Misteriozna lica

Pa nemojmo tako...Za te igre postoje drugi podforumi kao- Zabava ili Društvene igre...Ovde treba da se meću teme u vezi sa postojećim pojavama koja nauka pokušava da objasni,ali joj ne polaze za rukom kao npr. crne rupe...

Potpuno se slažem oko tema. Nevolja je što pojedinci ubacuju raznorazne slike letećih tanjira, šerpi, lonaca i sličnog posuđa uz tvrdnju da se sigurno radi o autentičnim snimcima i kako to nikako nije moglo biti montirano.
Ovom slikom htjeo sam pokazati da se svašta može montirati i da se autentičnost neke slike mora dokazivati drugim metodama a ne gledanjem u istu.
 
isto tako su na snimcima meseca vidjeni ljudski lik i piramide,sto su naravno samo krateri na povrsini
ljudski mozak tezi da svemu da neki oblik......
neko spomenu levitaciju
u to potpuno verujem,budisticki monasi to rade
koja je koncentracija za to potrebna:aha:
 
Meni je ovo sumnjivo!!! :think:

mount-rushmore.jpg


Verovatno su to samo šare u steni kako kazu neki likovi na ovoj temi. Kao na plocicama u kupatilu.

Ozbiljno... Po cemu bi ona tri lika ispod tvrdjave bila "delo prirode" a ovo delo ljudskih ruku?

Pa da..reci cete da su glave na Rusmor planini jasne, a da one glave tamo nisu.

Pa zapitajte se kako ce da izgledaju ove izrezbarene glave za 50000, 100000.. milion godina?
Isto ovako ili slicno onim likovima na prvoj strani?

Opet cete reci:
Pa pre milion godina nisu bili ljudi na zemlji?

Stvarno. A mozda ova stena sa izrezbarenim likovima kazuje suprotno od toga.

Onda cete reci.. Ali onda Darvinova teorija evolucije i nasa biblija" Poreklo coveka" nije tacna.

Pa to je vec vas problem. Vase biblije i vaseg u aksiome zatvorenog uma.
 
pa...da nije ono - sto je babi milo...

covjek je sklon da svuda vidi/trazi "sliku svoju"
jbga, to je jedan od mehnizama koji nam pomazu da se izborimo s nepoznatim...

aj sad svi u sobu/kupatilo i potrazite lica na tapetama/plocicama/flekama od budji na zidu (ko ima jelte...ko Da Vinci onomad...)
garantiram da su tu, samo ih morate "prepoznati"...;)

Svasta.

Ovo je vise nego ocigledno!
 
Još jedan prilog jednostavnosti falsifikovanja sa modernom tehnologijom...
Iza možeš staviti šta hoćeš.
Faca bilo čija.
Airbrus,paintbrush,Autocad i ostale gluposti...
I eto ga.
Ja u Vatikanu.
Yoda na Havajima.
Sal u Johanesburgu.
Nemcoi predsjednik USA.
Mogućnosti su blago rečeno neograničene...
:cool:
 

Prilozi

  • Mystery Face.jpg
    Mystery Face.jpg
    17,1 KB · Pregleda: 7
Bože, ozi, pa nije valjda da si se i ti upecao na onu sliku s prve strane. Da si pažljivo pročitao temu vidio bi da sam rekao kako je to dokazana fotomontaža čija jedina svrha je da se narod zabavi tražeći i brojeći lica. Nisu to lica oštećena erozijom tokom mnogo godina. Ta lica naprosto ne postoje.
 
Bože, ozi, pa nije valjda da si se i ti upecao na onu sliku s prve strane. Da si pažljivo pročitao temu vidio bi da sam rekao kako je to dokazana fotomontaža čija jedina svrha je da se narod zabavi tražeći i brojeći lica. Nisu to lica oštećena erozijom tokom mnogo godina. Ta lica naprosto ne postoje.

Pa zasto si onda stavio te fotografije i otvorio temu?

P.S. Medjutim, ima jos takvih slucajeva ali stvarnih i prirodnih, samo ja sada necu da kazem.:cool:
 
pa...da nije ono - sto je babi milo...

covjek je sklon da svuda vidi/trazi "sliku svoju"
jbga, to je jedan od mehnizama koji nam pomazu da se izborimo s nepoznatim...

aj sad svi u sobu/kupatilo i potrazite lica na tapetama/plocicama/flekama od budji na zidu (ko ima jelte...ko Da Vinci onomad...)
garantiram da su tu, samo ih morate "prepoznati"...;)
Ima ih na puno mesta. Ako zelimo, videcemo ih u stablima drveca i medju oblacima.
 

Back
Top