Siroti nasi radikali (hohstapleri uhvaceni na delu)

Pogledajte danasnju Gazetu....lepo papparazi uhvatili postenjacinu Tomislava Nikolica kako ulazi u svoj novi divni mafijaski srebrni Audi A6....kada su ga pitali odakle mu auto...covek rekao "Pozajmi sam ga, nije moj"....HAHAHAHAHAHAHAH!

lako se moze dokazati da govori istinu
samo da dozvoli uvid u imovinsko stanje
pitam se samo zasto dozvoljava da ga olajavaju "zli jezici" a tako lako moze da im zapusi usta:mrgreen:
 
Pogledajte danasnju Gazetu....lepo papparazi uhvatili postenjacinu Tomislava Nikolica kako ulazi u svoj novi divni mafijaski srebrni Audi A6....kada su ga pitali odakle mu auto...covek rekao "Pozajmi sam ga, nije moj"....HAHAHAHAHAHAHAH!

Ma "pozajmio" je on i stan od drzave Srbije ,velicine 184 kvadratana metra koji je dobio za vreme bomabardovanja,sve je on "pozajmijo",kao i ovaj Audi.

Saamo da podsetim ,taj lik je pocetkom `90.god. pre nego sto je poceo da lize "ljubu" V.Seselju,imao od imovine samo porodicnu kucu u selu Bajcetina kod KG,a "vidju" sad....mora da mu je babo sve u nasledstvo ostavio.:shock::shock::shock::rotf::rotf:
 
Postavljac teme je Djetić,kad sam jutros cula na Tv CG koje su cene kod njih na pijaci,odmah mi bilo jasno zasto pljuju po Srbiji.
Evo na pr.:Paradajz 4 evra
Sargarepa kilo:3 evra
Pomorandze:5-6 evra
Brusnice:8 evra itd,itd.....Dosta su jeftini.

Slavka, ja ti zivim na NBG tako da ja ne znam te cijene tamo. A sada mi objasni kako sam ja to pljuvao Srbiju time sto sam ukazao ljudima na lopova, prevaranta i hohstaplera Tomislava Nikolica koji prica o drugima da su lopovi i prevaranti a on sam bezobrazno vozi automobil koji je simbol Bg mafijasa? Kako ja pljujem po Srbiji koji sam pare ulozio ovdje a tvoj radikal uzeo pare od iste te Srbije? I ima stvarno budala koji ce nasjesti na pricu kao je on "pozajmio auto". Djevojko, nisi ti za politku, slika na avataru govori jos jednom u prilog toga da pamet i ljepota ne idu zajedno.
 
Slavka, ja ti zivim na NBG tako da ja ne znam te cijene tamo. A sada mi objasni kako sam ja to pljuvao Srbiju time sto sam ukazao ljudima na lopova, prevaranta i hohstaplera Tomislava Nikolica koji prica o drugima da su lopovi i prevaranti a on sam bezobrazno vozi automobil koji je simbol Bg mafijasa? Kako ja pljujem po Srbiji koji sam pare ulozio ovdje a tvoj radikal uzeo pare od iste te Srbije? I ima stvarno budala koji ce nasjesti na pricu kao je on "pozajmio auto". Djevojko, nisi ti za politku, slika na avataru govori jos jednom u prilog toga da pamet i ljepota ne idu zajedno.

Ne lupetaj vise.
NIsam nikad isla na forume gde su Djetici da bih govorila o situaciji u Crnoj gori.
Kako nisi spomenuo Djukanovica da je lopov
 
Pogledajte danasnju Gazetu....lepo papparazi uhvatili postenjacinu Tomislava Nikolica kako ulazi u svoj novi divni mafijaski srebrni Audi A6....kada su ga pitali odakle mu auto...covek rekao "Pozajmio sam ga, nije moj"....HAHAHAHAHAHAHAH!

Pa da ! To ko ona svinja iz Jagodine na utisku Nedelje . Sto kaze - nevolim evropu , ali volim evropski mercedes - .

Shutanovac , kaze - Janemam kola , prodao sam ih . A svinja iz Jagodine ce - I bre kakvi ste vi sve neki slepci , jadni , bedni - :D
 
Pa da ! To ko ona svinja iz Jagodine na utisku Nedelje . Sto kaze - nevolim evropu , ali volim evropski mercedes - .

Shutanovac , kaze - Janemam kola , prodao sam ih . A svinja iz Jagodine ce - I bre kakvi ste vi sve neki slepci , jadni , bedni - :D

Nemoj....sad ces i ti biti izdajnik jer coveku i stranci koja je toliko uradila za dobrobit Srbije osporavas pravo da vozi ponos BG podzemlja :D:D....sve mi se cini da je to poklon od tih istih klanova za svesrdno zalaganje u jacanju Srpskog podzemlja.
 
Pogledajte danasnju Gazetu....lepo papparazi uhvatili postenjacinu Tomislava Nikolica kako ulazi u svoj novi divni mafijaski srebrni Audi A6....kada su ga pitali odakle mu auto...covek rekao "Pozajmio sam ga, nije moj"....HAHAHAHAHAHAHAH!

Kako se to lako dokaze... odmah se javi svoj prepostenom djelicu pa on zaviri u poresku sluzbu ili gde vec treba i odmah ti dostavi sve sto Nikolic ima.

E niste gore i licemernije nego kad otimaci, pljackasi i kokosari optuzuju nekog za nepostenje... bedno :lol:

Pa svi znamo ko ima vile, tetkin kauc, 11 mil itd... :lol:
 

Back
Top