Eto sta me zanima...

7 DO 10 DANA za gašenje požara i još mesec- dva za rekonvalescenciju. U ovom periodu, strogo se zabranjuje slušanje muzike, napijanje, osamljivanje i bilo kakva komunikacija sa dotičnom osobom.
Preporučuje se puna zaposlenost, fizičke aktivnosti do iscrpljivanja, druženje, dobre knjige i filmovi.
Prođe ko rukom odnešeno...
 
Zar je ljubav bolest?
Zašto bi neko nekog preboleo? Pogotovo ako ga voli?
Boluje se od zaljubljenosti, a ona je daleko od ljubavi. I onda se ne preboli neko, nego se mora preboleti vlastito ludilo u koje se ušlo zaljubljivanjem. Dakle, zaštita od ove boljke je prepoznavanje stanja zaljubljenosti od ljubavi.
Kada se voli voli se do kraja. Pa i dalje jer u ljubavi i nema kraja. Samo ljubav.
I vrlo je jednostavna. Od ljubavi ne boli glava. Ona je prirodno stanje ljudskog bića. Na žalost, od vlastite prirode smo se odavno odrodili.
 
Duplo vise vremena treba da ga prebolis nego koliko ti je trebalo da ga ludo zavolis. Znaci oko 6 meseci do godinu dana samoce. Onda si skroz izlecena! Ovo ti ozbiljna ja govori. Ipak u praksi se pokazalo drugacije. :?
Preporucujem posle 2 nedelje od raskida dobru zurku, posle 1. meseca kraci put u zemlji, posle 3. meseca putovanje bar 10 dana van zemlje, posle 4. meseca od raskida lud neobavezan sex zbog praznjenja energije, sa tipom koji ti se svideo i ranije, ali nista nisi preduzimala, jer si bila u vezi. Onda ako je sex bio dobar (naucila si nesto novo i pitala kako si mogla do sada bez ovoga i onoga) nastavis sa tim tipom jos nekoliko meseci i pazis da se ne zaljubis u njega. E onda upoznati nove ljude, jer si krenula u zivot, da malo udahnes cistog vazduha, i sta se desava... imaces dve veze u koje ne znas ni kako si usla ni kad si pre izasla. Ali posle kise duga: sasvim slucajno, nenajavljeno, onaj za koga bi rekla: Da mi je neko 16.11. rekao da cu zavrsiti verena za onog tipa koji me je gledao onako cudno i koji mi je delovao skroz smesno, rekla bih mu da li si normalan!!! I tako bude... posle godinu i po od raskida za koji si na pocetku price mislila da nikada neces preboleti, da ne mozes da zivis bez Njega i koga si ludo volela!!!
Naravno, to je samo jedan od recepata. :roll:
 
Labello:
koliko je potrebno da prebolite nekoga koga sto ludo voleli
sve je to relativno,osobe su razlicite,zavisi koliko ti je stalo i sta si ranije mislio,ako nema sanse ponovo,jednostavno ta misao ide daleko u nekom delu zaborava(naravno ne zaboravlja se lako),gledaj na to kao neku lepu uspomenu,secaj se lepih trenutaka i glavu gore..zivot ide dalje..izbegavaj za pocetak stvari koje ste zajedno radilili,sve sto te vezuje podseca(skloni )da ti nije u blizini,mesta gde ste zajedno izlazili..probaj da zaobides..posveti se necemu..sto ce te osloboditi dodatnog razmisljanja..
recimo ja brzo zaboravljam(mislim)ako vise ne moze,ok..idemo dalje i svako svojim putem,sto je bilo bilo je,nema tu patnje i td..zato ti kazem..ljudi su drugaciji..
puno srece u zaboravu.
 
Meni je trebalo oko pola godine do izlecenja :) Mada i sad kada se vidimo,prodju me zmarci i verovatno cu ga uvek voleti samo sam shvatila da ne mozemo zajedno i da je bolje ovako.Treba dati sebi vremena i ne pocinjati novu vezu dok ne prebolis staru ljubav.
 
passenger:
Meni je trebalo oko pola godine do izlecenja :) Mada i sad kada se vidimo,prodju me zmarci i verovatno cu ga uvek voleti samo sam shvatila da ne mozemo zajedno i da je bolje ovako.Treba dati sebi vremena i ne pocinjati novu vezu dok ne prebolis staru ljubav.

Da, i onda ti naidje Bred Pit, padne na kolena i kaze "tvoj sam", a ti kazes da ne mozes jer jos nisi prebolela nekog Milorada... :)
 
passenger:
Meni je trebalo oko pola godine do izlecenja :) Mada i sad kada se vidimo,prodju me zmarci i verovatno cu ga uvek voleti samo sam shvatila da ne mozemo zajedno i da je bolje ovako.Treba dati sebi vremena i ne pocinjati novu vezu dok ne prebolis staru ljubav.

ja se vec dve godine vrtim oko istog decka i ne mogu dalje da krenem...
koje vreme?
vise pokusaja a sve u svemu veliko nista i shvatila sam da zajedno ne mozemo a ja ocigledno ne mogu ni sama dalje...
prilicno ocajnicki
 

Back
Top