Страшно! Још један Б92!!!

Divno bas sam se odusevila memorisala sam ovaj kanal pod brojem 1
od sad samo njega pratim


Slava ti...

Srecno... trebace ti.

Bolje da si mozak ubacila u ves masinu da ti ga centrifuga malo provrti, bio bi manje stete po razuem nego sto ces gledati taj kanal.

Ali, sta ces... kad je Bog pravio coveka dao mu je slobodnu volju da izabere i satanu ako hoce...

:roll:
 
Svako ima pravo da izabere demenciju kao bekstvo od realnosti ali probaj još jednom da potražiš pomoć prijatelja :-)

E morao sam da prevedem ovo. Odlicno izabrana rec :)

DEMENCIJA:

Деменција је прогресивно и неповратно пропадање интелектуалних способности и виших менталних функција (интелигенције, мишљења, говора, памћења, учења, имагинације итд.) услед одређених органских узрока. То доводи до поремећаја личности и односа са физичком и социјалном
 
profesionalan kanal, vrhunski odradjen bar u pocetku tako deluje po ugedu na najpoznatije svetske news kanale, sad kako ce se dalje razvijati to cemo videti .Nego ne znam sta mladi skojevci ovde kukaju kad i dalje mogu da nadju dragocene informacije o novim Stojinim sisama ,gostovanjima Mileta Kitica u Offenbahu i grupnjaku Isidore Bjelice ,Toholja i matore komunjare Mirkovica... u svom omiljenom listu Pravdi ,a tu je radio Fokus sa legendarnim deda Jokom ,gostom svih kontakt programa :D
 
profesionalan kanal, vrhunski odradjen bar u pocetku tako deluje po ugedu na najpoznatije svetske news kanale, sad kako ce se dalje razvijati to cemo videti .Nego ne znam sta mladi skojevci ovde kukaju kad i dalje mogu da nadju dragocene informacije o novim Stojinim sisama ,gostovanjima Mileta Kitica u Offenbahu i grupnjaku Isidore Bjelice ,Toholja i matore komunjare Mirkovica... u svom omiljenom listu Pravdi ,a tu je radio Fokus sa legendarnim deda Jokom ,gostom svih kontakt programa :D

:rotf::worth::super:
 
Kanal je ekstra i profesionalno odrađen.................Za sve koji ga mrze mogu samo to - da ga mrze..............Hahahahaha................

Bravo, mogu samo da ga mrze, ja ga najvise volim, nisam propustio ni jednog VELIKOG BRATA (i mi sto gledamo b92 mogli smo da uzivamo u Stojinim sisama, a i u Erinim salama). Hoce li i ovaj novi kanal da ima VELIKOG BRATA. JUHHUUU, pa da gledam dva velika brata odjednom.....
 
Bravo, mogu samo da ga mrze, ja ga najvise volim, nisam propustio ni jednog VELIKOG BRATA (i mi sto gledamo b92 mogli smo da uzivamo u Stojinim sisama, a i u Erinim salama). Hoce li i ovaj novi kanal da ima VELIKOG BRATA. JUHHUUU, pa da gledam dva velika brata odjednom.....


zar nisi obaveshten(a)...da su Grobar, Mloha, I Luda...o'ma kupili deo akcija B92...znaju u shta treba ulagati...:lol:
 

Back
Top