Mahabharata Ep, i nebeska tehnologija.

Interesantno je sve to...gledala sam neke naucnike koji su iznosili ove teze...bilo mi je veoma zanimljivo....pogotovo jer su bili razlicite starosne dobi.
Osim toga su rekli da su iskopavanja na tim pomenutim lokacijama podrzala tezu mogucih nuklearnih eksplozija...
S druge strane za te eksplozije su mozda zasluzni meteori(neko moje razmisljanje)...
Nisam dovoljno citala o ovome da bih mogla da sudim...savsta je moguce.....ali je tema interesantna...
 
Вимана (летећа машина често описана у санскритским текстовима) открила је група америчких војника током мисије у пустињи Авганистана. Осам војника који су добили задатак да уклоне машину из пећине нестало је након открића. Верује се да је стара 5000 година и заштићена енергетском баријером, што спречава трупе да је уклоне из пећине. Амерички војни научници распоређени су у Авганистан да истраже нестанак осам америчких војника и да добију више информација о томе шта узрокује да Вимана буде заробљена у ономе што неки називају "временским бунаром" у пећини
 

Back
Top