Kompromis?!

Psycho_girl

Primećen član
Poruka
605
Da li ste u vezi tvrdoglavi i bandoglavi i uvek nastojite da isterate po svom ili se trudite da nadjete neko resenje, od nekih sitnica npr koji film cete gledati do nekih ozbiljnijih zajednickih odluka ? Znam za primere koji su u fazonu 'ne mogu sa njim, ne mogu bez njega' i ne odustaju ni ona ni on, svako zeli da bude njegova ili njena poslednja... I da li imate uopste takvih problema u vezi? Npr ako ste previse razliciti, ili jednostavno vise volite svoje ideje od ideje svog partnera?:confused:
 
Da li ste u vezi tvrdoglavi i bandoglavi i uvek nastojite da isterate po svom ili se trudite da nadjete neko resenje, od nekih sitnica npr koji film cete gledati do nekih ozbiljnijih zajednickih odluka ? Znam za primere koji su u fazonu 'ne mogu sa njim, ne mogu bez njega' i ne odustaju ni ona ni on, svako zeli da bude njegova ili njena poslednja... I da li imate uopste takvih problema u vezi? Npr ako ste previse razliciti, ili jednostavno vise volite svoje ideje od ideje svog partnera?:confused:

Bila ranije dok sam bila klinka.Ne moze to tako da f-nise a da ste oboje odrasle,zrele osobe.Osim ako jedno od vas dvoje nije blago retardiran i pusta da mu skaces po ganglijama.Kompromis,u cemu god,je najbitniji u svakoj vezi,ne postoji to dvoje koji se slazu u svemu.Dogovorite se,ili sad cemo po mom,sledeci put po tvom.Lako je biti sebican i egocentrik,mislim,svi smo mi manje vise takvi,neki priznaju,neki ne al svi bi da smo glavni,the best,uvek upravu...E ne moze tako kad vas je 2 i zelite da uspete na duge staze.Na sta bi to licilo?Prosto,ako nekog volis-volis ga,ako samo sebe volis budi sam sa sobom,nema neke preterane filozofije.
 
Pa ne mora uvjek da bude kompromis oko svake sitnice. Nekada neka popusti on nekada cu ja. Da ja popustam stalno ne bih mogla ali isto tako bi ga ostavila kada bih mu ja komandovala stalno a on me slusao.
 
Da li ste u vezi tvrdoglavi i bandoglavi i uvek nastojite da isterate po svom ili se trudite da nadjete neko resenje, od nekih sitnica npr koji film cete gledati do nekih ozbiljnijih zajednickih odluka ? Znam za primere koji su u fazonu 'ne mogu sa njim, ne mogu bez njega' i ne odustaju ni ona ni on, svako zeli da bude njegova ili njena poslednja... I da li imate uopste takvih problema u vezi? Npr ako ste previse razliciti, ili jednostavno vise volite svoje ideje od ideje svog partnera?:confused:
onako..
 
Da li ste u vezi tvrdoglavi i bandoglavi i uvek nastojite da isterate po svom ili se trudite da nadjete neko resenje, od nekih sitnica npr koji film cete gledati do nekih ozbiljnijih zajednickih odluka ? Znam za primere koji su u fazonu 'ne mogu sa njim, ne mogu bez njega' i ne odustaju ni ona ni on, svako zeli da bude njegova ili njena poslednja... I da li imate uopste takvih problema u vezi? Npr ako ste previse razliciti, ili jednostavno vise volite svoje ideje od ideje svog partnera?:confused:

nisam bandoglava. uvek volim da se dogovorimo.
 
Da li ste u vezi tvrdoglavi i bandoglavi i uvek nastojite da isterate po svom ili se trudite da nadjete neko resenje, od nekih sitnica npr koji film cete gledati do nekih ozbiljnijih zajednickih odluka ? Znam za primere koji su u fazonu 'ne mogu sa njim, ne mogu bez njega' i ne odustaju ni ona ni on, svako zeli da bude njegova ili njena poslednja... I da li imate uopste takvih problema u vezi? Npr ako ste previse razliciti, ili jednostavno vise volite svoje ideje od ideje svog partnera?:confused:

Не знам. С једне стране кажу да сам ужасно типичан ован због тврдоглавости, а некад ме зезају да сам ко Југобанка са слоганом:''Дођите да се договоримо!'':lol:

А ово ''не могу с њим, а не могу ни без њега'' ми је познато из више случајева...:(
 
Da li ste u vezi tvrdoglavi i bandoglavi i uvek nastojite da isterate po svom ili se trudite da nadjete neko resenje, od nekih sitnica npr koji film cete gledati do nekih ozbiljnijih zajednickih odluka ? Znam za primere koji su u fazonu 'ne mogu sa njim, ne mogu bez njega' i ne odustaju ni ona ni on, svako zeli da bude njegova ili njena poslednja... I da li imate uopste takvih problema u vezi? Npr ako ste previse razliciti, ili jednostavno vise volite svoje ideje od ideje svog partnera?:confused:

bas tako izuzetno razliciti, valjda nas to odrzava... i posle x godina retko cemo se oko necega sloziti iz prve, pogotovo oko tih prakticnih stvari: ja kazem ovaj film on kaze onaj, on kaze kucna varjanta-ja kazem izlazimo, on bi bele zidove ja bih sve usarenela... a to su najjednostavnije stvari, tek da cujes pregovore oko "drzavnih granica":-) ali funkcionisemo... naravno kompromisi, puno stvari nikada zavrsenih... nikad nije dosadno;) i nema sanse da se uvuces u svoju krajnost, vec si stalno u sudaru sa dugacijim, sto je meni konstruktivno i ili se razvijas ili zapadnes u pat poziciju... pa ko voli...
 
Kompromis uvek! Ako nije spreman na bilo kakve ustupke nemam sta da trazim sa njim. Nisam za bespotrebno mucenje a nisam ni pristalica one teze da se suprotnosti privlace. Ustvari, mozda se i privlace ali im nije sudjeno da ostanu do kraja zajedno. Kada ste mnogo razliciti to zahteva mnogo vise truda i ulaganja u vezu, a to iscrpljuje i na kraju pukne. Dakle, kompromis ali samo sa nekom ko je slican meni!
 
Da li ste u vezi tvrdoglavi i bandoglavi i uvek nastojite da isterate po svom ili se trudite da nadjete neko resenje, od nekih sitnica npr koji film cete gledati do nekih ozbiljnijih zajednickih odluka ? Znam za primere koji su u fazonu 'ne mogu sa njim, ne mogu bez njega' i ne odustaju ni ona ni on, svako zeli da bude njegova ili njena poslednja... I da li imate uopste takvih problema u vezi? Npr ako ste previse razliciti, ili jednostavno vise volite svoje ideje od ideje svog partnera?:confused:

ne znam....ne mogu da gledam film koji mi se ne sviđa........ako gledamo kod kooće....onda uzmem da čitoockam nešto...dok ona gleda...........u bioskopu sedim tamo...ša ću.... e..neam to ne mogu sa ni bez.......probao sam i mnogo sam se umorio nekoliko poota.. toođe ideje uvek poštoojem..pa čak i da se ne slažem..u stvari baš poštoojem što razmišlja drookčije o nekim stvarima....misim..meni bi smetalo da se sve poklapa..so boring......moramo da boodemo tolerantni...i u ljoobavi tako je lepo....
 
ne znam....ne mogu da gledam film koji mi se ne sviđa........ako gledamo kod kooće....onda uzmem da čitoockam nešto...dok ona gleda...........u bioskopu sedim tamo...ša ću.... e..neam to ne mogu sa ni bez.......probao sam i mnogo sam se umorio nekoliko poota.. toođe ideje uvek poštoojem..pa čak i da se ne slažem..u stvari baš poštoojem što razmišlja drookčije o nekim stvarima....misim..meni bi smetalo da se sve poklapa..so boring......moramo da boodemo tolerantni...i u ljoobavi tako je lepo....

:lol::D:-)
 
Kompromis uvek! Ako nije spreman na bilo kakve ustupke nemam sta da trazim sa njim. Nisam za bespotrebno mucenje a nisam ni pristalica one teze da se suprotnosti privlace. Ustvari, mozda se i privlace ali im nije sudjeno da ostanu do kraja zajedno. Kada ste mnogo razliciti to zahteva mnogo vise truda i ulaganja u vezu, a to iscrpljuje i na kraju pukne. Dakle, kompromis ali samo sa nekom ko je slican meni!

ne mora da pukne... a u glavnom stvari koje traze vise truda kad se trud isplati to bude neuporedivo vrednije od stvari koje olako imas... znas da cenis, znas da ulazes... sad druga je stvar kad trud ne uspe...
 
Не знам. С једне стране кажу да сам ужасно типичан ован због тврдоглавости, а некад ме зезају да сам ко Југобанка са слоганом:''Дођите да се договоримо!'':lol:

А ово ''не могу с њим, а не могу ни без њега'' ми је познато из више случајева...:(

Ja nisan trenutno u takvoj vezi, ali imala sam ih.... Suvise iscrpljujuce ali uvek interesantno...:lol:
 

Back
Top