Zasto demokrate kazu da je inflacija 5%

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Pre ovih predsednickih izbora Tadic nam je obecavao nisku inflaciju i tako to prosperitet i te fore.

Danas ja udjem u prodavnicu kad ono tamo pise ulje 1 L 150 dinara.

I malo vratim film u nazad i setim se da je u decembru/januaru to ulje bilo 110 dinara.

Znaci posle Tadiceve pobede imali smo talas poskupljenja od 30-40% . Ako to nije inflacija ja ne znam sta je?
 
lazu brate cim zinu.pogotovo za vreme kampanje.presisali su i socijaliste u tom laganju.da se razumemo neutralan sam.tako da i ovima suprotnima ima stosta da zamerim. ja sam imao prilicno dobru platu u devedesetim ali je firma sad prilicno lose.oce da je prodaju.ja sam dobio otkaz kao i vecina mladjih pre sest godina i sad sam napolju.ali kad uporedim cene ovde i tamo pitam se ko je ovde lud?
 
znaci srbija se vratila u 90te al pod demokratama.

benzin bio 78 dinara sad je 100. ulje 110 sad je 150. hleb 20 sad 40 . mleko 40 sad 65 . jogurt bio 60 sad 85

a plata ostala istih 250e

znaci lagano su nas vratili u 90te....

Неумољиве,али и сурове чињенице по људе у Србији.
Зато,зло треба сасеђи у корену 11.маја,да се више никад не понови.:)
 
. Ako to nije inflacija ja ne znam sta je?

Naravno da ne znaš:rolleyes:
Jer.... ako primenimo tvoju računicu: ulje poskupelo 30-40%, gas stiže uskoro i to jeftiniji do 150% nije teško izračunato PROSEČNO pojeftinjenje:mrgreen:

jerry, ne možeš obračunavati cenu ulja na osnovu cene koju je istakao neki baja u svom str-u jer postoje, u to sam siguran, i druge - niže cene.
Posebno ne možeš izračunavati inflaciju na osnovu cene litre ulja u jednom str-u.
Ili možeš, šta ja znam:lol:
 

Back
Top