NLO i vanzemaljci na starim crtezhima

ugac

Obećava
Poruka
68
Svi ste se vec sreli sa nekim antichkim crtezhima NLO objekata. Kroz istoriju postoji mnogo takvih. Neki ne zavredjuju pazhnje, neki su samo interesantni, dok ima i onih totalno ne objashnjivih. Listajuci razne sajtove naisho sam i na sliku iz manastira Visoki Dechani (1350. god.).
picanc06.jpg

picanc05.jpg
picanc16.jpg


Po meni ovo predstavlja metaforu odlaska dushe na onaj svet or something ali evo vam josh par interesantnijih da vas zaintrigiram.

47kgljl.jpg


hieroplanes.gif


EgyptAliens.jpg


fergana01.jpg


UFO_astronauts.jpg


PS. Ovo je samo jedan deo. Ako ste zainteresovani, proguglajte malo. Naci cete josh dosta toga.
 
pa ljudi su i tada mastali kao i sad sto mastamo o vanzemaljcima........
P.S.ne kazem da ne postoje....vec sam x puta objasnjavala sta mislim pa da se ne ponavljam

Ma, kako da ne, mozda i francuska vlada masta o tome, kada ima posebno odeljenje koje se samo time bavi nekoliko decenija, a prosle godine je iznela javno svoje dokumente o tome: http://www.cnes-geipan.fr/accueil.html . Da ne pominjemo tvrdnje meksicke vojske i japanske vlade takodje, indijske takodje, kao i velikih broj americkih obavestajaca i insajdera koji su iznosili podatke o vanzemaljcima a zatim likvidirani. Svi oni mastaju. lol.
 
Ma, kako da ne, mozda i francuska vlada masta o tome, kada ima posebno odeljenje koje se samo time bavi nekoliko decenija, a prosle godine je iznela javno svoje dokumente o tome: http://www.cnes-geipan.fr/accueil.html . Da ne pominjemo tvrdnje meksicke vojske i japanske vlade takodje, indijske takodje, kao i velikih broj americkih obavestajaca i insajdera koji su iznosili podatke o vanzemaljcima a zatim likvidirani. Svi oni mastaju. lol.

ti mesas NLO i vanzemaljce.
a i ocemo sajt na engleskom.
 
Jedne iste slike koje se vrte još od Denikenovih knjiga. Deniken bar nije širio
priče o zavjerama i prepadao ljude, nego pisao zabavne knjige koje su se
s uživanjem čitale. Pretpostavljam da se više love zarađuje kad se svijet prepada.
Bilo bi lijepo navoditi uz svaku sliku odakle je, iz kog vremena i slične podatke.
 
ma slike bezveze,umetnicka forma izrazavanja...a ove zadnje slike sa srednjoevropskih zidina zamkova su neka stvorenja,ne iz svemira vec iz pakla koja tu tako keze zube i usesa po coskovima i uglovima tih viletina i zamkova da bi valjda oterali neke druge demone...toga po francuskoj i nemackoj imas koliko hoces po renesansnim zgradama,ali nisu vanzemaljci,znam pouzdano..vec masta...ko sto veneciju predstavlja krilati lav,i svuda ga ima po starim objektima...a svi znamo da lav nema krila:)
 
Jedne iste slike koje se vrte još od Denikenovih knjiga. Deniken bar nije širio
priče o zavjerama i prepadao ljude, nego pisao zabavne knjige koje su se
s uživanjem čitale. Pretpostavljam da se više love zarađuje kad se svijet prepada.
Bilo bi lijepo navoditi uz svaku sliku odakle je, iz kog vremena i slične podatke.

Pa mogu da ti kazhem da Deniken zgrnuo dobru kintu na njegovu prichu. Izgleda da je ipak on pronashao zlatnu zhilu. Ne znam tachno gde je napravio zabavni park kao Diznilend samo u "Another world" fazonu.


Kad si vec pomenuo Denikena da nastavim sa njegovim tezama.
Deniken je tvrdio da su nas u dalekoj proshlosti posecivale civilizacije iz drugih galaksija. To je dokazivao kroz bozhanstva u svetu. Npr. pojedini hramovi u Indiji su od pamtiveka, od svojih stvaralaca nazivani "velika kola". Mislim konkretno na Gopuram hramove. Deniken je pronashao slichnost u mnogo chemu sa danashnjim shatlovima. (
Mayan sarcophagus depicts King Palenque
Podseca li vas ovo na choveka u danashnjem kokpitu shatla (nachin na koji sedi i dira neke ruchice), a mogu se videti i plamenovi pri poletanju. Zar ne? :)

PS2. Iako sam ja pokrenuo ovu temu, vishe mi odgovara Henkokova nego Denikenova tema.
Aj' pa tako!
 
@ugac
Naravno da je deniken namlatio pare. On je tada nalazio neke neobjašnjene stvari i prikazivao ih cijelom svijetu, postavljao pitanja, davao teorije ali uvijek jasno označavao da je to njegova teorija i da za to nema dokaza. Svi su čitali te njegove knjige kao zabavno štivo. Pročitaš knjigu i ostaviš je i nikad više je ne uzimaš u ruke. Knjige nisu bile skupe pa su ih mnogi kupovali.

Ovi današnji mističari ne postavljaju pitanja nego serviraju gotova rješenja, u paketu. I to što serviraju proglašavaju apsolutnom istinom a svaku suprotnu ideju plodom ili zatucanosti ili zavjere, a nekad i oboje zajedno. Pa pobogu, oni ZNAJU da je to istina, i kako se iko usuđuje tvrditi da nije tako.
 
E da. Almsivi i Royal. Odmorite sad sa reptilima sem ako nisu antichke rukotvorine. Ovo se vidi da je moderan crtezh.

Zasto ti mene uopste uzimas u usta i mesas sa njim. Ja sam izneo anticku statuu na kojoj je predstavljen reptil kako drzi ljudsku bebu. Kakve ja imam veze sa tim sto almisivi stavlja.

ma slike bezveze,umetnicka forma izrazavanja...a ove zadnje slike sa srednjoevropskih zidina zamkova su neka stvorenja,ne iz svemira vec iz pakla koja tu tako keze zube i usesa po coskovima i uglovima tih viletina i zamkova da bi valjda oterali neke druge demone...toga po francuskoj i nemackoj imas koliko hoces po renesansnim zgradama,ali nisu vanzemaljci,znam pouzdano..vec masta...ko sto veneciju predstavlja krilati lav,i svuda ga ima po starim objektima...a svi znamo da lav nema krila

Ljuta mambo
Hvala sto si mi navela jos argumenata. Da sa srednjeevropskih zidina kazes, i ne iz svemira vec iz pakla? Pa legende o djavolima i paklu su upravo potekle od Reptila koji zive u unutrasnjosti zemlje a dosli su iz svemira. Takva stvorenja stavljaju plemici na svojim vilama. A zasto, pa zato sto su oni sami ti isti plavokrvni hibridi coveka i reptila. A kazes na veneciji krilati lav, a ima ga svuda? A jel znas zasto? Kazes lav nema krila? Pa oni za tog krilatog lava ne smatraju obicnog lava vec humanodinog lava, to su bica koja zive na visokim astralnim nivoima. Reptili poput kraljevske porodice i ostalih su opsednuti tim lavovima. To su jako mocna bica, mnogo mocnija od reptila. Mnogi ezotericari smatraju da je lavlja ferkvencija najjaca koja se moze spustiti u fizickoj realnosti. Vidis da ne treba odmah suditi o necemu ako nemas dovoljno informacija.
 
Ljuta mambo
Hvala sto si mi navela jos argumenata. Da sa srednjeevropskih zidina kazes, i ne iz svemira vec iz pakla? Pa legende o djavolima i paklu su upravo potekle od Reptila koji zive u unutrasnjosti zemlje a dosli su iz svemira. Takva stvorenja stavljaju plemici na svojim vilama. A zasto, pa zato sto su oni sami ti isti plavokrvni hibridi coveka i reptila. A kazes na veneciji krilati lav, a ima ga svuda? A jel znas zasto? Kazes lav nema krila? Pa oni za tog krilatog lava ne smatraju obicnog lava vec humanodinog lava, to su bica koja zive na visokim astralnim nivoima. Reptili poput kraljevske porodice i ostalih su opsednuti tim lavovima. To su jako mocna bica, mnogo mocnija od reptila. Mnogi ezotericari smatraju da je lavlja ferkvencija najjaca koja se moze spustiti u fizickoj realnosti. Vidis da ne treba odmah suditi o necemu ako nemas dovoljno informacija.

I u cijeloj ovoj konstrukciji nema ni jedne jedine informacije. Sve te priče o reptilima itd, itd, samo su priče. Mnogo mi liče na Ezopove basne, samo je Ezop pisao mnogo ljepše.

Velika je razlika između informacije i tvrdnje zasnovane na nečijoj mašti.
 
'oce to 'oce:mrgreen:
'ajde na trenutak da pretpostavimo da je sve za vanzemaljce tacno
vanzemaljci su se vremenom razvijali...nisu oni oduvek imali toliko razvijenu tehnologiju....a cak i da im je tehnologija bila tad(hiljadama godina ranije) takva oni bi sigurno razvili nesto mnooooooooogo naprednije do sada
 

Back
Top