Pomoc Srbiji

ShadowNinjaMan

Primećen član
Poruka
549
Internet je sada najbolja stvar koja postoji za reklamu
***Molim moderatora ako mu je glupa tema da je ne brishe i ne zakljucava 48 sati dok ne sakupim materijal koji ce mi trebati***
Pravim neshto poshto izgleda nece niko sa krste to da uradi.Pozivao sam bio al nema veze sam cu.Trebaju mi sajtovi gde se nalaze slike sa najgorim ubistvima shto su hrvatske,bosanske i siptarske trupe ucinile nad srbima.Naravno da slike mogu da se skinu.Tekstovi o tome koliko je srba proterano ubijeno.koliko dece,zhena silovano znachi sve sve moguce o ratovima i genocidima koji su ucinjeni nad srbima.Iii ako neko zna gde se nalaze slike kada su Mudzahedini sekli glave planiram da napravim posebnu stranicu o tome.

Poshto chitam sada po mnogo foruma evropskim,svetskim izgleda su samo srbi ubijali...Nisam video nijednu temu posvecenoj tome shta se radilo Srbima!


Ako neko oce da se pridruzi dobrodoshao je.

Ukratko o cemu se radi:

1.Pravljenje klipa za youtube
2.Pravljenje teksta sa slikama koji cu kaciti po svim mogucim forumima
3.U krajnjem slucaju ako se prijavi neka dobra dusha da napravi web-sajt.

Hvala.
 
Shto je full!

Brate toliko o PatriJotama!!!!!!!!Bravo za sve nas.Samo znamo da mlatimo praznu slamu kao shto sam rekao a kada dodje vreme da se neshto konkretno uradi ko mishevi samo posmatrate.Do jaja narod!

Molim sve PatriJote sa krstarice da vishe NISHTA ne pricaju o tome shta treba da se radi o svojoj zemlji i da prichate nesh o drugim politicarima.Sada ste uhvaceni na delu.BU!

Moderator ostavi molim te josh par sati temu mozhda se javi neka dobra dusha.

50 ih pogledalo za 2 sata a samo 3 odgovara!Odlichan napredak braco Srbi!

Ali najzalije je to shto je za tih 2 sata na ovom podforumu bilo oko 100 ljudi sigurno.A samo je pola bar uzelo da pogleda...

Shta nebiste da pomognete srbiji?Vash izbor.

Duboko razocarenje u svoj narod.

Pozdrav.
 
Napravi sam ako ti bas toliko treba. Nek bude starsno grozno.
Nek se vide crijeva i mozak i nek ruke i noge budu otkinute i tako to. Sa tim ce dobiti svaku diskusiju na forumu, al samo ako uspijes jos i oko iz ocne duplje nekako da izcuces, onako napola da se jos vidi.

Nekrofilu bolesni.
 
Bice i to ako se nadje.

Ne nisam nekrofil.Jedino ako se tebi svidja da vidish kako sve nacije pljuju po srbima da su ubice,psihopate i svi kache slike koje smo uradili na njima.Vreme je da uzvratimo udarac.A to shto ti nemash volje ni muda da uradish tako nesh(da pokazesh da nismo zivotinje) tvoj problem.
 

Back
Top