kako raskinuti vezu

napisi joj sms
ostavi joj njenim omiljenim karminom na ogledalu
izlakiraj joj na soferki(omiljenim) lakom za nokte
reci njenoj kevi da joj prenese da je izmedju vas gotovo
stavi joj tudje muske gace u dzep i onda ih nadji pred njom pa je optuzi za preljubu
 
nema lakseg i tezeg nacina.
svi su teski,bar za jedno od onih koji raskidaju.
a lazem se sa tim sto je neko vec rekao: nemoj da joj kazes da je tako bolje za oboje ili za nju i slicno. to je bolje za tebe i zato nemoj da izvrces cinjenice i kao njoj cinis uslugu
 
:heart:imam dugu vezu koja je u fazi raspada,kako da je naj lakše ostavim?

Kako ti je veza u raspadu to znaci da je i ona toga svesna ..oseca ili i sama zna da je sve krenulo u nepovrat..samo sto se kod dugih veza to nepotrebno razvlaci a toga postajemo svesni tek kada sve prodje..ne odugovlaci i ne svidja mi se rec ostaviti..ne ostavljas je ..samo se razilazite..za mene je oduvek bilo ljudski..iskreno i najpostenije sesti i lepo reci..ako si sa njom mogao da budes duzi niz godina..ako ti je nekada bilo lepo ..voleo si je i bila ti je sve tada..onda joj iz postovanja svega toga ..nje i vase ljubavi ..mozes to na lep nacin i reci ..ma koliko ce to biti tesko..bar je posteno..mada danas..malo njih zna za postenje i fer odnos..
 
Jos jedan dobar predlog,otputuj negde da vidis jel ti nedostaje.Mozda je jos volis a nisi svestan svoje nesvesti.Na taj nacin imas pravo na popravni,niko nezna sta gubi dok ne izgubi.Oprezno 100x meri 1 seci srecno
 

Back
Top