SYDNEY i okolica...MOLIM ZA POMOC

Iljo,predpostavljam da kasnim malo sa odgovorom i da si se vec snasao,ali tek da i ja dodam - ako zelis da se osecas kao u svojoj zemlji ne propusti "Western parts of Sydney",kao sto su Liverpool, Fairfield, Bonnyrigg, Canley Vale...i sve ostale delove oko Liverpoola. Tamo ti engleski skoro i nece biti potreban :D
 
Emmily, ako bih ja recimo želeo da dođem do Australije, da živim, da li bi onda tamo neki naši ljudi trebali da garantuju za mene, da će voditi brigu o meni...

Ah..pa ne moze to bas tako:D
Prvo zavisi sa kakvom vizom dolazis?! Uglavnom ko dolazi da zivi "za stalno",on ima sva prava kao i drugi koji zive ovde,znaci ne treba niko da garantuje za tvoj boravak ovde,ali ako recimo dolazis kao turista onda ti verovatno treba neki garant odavde, cije ces pismo priloziti recimo uz tvoju molbu...
 
Mene isto zanima život u Perthu ili Melbournu nikako nemogu da se odlučim koji grad. Pratim vrjeme u Melbournu i skoz je ladno trenutno oko 15 C :zima2: a Perth 35 C?
Zima u Melbournu. Ma da u Melbournu ima više posla za moju struku.
Vidječemo kad budem pri kraju vize. Kako dugo traje proces za vize imačemo još vremena da se odlučimo u koji grad.z:lol:
 

Back
Top