Kevin Smith

Sendmen

Zainteresovan član
Poruka
498
Pa ljudi ima li ovde poshtovalaca njegovog rada?
Meni svi njegovi filmovi spadaju pod omiljene(osim "Jersey girl")!
Prvi njegov film koji sam gledao je (nekima toliko omrzhena) "Dogma",i film mi je odmah postao omiljeni.
E onda sam posle odgledao "Jay and Silent Bob strike back" koji sam od tada odgledao jedno milion puta.
A posle sam i nabavio njegove najkultnije filmove-"Clerks","Mallrats" i "Chasing Amy".


Dakle shta vi mislite o ovom rezhiseru i o njegovim filmovima?
 
njegov lep film je chasing amy.......dogma je đoobre na koob....silent bob je espkloatisan do se nije raspao....i postao truo......mada nikad ni nije bio ništa posebno...on je nešo kao kad bi nik hornbi snimao filmove... s tim da je kevin smit gori...
 
Haha ja znam da bash dosta ljudi ne voli (da ne kazhem mrzi) njega i njegove filmove,a pogotovo Dogmu.
Ali eto meni je Dogma dobar film,mozhda je to jednostavno subjektivno,ali tako je.
 
Jedan od mojih omiljenih rezisera a Dzej i Tihi Bob moji omiljeni filmski junaci:)
Jel gledao neko "Dzej i Tihi Bob uzvracaju udarac"? Mislim da sam ga gledala 30 puta.
 
Clerks & Chasing Amy su kultovi ...posle se chova malo pogubio ...Clerks II mi u odnosu na originalni Clerks stoji kao nesto tipa Rocky 6 u odnosu na originalnog Rocky-ja ...totalna ljigavstina ...

...a Jay & Silent Bob bolje da su ostali sporedne face kulovi kao u gore pomenuta dva filma nego sto su besomucno eksploatisani ...
 
Poslednja izmena:

Back
Top