NAJ DOG FACА!

gost 42348

Poznat
Poruka
7.267
Kao што наслов говори, бирамо нај фацу и то у следећој категорији:

"Најслађа фаца"

1. Гласате тако што ћете у посту навести име пса и број поред њега и одмах поред тога и број поена, поени се дају у распону од 1, 2 и 3. Пример:
име,број - број поена (Лина, 2 - 1 поен). Или: Аргус, 3 - 2 поена. Значи, бирате 3 најфаце по вашем укусу којима додељујете 1, 2 и 3 поена.

2. Скрећем пажњу онима који су учествовали да НЕ СМЕЈУ да гласају за свог љубимца, то ће се проверавати.

3. Ако вас занимају детаљнији подаци о дотичном псу, идите на следећу тему: http://forum.krstarica.com/threads/201359 па само мало прелистајте, нема пуно.

4. Гласање ће трајати до 12.4.2008. до 20h када ће се почети са обрачунавањем поена и проглашењем победника.

5. Напомињем да су у избору само пси, следећи пут постављамо маце.

6. Срећно свим кандидатима и гласајте са уживањем!;) Наравно, без љутње од стране оних чији љубимац није заузео прва три места. Подсећам да је ово само ИГРА!

Дакле, слике које се налазе на овом линку узимате у обзир за гласање.

http://s166.photobucket.com/albums/u98/Milly_011_photos/KUCNI LJUBIMCI/
 
pa ovo je jos strasnije
svi su tako slatki da ja nema sanse da se odlucim u narednih pola sata
nije mi jasno kao da pola od ovih lutkoca nisam ni videla na temi.
rasejanost
Mili, svaka ti cast,ovo je sve trebalo srditi.
Miliuon pohvala za tebe.
Odoh da gledam face i većam sa ostalim iz porodice pa glasamo
 
Tedi 1 3 poena
Belfi1 2 poena
Laki 1 1 poen
toliko
moj izbor jer se deca i muž još svađaju oko listepa glasam sama jer sam pri kompijuteru
Ko pre kompijuteru, njegovi glasovi.
tačka.
 
Ма, само полако и опуштено, имате времена. Схватам да је проблем око диал уп-а, али боље није могло, то је била најприхватљивија варијанта за све. Још би ти спорије отварало да смо ставили слике на тему. И Смех има тај проблем.
 
wisnja, само стави и број који стоји поред имена да бих знала на коју се слику тачно односи поен који додељујеш! Ако ти није јасно, погледај како су други гласали, а и има у првом посту објашњење.

Алал, биће и нека категорија за штенце, немој да бринеш! Нико ту неће бити неправедно категорисан, полако, ово је тек загревање! Чим завршимо са овом темом, стављамо другу, ма има да се играмо и играмо! Ако буде требало, мало ћемо и да освежавамо сликице!
 

Back
Top