Najbolje su polovnjace!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Mogu da vam kazem, obrni - okreni, tako ispadne.

Ove mladje ili su neizzivljene, pa stalno nesto zanovetaju, nikad im nista ne odgovara, vole da komanduju (a ebes muskarca kome zena komanduje :rolleyes: ) i da ne nabrajam; a opet ako su devojke malo zasle u "godine" onda su toliko proracunate da samo gledaju na korist (neku budalu koja ce da ih ozeni) te ako hoce da ti daa, onda se treba zapitati sta nije u redu sa tobom?? :confused:

Ali zato ove starije, polovne su zakon! Ako je udata ili je bila udata i svakako da ima decu onda je to super! :) Nece da smaraju za kojekakve gluposti, znas ta hoce i ako si to ti, onda ces uzivati samo tako!!! :cool:

Sta devojke misle o tome? Sto su polovnajce tako pametnije i bolje od njih?
 
El se vaze ove sto imaju dete, a nisu bile udate.....zanima me....

Da naravno! To je vec dovoljno da bude polovnjaca.

Dzaba ako je bila udata ako nema dece... Jer ona ce opet gledati da nadje nekog naivcinu da je opet zeni, itd. A cim ima decu, to je druga prica... :)

Znaci cak nije vezano i sa godinama. Ako ima npr. 28 a vec ima decu i razvedena je to je onda to! A recimo neudata a ima 28, pa od nje bezi sto dalje!!!! Mada ako si normalan takvoj neces biti ni interesantan... ;)
 
Mogu da vam kazem, obrni - okreni, tako ispadne.

Ove mladje ili su neizzivljene, pa stalno nesto zanovetaju, nikad im nista ne odgovara, vole da komanduju (a ebes muskarca kome zena komanduje :rolleyes: ) i da ne nabrajam; a opet ako su devojke malo zasle u "godine" onda su toliko proracunate da samo gledaju na korist (neku budalu koja ce da ih ozeni) te ako hoce da ti daa, onda se treba zapitati sta nije u redu sa tobom?? :confused:

Ali zato ove starije, polovne su zakon! Ako je udata ili je bila udata i svakako da ima decu onda je to super! :) Nece da smaraju za kojekakve gluposti, znas ta hoce i ako si to ti, onda ces uzivati samo tako!!! :cool:

Sta devojke misle o tome? Sto su polovnajce tako pametnije i bolje od njih?

Pa ne vidim da su pametnije. Ako je udata, a traži sa strane, znači da nešto ne valja, pa ... Ako je bila udata onda je nešto pogrešila, npr. u izboru. A ono što ih čini pametnima je što ih boli uvo za tebe, baš kao i tebe što je baš briga za nju, i želi samo tvoje telo. Drugo ni ne možeš da joj daš, pošto si mnogo mlađi, pa ma kako bio pametan. A tako se, ponekad, ponašamo i mi koje smo slobodne i ne lovimo prilike za muža. Ti, u strvari, hoćeš da kažeš da je pametna ona žena koja ne vidi razlog da se zaljubi u nekog muškarca, već ga koristi da zadovolji svoje želje. Možda jesi u pravu.
 
Pa ne vidim da su pametnije.Ako je bila udata onda je nešto pogrešila, npr. u izboru.

I prosla je neke stvari u zivotu koje devojke ne mogu da zamisle, a to menja coveka, postane zerliji... ;)

A ono što ih čini pametnima je što ih boli uvo za tebe, baš kao i tebe što je baš briga za nju, i želi samo tvoje telo. Drugo ni ne možeš da joj daš, pošto si mnogo mlađi, pa ma kako bio pametan.

A tu gresis! Prvo veza ne mora da se, i obicno se ne zasniva samo na sexu! A drugo, ona u meni nesto pronadje zanimljivo sto devjke ne umeju... Mozda bas njoj to treba a ne neke "pricam ti price" kojima stariji tipovi obradjuju klinke... ;)

Ti, u strvari, hoćeš da kažeš da je pametna ona žena koja ne vidi razlog da se zaljubi u nekog muškarca, već ga koristi da zadovolji svoje želje. Možda jesi u pravu.

Obe vrste zena-devojaka traze da zadovolje svoje zelje. Samo je jednoj plan da se uda ako je "dobra prilika" a drugoj da im oboma bude lepo ;)
 
Obe vrste zena-devojaka traze da zadovolje svoje zelje. Samo je jednoj plan da se uda ako je "dobra prilika" a drugoj da im oboma bude lepo ;)[/QUOTE]

M dajjj, da, sad svaka slobodna kad dogura do nekih godina samo misli o tome kako ce i kad da se uda??!! Gluposti, ako mene pitas, i generalisanje... Ima i takvih, naravno, i previse, ali ne mozes nas sve u isti kos...
 
Eh sto smo naivni ;)

Pa mozes da mu komandujes, mozes da ga zarvces, sve uvek bude po tvom, naravno on ce da te izdrzava i tako dalje...
Mislis da je zabavno komandovati budali? Samo se nerviras, a on nesposoban, blamira te, nista ne uradi kako treba... I odakle budali lova? Nit je pametan da zna da se snadje u zivotu, nit mozes da se ponosis njime... Zena ispada ostrokondza jer stalno zvoca, a nema nista od toga... Bzvz
Vise bih volela da on meni komanduje, ali da mi je lepo sa njim, da je pametan, da mogu da se oslonim na njega. Ne podnosim glupe muskarce.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top