Seks-skandal u Skupštini Srbije!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
0399007.17.jpg
Zastupnik 'narodnjačke koalicije' u Srbiji uhvaćen je prije mjesec dana u seksu s čistačicom na WC školjci. Čistačici je, navodno, smanjena plaća, a cijeli se slučaj pokušao zataškati.

Beogradski Press je razgovarao s neimenovanim akterom seks afere koji je se, kao što je bilo i za pretpostaviti, odlučno demantirao i prebacio krivnju na drugog zastupnika.

''Što kažete da sam ja imao seks s nekom od radnica u Skupštini?! Ma, dajte, molim vas, to je glupost. Ja sto posto nisam taj, a znam da je jedan od zastupnika to napravio'', kazao je neimenovani 'narodnjak', te je Pressu otkrio ime zastupnika koji je, navodno, glavni akter.

Press je tada odmah nazvao novooptuženog zastupnika koji je sve navode demantirao i kazao kako je pravi junak seks afere zapravo zastupnik s kojima je Press prvobitno razgovarao.

''Taj koji vam je kazao da sam ja uhvaćen s čistačicom na školjci za WC laže kao pas. Cijela Skupština i svi zastupnici znaju da je to upravo on. Znamo da je toj djevojci obećao kako će ju zašposliti u jednoj privatnoj firmi, te ju je tako naveo na blud'', kazao je neimenovani zastupnik, te dodaje kako će sve otkriti ako se pravi akter bude ''izvlačio na njega''.

''Svi smo šutjeli zbog njegove obitelji, ali ako tako nastavi se ću otkriti'', kazao je sugovornik Pressa.

U želji da provjeri pravu istinu Press je nazvao ured predsjednika Skupštine gdje im je rečeno kako nikakvog seks skandala nije bilo, te da niti jednoj čistačici nije smanjivana plaća, no, neslužbeno im je potvrđeno kako je seks skandala bilo.

''Naravno da smo cijelu situaciju čuvali daleko od očiju javnosti. Što smo trebali napraviti? Sazvati konferenciju i objaviti sve detalje?'', kazao je jedan od zaposlenika srbijanske Skupštine.
http://www.net.hr/vijesti/europa/page/2008/04/08/0450006.html
 
0399007.17.jpg
Zastupnik 'narodnjačke koalicije' u Srbiji uhvaćen je prije mjesec dana u seksu s čistačicom na WC školjci. Čistačici je, navodno, smanjena plaća, a cijeli se slučaj pokušao zataškati.

zastupnik "narodnačke koalicije" u Srbiji ima dobar ukus a i lepo je građen.




''Taj koji vam je kazao da sam ja uhvaćen s čistačicom na školjci za WC laže kao pas. Cijela Skupština i svi zastupnici znaju da je to upravo on. Znamo da je toj djevojci obećao kako će ju zašposliti u jednoj privatnoj firmi, te ju je tako naveo na blud'', kazao je neimenovani zastupnik, te dodaje kako će sve otkriti ako se pravi akter bude ''izvlačio na njega''.
sponzoruša

''Svi smo šutjeli zbog njegove obitelji, ali ako tako nastavi se ću otkriti'', kazao je sugovornik Pressa.
šutjeli su dok se nije pojavio novinar........zakon ćutanja:roll:




http://www.net.hr/vijesti/europa/page/2008/04/08/0450006.html
dobar izvor informacija8-)
 
Samo se vi informišite iz hrvatskih medija.
Tako je...Hrvatski mediji često tendenciozno izvještavaju i šire neistine...Najgori primjer je pozadinska kampanja oko ubojstva premijera Đinđića kada su neki hrvatski mediji davali podršku teroristima okupljenim oko ''Legije'' danima brujeći o navodnoj Đinđićevoj umješanosti u nekakvu CIGARET- aferu...Ništa naravno nije dokazano,ali kriminalci iz su još jednom pokazali da nacionalnost nije nikakava prepreka za suradnju...
 
Kresnuli se ... pa? Kakav skandal, evo potresao sam se. Velika steta za drzavu. Ako ona nije prisiljena (Ili on) onda je sve ok :lol:

Nego da vidimo mi sta nam ds radi sa ekonomijom... zasto nema zita pa cemo morati da uvezemo, zasto nema uljane repice za ulje pa cemo morati da uvozimo, zasto seljaci prosipaju mleko i smanjuju stocni fond do zatvaranja farmi iproizvodnje, zasto smo se zaduzili 9 milijardi evra za 8 god, zasto sve firme pokupovase stranci pa ih uniste za 2-3 godine i radnici s enadju na ulici, zasto nam je hrana skuplja nego u EU a plate 10 puta manje, zasto nema mostova u BGD a ds je vlast od 1996 i pri tom na svakim izborima isto obecaju... iiii ima toga koliko volis ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top