Kad su muškarci najviše svinje?

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Da ne bi mislili da je provokacija, da prvi odgovorim.....

Bez obzira da li su prevaranti , mangupi , ili su osetljivi , bez zlih namera.....

Muškarci često "spaljuju mostove" dok je vatra još uvek živa....
Preciznije, neki zbog straha , a neki zbog stida i besa što imaju unutrašnji sukob emocija znaju da budu drski , lažno predstave svoje osećaje, prave se hladni , ljuti, ravnodušni, glumeći slabo i nikako.....

Žene to urade ili su bar radile tek kad reše da korpiraju , stave pečat, završnicu , potope.....
----------------------------------------
Mene interesuje šta je po vama najteže oprostiti muškarcima?
Ne uopšteno , nego baš od strane vas lično.....šta vas najviše natera da kažete ili pomislite , baš je svinja.......
 
Najvise me nervira kad bez reci ode. Prosle godine sam se zabavljala sam tipom tri meseca i on je odjednom odmaglio. Pa da je na ceduljicu napisao zbogom veci bi covek bio.
Osim toga ne volim kad neki muskarci prepricavaju sve detalje seksualnog zivota nekim tamo likovima. To mi se desilo kad sam imala 19 godina i moram da kazem da sam ostala bez teksta koliko neko moze biti seljacina i kreten.
 
Da ne bi mislili da je provokacija, da prvi odgovorim.....

Bez obzira da li su prevaranti , mangupi , ili su osetljivi , bez zlih namera.....

Muškarci često "spaljuju mostove" dok je vatra još uvek živa....
Preciznije, neki zbog straha , a neki zbog stida i besa što imaju unutrašnji sukob emocija znaju da budu drski , lažno predstave svoje osećaje, prave se hladni , ljuti, ravnodušni, glumeći slabo i nikako.....

Žene to urade ili su bar radile tek kad reše da korpiraju , stave pečat, završnicu , potope.....
----------------------------------------
Mene interesuje šta je po vama najteže oprostiti muškarcima?
Ne uopšteno , nego baš od strane vas lično.....šta vas najviše natera da kažete ili pomislite , baš je svinja.......

Ne znam kako si zakljucio da muskarci to rade a jos uvek imaju neka osecanja?
To prosto nije tacno.
I muskarci i zene ponasaju se kako si opisao tek kad osecanja izblede ili nestanu
 
----------------------------------------
Mene interesuje šta je po vama najteže oprostiti muškarcima?
Ne uopšteno , nego baš od strane vas lično.....šta vas najviše natera da kažete ili pomislite , baš je svinja.......


Ja razlikuje ove dve stvari...
Ne oprastam prevaru...nikad i nikome...
Al kad se desi ( a dešavalo se , kome nije ?! ) samo napravim jedan lagani okret za 180 stepeni i promenim pravac kretanja...bez reči i objašnjenja ...


A kažem da su svinje iz milion razoga...
Uglavnom slabo koristim reč svinja , više mi leži "skot" al dobro...to je valjda isto...:lol:
 
Ne znam kako si zakljucio da muskarci to rade a jos uvek imaju neka osecanja?
To prosto nije tacno.
I muskarci i zene ponasaju se kako si opisao tek kad osecanja izblede ili nestanu

Вероватно човек полази од себе. :roll:

_________

Мени више смета следећа ситуација...
Осећања нестану а он/она се труди да не повреди супротну страну... па онда разноразним неискрени изговорима убије и оно лепо што је икада постојало...
То се ваљда зове ''Још увек ми је стало до њега/ње као особе и тешко ми је да га/је разочарам''... а заправо га/је самељеш тиме...
Свиње то дефинитивно не раде. Само људи умеју да лажу. :cool:
 
Da ne bi mislili da je provokacija, da prvi odgovorim.....

Bez obzira da li su prevaranti , mangupi , ili su osetljivi , bez zlih namera.....

Muškarci često "spaljuju mostove" dok je vatra još uvek živa....
Preciznije, neki zbog straha , a neki zbog stida i besa što imaju unutrašnji sukob emocija znaju da budu drski , lažno predstave svoje osećaje, prave se hladni , ljuti, ravnodušni, glumeći slabo i nikako.....

Žene to urade ili su bar radile tek kad reše da korpiraju , stave pečat, završnicu , potope.....
----------------------------------------
Mene interesuje šta je po vama najteže oprostiti muškarcima?
Ne uopšteno , nego baš od strane vas lično.....šta vas najviše natera da kažete ili pomislite , baš je svinja.......

Mozda cu biti malo uobrazena,ali cinjenica je da sam uglavnom ja ta koja je na vrijeme shvatala da tu nema srece i prekidala tu uzaludnu pricu...Bez obzira na svoja osjecanja,radije sam bila sama nego u vezi koja nema smisla...tracenje vremena mi je strasno,to nisam podnosila...sada sam u sretnom braku...znaci nasla sam covjeka mog zivota...
Ali ne shvatanje pojedine osobe,koji je pokusao iz svog egoizma,osvetu...sto je tako mizerno bilo...samo sto je on ostao kao jedno veliko nista,umjesto uspomene...Mozda bas zato sto je bio profil tipa koji si ti opisao,a tada se nasao na suprotnoj strani...sto nije zeleo da shvati,nije mogao da podnese...to nikad nisam oprostila,i jednostavno zaboravila sam lik te osobe da ne bih bila u prilici ni da ga prepoznam na ulici...znaci samo je postao nista...apsolutno nikakav osjecaj,nisam zeljela da ga pocastim ni mrznjom,prezirom...i ovo prisjecanje je mnogo od mene...

Sto se tice epiteta "svinja"...pa to ovako mogu reci kad cujem neku odvratnost za nekog...ili kad vidim da se neko otprilike tako ponasa da zasluzuje takav naziv...
 
ja jednog muskraca zovem svinja vec duze vreme,ali tako mu tepam, u tome nema niceg pogrdnog iz mog ugla : )
elem,verujem da se ono sto je tuzni patak opisao desava ali isto to rade i zene...i deluje to bzv i neverovatno,takvo ponasanje naizgled potire postojanje nekih osecanja,ali nije uvek tako...
 
Prevaru ne oprastam , kao ni izdaju....Nikada i nikome...
A "svinje" su iz razlicitih razloga... Posebno me smaraju nebulozne muske taktike i igrice koje sve lice jedna na drugu, i provaljuju se za tili cas... I ostavljuju (makar ne mene) utisak o nezrelosti i nesigurnosti....
 
----------------------------------------
Mene interesuje šta je po vama najteže oprostiti muškarcima?
Ne uopšteno , nego baš od strane vas lično.....šta vas najviše natera da kažete ili pomislite , baš je svinja.......

pa recimo kad pokusham neshto da raspravim a on to izbegava i josh me iskulira ako explodiram...:evil: hm... kad do toga dodje nije svinja vec stoka, smrad, dzukac itd. i sve to je samo zato shto nece da se isvadja ko chovek...:rolleyes:
 
Da ne bi mislili da je provokacija, da prvi odgovorim.....

Bez obzira da li su prevaranti , mangupi , ili su osetljivi , bez zlih namera.....

Muškarci često "spaljuju mostove" dok je vatra još uvek živa....
Preciznije, neki zbog straha , a neki zbog stida i besa što imaju unutrašnji sukob emocija znaju da budu drski , lažno predstave svoje osećaje, prave se hladni , ljuti, ravnodušni, glumeći slabo i nikako.....

Žene to urade ili su bar radile tek kad reše da korpiraju , stave pečat, završnicu , potope.....
----------------------------------------
Mene interesuje šta je po vama najteže oprostiti muškarcima?
Ne uopšteno , nego baš od strane vas lično.....šta vas najviše natera da kažete ili pomislite , baš je svinja.......
Ovo mi liči ko kad je Vikler ogovarao Kaju u bazenu
Derište
 
Da ne bi mislili da je provokacija, da prvi odgovorim.....

Bez obzira da li su prevaranti , mangupi , ili su osetljivi , bez zlih namera.....

Muškarci često "spaljuju mostove" dok je vatra još uvek živa....
Preciznije, neki zbog straha , a neki zbog stida i besa što imaju unutrašnji sukob emocija znaju da budu drski , lažno predstave svoje osećaje, prave se hladni , ljuti, ravnodušni, glumeći slabo i nikako.....

Žene to urade ili su bar radile tek kad reše da korpiraju , stave pečat, završnicu , potope.....
----------------------------------------
Mene interesuje šta je po vama najteže oprostiti muškarcima?
Ne uopšteno , nego baš od strane vas lično.....šta vas najviše natera da kažete ili pomislite , baš je svinja.......
Kad je ostavi na cedilu. Kad ne uzima u obzir da je u pitanju žena. Kad ga ne interesuju posledice... onoga ... Kad neće da koristi kondom, a ona to traži. Kad se pravi da ne razume ili ne vidi jer mu je tako komfornije... Ima koliko hoćeš!
 
Evo najsvezijeg primera , danas je slicna situacija bila u onoj seriji na TVb92 vratice se rode , gde ekser u zadnjoj sekvenci spaljuje mostove iako to uopste ne mora da cini , i cak sta vise bio je emotivno dvosmisleniji nego sto je morao da bude silom prilika zbog usluge.....
A inace se javno ne pokaju muskarci posle toga, samo neko ko ih dobro poznaje zna o cemu se radi...

Imam druga koji tacno zna sta ga izludjuje i na moru smo bili zajedno i stalno spopadao i smuvavao ribe koje su top , ali on uziva , ali ne otkida na njih , a jedna mala sa tetkom je bas tip na koji otkida , ali stalno mu pune ruke posla bile.....I u situaciji kad dve klijentkinje odose po sladoled , a ne rekose da ce da se vrate, nateram ga pricom da su oladile da pridje onoj na koju se lozi....
I pridje i krene veza i tetka opasna udara kontru.....ipak produzi se ta veza sa malom do danasnjih dana....

Skoro se vidimo i kaze mi da mora da zivne, udavio se.....
Da sam neki obican muskarac, ne bih ulazio u odnose dublje , vec bih prihvatio ponovo ortakluk i udri misko kao tandem , jer smo tu najaci....
Medjutim , pitam ga , da je jos uvek ona tip na koji se on najvise lozi.....
On razmisli i kaze, jeste, i odgovara mu , ali ga ubi svakodnevnica i umor na poslu.....
Ponudim mu resenje, treba mu malo igranja , reanimacije starih vestina, ali mu ne treba skartiranje njegove male.....zeljan je neizvesnosti igre flerta.....

I onda steta nece biti napravljena , bar ne veca od one da nismo u startu definisali neke usrednjene okvire sta mu dusi gladnoj treba....
 
Вероватно човек полази од себе. :roll:

_________

Мени више смета следећа ситуација...
Осећања нестану а он/она се труди да не повреди супротну страну... па онда разноразним неискрени изговорима убије и оно лепо што је икада постојало...
То се ваљда зове ''Још увек ми је стало до њега/ње као особе и тешко ми је да га/је разочарам''... а заправо га/је самељеш тиме...
Свиње то дефинитивно не раде. Само људи умеју да лажу. :cool:
Provereno tako... da se ubije sve ono lepo sta je ikada postojalo

pa recimo kad pokusham neshto da raspravim a on to izbegava i josh me iskulira ako explodiram...:evil: hm... kad do toga dodje nije svinja vec stoka, smrad, dzukac itd. i sve to je samo zato shto nece da se isvadja ko chovek...:rolleyes:
:rotf:
Pa to je naj jace musko sredstvo u borbi sa razuzdanim zenama ;)
Mozda on samo nece tada da se isvadja... dok malo ne splasnes iz ezotericnog u stvarnost?

Nekad smo divni,slatki,a nekad svinje.Meteorološka prognoza je čudo,nikad ne predviđa kakvo će biti vreme.

Pre ce da je "Meseceva prognoza"... em sto zeza sa plimom i osekom em sto ubije u pojam muski svet tamo negde pred mladi Mesec.
 

Back
Top