Pečeno pile!!!

???

  • Jedem!

  • Kažem da me boli tiba...

  • Bobe, ne voliš piletinu i pi'tije???


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

SiIent Bob

Iskusan
Poruka
6.200
Da li vam se ikad desilo da kad odete da se upoznate sa rditeljima vaše drage/dragog na meniju bude jelo koje vam je baš onako bljak. Npr, dobijete pečeno pile i pi'tije... Šta radite u toj situaciji?

Pozz!
 
e,bobe,nema jela koje mi je bljak,ali stvarno,aposlutno sve volim da jedem...osim mleka,njega ne volim da pijem...eto,bilo bi mi bljak kada bi mi servirali koh....bljak...
 
Нема "бљак-јела", него 'аљкаво и лоше спремљених јела. А тад ***... једеш колико можеш, или измислиш неки глупав разлог, који још можеш да упакујеш у комплимент... на пример: "Кад сам угледао ове дивне пихтије, одлучио сам да постанем вегетаријанац" или тако нешто.

Само, чекај... не волиш печено пиле, или ти је стварно неко служио пилеће печење у комбинацији са пихтијама? :lol:
 
e bio jutros film kad je pipin tata došo kod nje, a niko joj nije ni verovao da ima tatu kralja.
ne vredi, sad ni pipi ne mogu da gledam bez reminiscenija (ou jea) na forum
 
Нема "бљак-јела", него 'аљкаво и лоше спремљених јела. А тад ***... једеш колико можеш, или измислиш неки глупав разлог, који још можеш да упакујеш у комплимент... на пример: "Кад сам угледао ове дивне пихтије, одлучио сам да постанем вегетаријанац" или тако нешто.

Само, чекај... не волиш печено пиле, или ти је стварно неко служио пилеће печење у комбинацији са пихтијама? :lol:
Ne volim ni pečeno pile ni pihtije. :)
 

Back
Top