92 i na jos nekim forumima i tamo su se svi pravili da ne znaju ovo za zene i pare . a ustvari svi znaju , to je tabu tema.

i ne trazim muza ali ako se tebi zeni javi mi se slobodna sam . ne moras da budes bogat :mad:
 
e pa lepo sestro ja studiram i bicu jednog dana strucnjak za moju oblas dok ces ti da cuvas decu nekom bogatom kretenu . A on ce da te tuce. imam takvih primera na izvoz.

Samo ti uci, i zavrsavaj bespotrebne skole. 8) Naravno da cu cuvati decu bogatom kretenu, tj. nadam se da ce biti bogati kreten. 8)
A i ako me tuce, sta je samar, dva, u odnosu na sve ono sto mogu da dobijem? :)
Dace Bog da mi se takav pojavi skoro. :oops:
 
Samo ti uci, i zavrsavaj bespotrebne skole. 8) Naravno da cu cuvati decu bogatom kretenu, tj. nadam se da ce biti bogati kreten. 8)
A i ako me tuce, sta je samar, dva, u odnosu na sve ono sto mogu da dobijem? :)
Dace Bog da mi se takav pojavi skoro. :oops:
vidi se iz avatara da ti je samo do para stalo .
ti bi pustila da te neko tuce da bi imala para?pa neka onda i treba da te tuce da ti pravo kazem!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top