Želje, čestitke, pozdravi... :)

daXer

Poznat
Poruka
7.277
Sretan prolazak kroz minsko polje zeli muz zeni sa pjesmom : ucini bar jedan pogresan korak..

Sretno rodjene sina svojoj cerki i zetu zele baba i deda i da im unuk zivi jos toliko

Majka sinu narkomanu zeli brz povratak iz bolnice uz pjesmu: Sta je to u tvojim venama

Stricu Paji srecan odlazak u penziju i da mu penzionerski dani sto pre prodju


ajte malo vi.....
 
Trazimo momka da zanosi jaja u krivini. Sifra: Agrokomerc

Trazi se speaker foneticnog glasa za rad na radio stanici. Opis posla: SUSTANJE POSLE EMITOVANJA PROGRAMA!

Prodajem babu, godiste 1928, dobro ocuvanu sa dosta dodatne opreme (proteza, slusni aparat... ). Dodatne informacije na tel. 94 - intenzivno odeljenje

Prodajem mecku '90 godiste,dobro ocuvana,sa dosta opreme- daire,stap i lance!
 
Sretan prolazak kroz minsko polje zeli muz zeni sa pjesmom : ucini bar jedan pogresan korak..

Sretno rodjene sina svojoj cerki i zetu zele baba i deda i da im unuk zivi jos toliko

Majka sinu narkomanu zeli brz povratak iz bolnice uz pjesmu: Sta je to u tvojim venama

Stricu Paji srecan odlazak u penziju i da mu penzionerski dani sto pre prodju


ajte malo vi.....

srecan izlazak iz ludnice zeli zena muzu pesmom:Ako si ti normalan ubio me bog.:lol::lol::lol:
 
Prodajem S.e.mu-Ugrdnja besplatna.

Prodajem Ford Taunusa "81 godiste,bez mane,danas sam stavio 4 nove svecice,od toga 2 Boshove,limarija k"o bombona,doduse,ima jedna flekica ne levim vratima,a to mora da je zaparao onaj majstor,majku mu...!Da mi ne trebaju pare k.r.c bi ga ja prodao!Boja je zelena,osim levih vrata prednjim(crna),desnih zadnjih(roza) i blatobrana (bela).Cena je vrlo pristupacna za sve sto rade prekovremeno.Kasetofon je marke Philips,a unutra ima Halidova kaseta koju Bog ne moze izvaditi pa u Autu od 12.05.1989. slusam "Necu,necu Dijamante",a i ti ces ako kupis mog mezimca...

Prodajem gitaru...svi zainteresovani neka zovu na broj 041/0405-232.
PS.Ako se dete javi ne spominjite nista o prodaji gitare...Unapred Hvala!

Cuvam zensku decu od 18 do 30 Godina
Sifra:Babysitter
 
Prodajem Ford Taunusa "81 godiste,bez mane,danas sam stavio 4 nove svecice,od toga 2 Boshove,limarija k"o bombona,doduse,ima jedna flekica ne levim vratima,a to mora da je zaparao onaj majstor,majku mu...!Da mi ne trebaju pare k.r.c bi ga ja prodao!Boja je zelena,osim levih vrata prednjim(crna),desnih zadnjih(roza) i blatobrana (bela).Cena je vrlo pristupacna za sve sto rade prekovremeno.Kasetofon je marke Philips,a unutra ima Halidova kaseta koju Bog ne moze izvaditi pa u Autu od 12.05.1989. slusam "Necu,necu Dijamante",a i ti ces ako kupis mog mezimca...

znaci upisao sam se od smeha za Halida ... HAHAHAHAHHHAHAHAAHAHHAHA
 
Srecnu amputaciju noge zele cerci ******* ( tu treba da se stavi ime :D ) zele mama i tata uz pesmu NE KLEPECI NANULAMA !!!

Srecnu amputaciju ruke cerci ******** zele mama i tata uz pesmu TASI TASI TANANA !!!

Srecno otvaranje frizerskog salona brate ********* zeli brat ******* uz pesmu OTETO JE PROKLETO !!!

eto ... to su neke od mene za sad :D:D:D ...
 
Prodajem S.e.mu-Ugrdnja besplatna.

Prodajem Ford Taunusa "81 godiste,bez mane,danas sam stavio 4 nove svecice,od toga 2 Boshove,limarija k"o bombona,doduse,ima jedna flekica ne levim vratima,a to mora da je zaparao onaj majstor,majku mu...!Da mi ne trebaju pare k.r.c bi ga ja prodao!Boja je zelena,osim levih vrata prednjim(crna),desnih zadnjih(roza) i blatobrana (bela).Cena je vrlo pristupacna za sve sto rade prekovremeno.Kasetofon je marke Philips,a unutra ima Halidova kaseta koju Bog ne moze izvaditi pa u Autu od 12.05.1989. slusam "Necu,necu Dijamante",a i ti ces ako kupis mog mezimca...

Prodajem gitaru...svi zainteresovani neka zovu na broj 041/0405-232.
PS.Ako se dete javi ne spominjite nista o prodaji gitare...Unapred Hvala!

Cuvam zensku decu od 18 do 30 Godina
Sifra:Babysitter

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
prodajem kucu u - ne znam tacno kako se zove ulica, nema ne znam tacno koliko prozora, creplike na krovu su nove - uradjene skoro - pre 110 godina nema po neke - dovoljno ih nema da mozete da uzivate u suncu, uz kucu gratis leglo zmija i pacova, poneki guster i tako, fasada je boje zelene - budjava fasada -kazu da je ona mnogo skupa... Vlasnik iz Australije - ja
Cena po dogovoru mada ja sam vise za varijantu cenkanja - pocetna cena 10.000.000 $
Ja sam inace mnogo darzljiv pa cena nije visoka
e da mozda u kuci ima po neki hrast ili....
Informacije cete dobiti kada se ja setim adrese te supe - ovaj kuce
A do tada razmislite koliki kredit cete podici .... pozdrav od srpsko-australijskog zaj*ebanta
 
[QUOTE=pl@wooky djec@k;6693436]jeco zelim da ti se ostvari zelja na kojoj ja i ti radimo, i ovom prilikom te pozdravljam!

tini cestitam na veoma uspjesom radu kao moderatoru, i zelim joj da owako nastavi!

A igoru (El_Ninho) zelim da nadje neq dobru djewojq!

Puno pozdrava za Vas!:heart:[/QUOTE]

A fala ti ko' bratu :lol::lol:
 

Back
Top