Нова десничарска странка?

Србенда100%

Aktivan član
Poruka
1.366
Према неким најавама, Горан Давидовић би у скорије време могао да оснује странку-Националну Српску Партију. Програм те странке би био усмерен ка уједињењу српских земаља, социјалну правду, снажна Србија-и војно и економски, одбијање НАТО-а и ЕУ-а, људским правима... Да ли би сте гласали за ову странку? Питање је само за оне десничарског опредељења. ЗА НЕПИСМЕНЕ: ПИТАЊЕ ЈЕ САМО ЗА ОНЕ ДЕСНИЧАРСКОГ ОПРЕДЕЉЕЊА!!! Ја бих...
 
Da li bi u programu bio zacrtan progon određenih etničkih ili verskih grupa. Koliko znam, dotični je šamarao učesnike antifašističkog skupa i zato je hapšen i osuđen.

Шамарао је комунисте зато што су га вређали и зато што су радили оно посебно својствено комунистима: лагали на куб. Не би био зацртан, штавише био би можда и либералан. Једино би можда убацили да првенство имају Срби, па тек онда остали, мада не верујем.
 
Fašizam nije ideologija koja može proći kod Srba, jer Srbi su nastradali od fašizma i u osnovi ne mogu biti fašisti. I takvi kao što je Davidović (aka srpski Sturmbahnfuhrer) samo sramote Srbe i Srbiju. Ajde neka se prijavi na izbore da vidimo kolicko će ga budala podržati svojim glasovima.

Чек, чек... Странка није ни основана а ти си је сврстао у фашисте? Одакле ти кристална кугла, хоћу и ја да набавим једну.
 
Ocigledno da nekoj jakoj stranci odgovara njegovo postojanje, medjutim koliko ce to da odgovara ovom narodu to je pitanje. Ali posto se odavno zna da nasi politicari u prvom planu gledaju sopstvene interese u odnosu na nacionalne to i nije cudo........

Ja jesam veliki nacionalista ali mislim da su neke partije vise za "naucnu fantastiku"!
 
Fašizam nije ideologija koja može proći kod Srba, jer Srbi su nastradali od fašizma i u osnovi ne mogu biti fašisti. I takvi kao što je Davidović (aka srpski Sturmbahnfuhrer) samo sramote Srbe i Srbiju. Ajde neka se prijavi na izbore da vidimo kolicko će ga budala podržati svojim glasovima.

Зар се не сећаш? Срби су народ који брзо заборавља. Па и Немци су силно пропатили од капитализма, па види их сад.
Pogledajte prilog 35396

Ma ok su stvarno:shock::shock:

Шта фали, они то не исказују јавно. Мислим да би имали подршке барем као Чеда.

Sve mi ovo lici na spremanje situacije ako Radikali dodju na vlast, da se ima izgovor da oni nisu najvece budale u Srbiji i da ima jos vecih..........., gde je tome kraj?

По теби су становници Србије будале? И то 50%.
Ja bih licno voleo da se u Srbiji etablira neka prava stranka desnice - znaci ne preobuceni komunisti, ne golubovi prevrtaci poput SPO, ne deklarativna desnica koja je sve osim desnice poput SRS - nego prava i principijelna desnicarska stranka.

Medjutim, za to je malo sanse, a ovaj neonacisticki klovn taj cilj samo udaljava od realizacije.

Зашто кловн? Шта те је навело да га зовеш кловном?
 
Према неким најавама, Горан Давидовић би у скорије време могао да оснује странку-Националну Српску Партију. Програм те странке би био усмерен ка уједињењу српских земаља, социјалну правду, снажна Србија-и војно и економски, одбијање НАТО-а и ЕУ-а, људским правима... Да ли би сте гласали за ову странку? Питање је само за оне десничарског опредељења. ЗА НЕПИСМЕНЕ: ПИТАЊЕ ЈЕ САМО ЗА ОНЕ ДЕСНИЧАРСКОГ ОПРЕДЕЉЕЊА!!! Ја бих...

ovaj pajac treba u zatvor, za primer.
"odbijanje...ljudskim pravima"
sta god ovo znacilo...mirise na protivustavno

inace, ako se stranka desnice pravi iz kruga recimo krunskog saveta i mirise na to, likova skolovanih kod margaret tacher, koji ce na grbu imati sliku karadjordja umesto instrumentalizovane 1389te, i jos par faktora, pa da dvaput porazmislim dal da ne opljunem. ovako...chuj ovj tenkre pravi stranku.....
 
Према неким најавама, Горан Давидовић би у скорије време могао да оснује странку-Националну Српску Партију. Програм те странке би био усмерен ка уједињењу српских земаља, социјалну правду, снажна Србија-и војно и економски, одбијање НАТО-а и ЕУ-а, људским правима... Да ли би сте гласали за ову странку? Питање је само за оне десничарског опредељења. ЗА НЕПИСМЕНЕ: ПИТАЊЕ ЈЕ САМО ЗА ОНЕ ДЕСНИЧАРСКОГ ОПРЕДЕЉЕЊА!!! Ја бих...
ovde treba nova desnicarska stranka,ali ne u vidu gorana davidovica.jednostavno ni lik ni delo doticnog ne obecava nista dobro.
dok srs po mom misljenju uopste nije desnicarska stranka,osim u par elemenata.
dakle zdrava desnicarska stranka,nikako ekstremna vec umerena u svojim stavovima.da neko uzme i napravi tako nesto mislim da bi za kratko vreme stekao solidnu podrsku od desno orijentisanih biraca.
 
Da li bi u programu bio zacrtan progon određenih etničkih ili verskih grupa. Koliko znam, dotični je šamarao učesnike antifašističkog skupa i zato je hapšen i osuđen.

Nigde je ja nisam svrstao, njenog "osnivača" je MUP svrstao u fašiste. Ček, ček, žali se MUP-u, možda dobiješ ček.


Колико ја знам и Наташа Кандић је шамарала Србе са Косова па је МУП и суд није прогласио фашистом већ - неурачунљивом... толико о институционалним "вредностима" у Србији.




Одакле ИЈЕДНОМ Србину идеја да подржава или ствара фашистички покрет у Србији??? :confused: :mad:
Стварно невероватно...
 
ovde treba nova desnicarska stranka,ali ne u vidu gorana davidovica.jednostavno ni lik ni delo doticnog ne obecava nista dobro.
dok srs po mom misljenju uopste nije desnicarska stranka,osim u par elemenata.
dakle zdrava desnicarska stranka,nikako ekstremna vec umerena u svojim stavovima.da neko uzme i napravi tako nesto mislim da bi za kratko vreme stekao solidnu podrsku od desno orijentisanih biraca.

Desno orjentisani vec imaju svoju opciju.I sve ih je vise.
 
Према неким најавама, Горан Давидовић би у скорије време могао да оснује странку-Националну Српску Партију.

Ја не видим у томе неку другу поенту, осим да је човек прсао и да не може да дође до других извора прихода?

Која је поента да оснива партију? Да се фолира? Да се не лажемо, знамо каква су идеолошка убеђења Горана Давидовића - она су на линији расизма, идеологије расе и национал-социјалистичких идеала јаке и здраве нације, а испољавање таквих убеђења је не само у Србији, већ и у целој Европи забрањено. И шта сад, треба да оснива странку која ће у јавности да негира да се за то залаже? Не видим у томе неку поенту.
 

Back
Top