GDE ULOZITI 400.000 EURA

gagilili

Početnik
Poruka
9
Posto imam veliki stan u centru,4 lokala,automobile...:D...ostala je jos samo kucica na d_d_nj_...8)...znaci od 400 000 treba napraviti 1 500 000...:shock:...evo vec godinu dana lomim mozak al' nesto ne ide,bilo je svakakvih ideja ail nemam onaj dobar osećaj da je to to...:confused:..Svaka ideja je dobrodošla(samo bez lupetanja!).:!:...Ako je stvaro dobara ideja moguća je i saradnja.Unapred hvala na sugestijama:worth:
 
Будући да си у ситуацији у којој јеси (имаш све, а и више од тога), ја ти предлажем да бар део, поклониш онима који немају.... Поклони деца из Звечанске или било којој другој установи сличног карактера, а ти ћеш без куће на Дедињу сигурно преживети!
 
Daj meni, pa gledaj! Šalim se, naravno. Za sada su nekretnine i poslovni objekti najsigurniji, ali nije loše pogledati neke podatke o deficitarnim proizvodima kod nas, pa sa tim nešto probati. Ništa glamurozno, to samo bode oči. I ne treba držati "sva jaja u jednoj korpi", nestabilna su vremena.
 
U put oko sveta, sa Utvom-75
Kontaktiraj fabriku (Lola), nase glavne televizije i medije i dobices sponozore i reklame. Na kraju ce ti se to isplatiti, sto od reklama, sto od raznih putopisa i fotografija....
Naravno, pilota i kopilota moras da platis.
Sve u svemu, ovakva akcija bi bila svojervrni "boost" i za nasu avioindustriju i za tvoja ulaganja.
 
ovako opcija br.1 izgradnja nekretnina , zarada je odlicna tako kazu
opcija 2 ja mislim da agencije za nekretnine dobro zaradjuju, i to ono sto im dodje legalno, a extra zarada je to da uvek ima hitnih slucajeva
opcija 3 gledaj belex.co.yu beogradska vberza kada prodju izbbori i stabilizuje se ve akcije ce verovatno krenuti gore posto su sve potcenjene jako sada , za sada ne vredi ulagati , a i treba puno znanja tako da prostudiraj to imas 3 meseca, a sa ce i javna preduzeca na berzu , tako da svi mi koji smo pisali besplatne akcije cemo najverovatnije da pozurimo sa prodajiom istih tu ti je dobra zarada sigurno samo na duzi period i za ovo treba strpljenja i hladna glava.
toliko od mene , a ja da imam neku dobru ideju za mnogo manje pare bilo bi ok ,
 
Velika a Mala,to sam vec uradio prosle jeseni,kamata je 10% kad banka odbije porez na primanja fizičkih lica (20%),ostane 8%...a cena nekretnina je prošle godine otišla 16%...sto znaci da sam u minusu i tako nikad neću doći tamo gde sam krenuo...Mirko,vec sam ulozio u nekretnine(4 lokala),ali od kirije mi treba 30 godina da skupim dovoljno...a za 30 godina trebaće mi plac na lešću a ne na dedinju...mačkice,građevinarstvo je OK,ali vec provaljeno,nisu ni tu neke zarade vise, a živci odoše...Islađanin,nemam sve...i da imam 10 puta vise ne bih opet imao sve...još,još....pa valjda znaš kako to ide...pohlepa,gramzivost itd...poklonjao sam zvecanskoj vise puta-TV,klime,sega,sony itd,ali to nije tema...ako hoćes da budeš human uradi to sam sa svojim parama, a nemoj biti human tako što ćeš ti mene naučiti kako da to budem sa mojim novcem,znam ja to i sam...sorry...Taote,već sam gledao...nema vise deficitarnih proizvoda...bilo to nekad... sada svega ima, i vise od toga....Gos. Mitroviću voleo bih u 10 rečenica da čujem radnju filma...Da zaključim....bih, al' nemam sta...čekam i dalje....kažu da nada poslednja umire...
 
sa tim parama mozes celoj familiji obezbediti papire u nekoj zapadnoj zemlji.pa tamo i trazi neki obican posao od kojega ces normalno ziveti posto imam osecaj da nisi bas sposoban da sam privredjujes i obrces neki kapital cim si se javio sa takvom temom.
 
Predlažem da batališ sve porivatne dilove i moguće "super" biznise i uložiš to u akcije u energetici u BiH i Srbiji.To su vrijednosti koje konstantno rastu i još dugo vremena će tako jer je energija preuzela primat nad svim materijalnim vrijednostima u savremenom svijetu.:razz:
 

Back
Top