devedesete

sead_man

Aktivan član
Poruka
1.399
Nije mi jasno kako srs, sps, dss mogu da zaborave devedesete, stalno poricu te prazne rafove inflaciju......... Alo, neko ko je tako nesto napravio 90-tih hoce opet, a mi treba da poverujemo da oni to nece. Vuk dlaku menja a cud nikada. Ne moze neko ko je napravio takvo sr*** da sad to opet ne uradi. Kako samo imaju obraza...............Tu naravno ne bih racunao dss i ns posto su se oni kasnije prikljucili bandi, mislim, njihova odgovornost nije tolika.
 
alo bre dokle cete vi da otvarate jedne iste teme.

apsolvirali smo vec kriza u 90tim je bila zbog sankcija, a sankcije smo dobili zbog podrzavanja brace u hrvatskoj i bosni i svakako sankcije su bile neizbezne a ne zbog toga sto je vladao sps .

dosta vise sa demagogijom.
 
alo bre dokle cete vi da otvarate jedne iste teme.

apsolvirali smo vec kriza u 90tim je bila zbog sankcija, a sankcije smo dobili zbog podrzavanja brace u hrvatskoj i bosni i svakako sankcije su bile neizbezne a ne zbog toga sto je vladao sps .

dosta vise sa demagogijom.

Hoces da kazes da smo branili srbiju u hrvatskoj. Vrlo inteligentno.:rotf::rotf::rotf::rotf:

Zbog cega su sankcije bile neizbezne?
 
Nije mi jasno kako srs, sps, dss mogu da zaborave devedesete, stalno poricu te prazne rafove inflaciju......... Alo, neko ko je tako nesto napravio 90-tih hoce opet, a mi treba da poverujemo da oni to nece. Vuk dlaku menja a cud nikada. Ne moze neko ko je napravio takvo sr*** da sad to opet ne uradi. Kako samo imaju obraza...............Tu naravno ne bih racunao dss i ns posto su se oni kasnije prikljucili bandi, mislim, njihova odgovornost nije tolika.

Meni nije jasno kako narod moze da zaboravi devedesete, i da opet glasa za iste.Zamisli stranka penzionera je u koaliciji sa sps-om, a ti penzioneri su najvise najebali od od tog sps-a
 
Meni nije jasno kako narod moze da zaboravi devedesete, i da opet glasa za iste.Zamisli stranka penzionera je u koaliciji sa sps-om, a ti penzioneri su najvise najebali od od tog sps-a

Slazem se, rekao sam matorom komsiji da cu mu uzeti licnu kartu da ne bi glasao. Covek ima 70 god i trpa se da glasa.
 
Nije mi jasno kako srs, sps, dss mogu da zaborave devedesete, stalno poricu te prazne rafove inflaciju......... Alo, neko ko je tako nesto napravio 90-tih hoce opet, a mi treba da poverujemo da oni to nece. Vuk dlaku menja a cud nikada. Ne moze neko ko je napravio takvo sr*** da sad to opet ne uradi. Kako samo imaju obraza...............Tu naravno ne bih racunao dss i ns posto su se oni kasnije prikljucili bandi, mislim, njihova odgovornost nije tolika.

di si bre navro.pusti ljude na popravni.taman se naucili di su pogresili a to oces da i teras.
 
Nije mi jasno kako srs, sps, dss mogu da zaborave devedesete, stalno poricu te prazne rafove inflaciju......... Alo, neko ko je tako nesto napravio 90-tih hoce opet, a mi treba da poverujemo da oni to nece. Vuk dlaku menja a cud nikada. Ne moze neko ko je napravio takvo sr*** da sad to opet ne uradi. Kako samo imaju obraza...............Tu naravno ne bih racunao dss i ns posto su se oni kasnije prikljucili bandi, mislim, njihova odgovornost nije tolika.


Ovakvu paniku nisam procitala ni videla ni posle a ni pre ww2 rata.
Ko o cemu 90`,90`.........
 
Nije mi jasno kako srs, sps, dss mogu da zaborave devedesete, stalno poricu te prazne rafove inflaciju......... Alo, neko ko je tako nesto napravio 90-tih hoce opet, a mi treba da poverujemo da oni to nece. Vuk dlaku menja a cud nikada. Ne moze neko ko je napravio takvo sr*** da sad to opet ne uradi. Kako samo imaju obraza...............Tu naravno ne bih racunao dss i ns posto su se oni kasnije prikljucili bandi, mislim, njihova odgovornost nije tolika.

Ja ovako iz daljine racunam da se radi o sljedecem:

Obican covjek zahvacen strahom od tranzicije, gazen po shalterima, ismijan od sopstvene djece jer je fukara, istucen na ulici jer na siromaha covjeka i zec kitu vadi skonta da je jedini aspekt njegovog zivota gdje moze ostvariti san o ponosu i uzdignutoj glavi politika.
Onda ode i da glas nekoj fukari koja se prsi da ce dici svijet u vazduh ako neko tamo nesto, sta ti ja znam. Sa mislima tipa "ah, opet smo pokazali da sa nama nema zahebancije, ipak smo to MI", vlazno snatreci o hrabrom i moconom kolektivu kojem pripada, nas junak lakse podnese sto mu gospodja opet nece dati i tako iako jos punih jaja blazen utone u san.
 
Nije mi jasno kako srs, sps, dss mogu da zaborave devedesete, stalno poricu te prazne rafove inflaciju......... Alo, neko ko je tako nesto napravio 90-tih hoce opet, a mi treba da poverujemo da oni to nece. Vuk dlaku menja a cud nikada. Ne moze neko ko je napravio takvo sr*** da sad to opet ne uradi. Kako samo imaju obraza...............Tu naravno ne bih racunao dss i ns posto su se oni kasnije prikljucili bandi, mislim, njihova odgovornost nije tolika.

Vec ima tema o ''devedesetima'',zar je tolika panika zavladala medju simpatizerima DS-a!
 
Jadna je stranka kojoj je sve shto ima da ponudi 2 lazi:
1)"Ne birajte njih,uveshce nam sankcije!"
2)"sa nama imate evropsku perspektivu":lol:
Ba drugovi"demokrate" "evropsku perspektivu"imamo vec skoro 20 godina:lol:..toliko malo chak ce i Radikalima da ponude.
 
"Mi jesmo nikakvi,ali oni!Oni su milion puta gori od nas!"
Eto vam i slogan,slika i prilika''evropske srbije"-2.najgori djak u razredu koji se time ponosi.:)
 
Ovo se ne sme zaboraviti:

YU137.JPG
 
To je jedno sretno proshlo vreme kada smo svi bili milijarderi.
I vidish, "demokrate" ne zele da opet budemo toliko bogati jer hoce sve milijarde samo za sebe.
 

Back
Top