Chris Rea

Sriver FX

Primećen član
Poruka
992
Pozdrav svima, ima li ovde postovalaca ovog sjajnog gitariste pevaca i kompozitora?
Nedavno je bio koncert u areni, bio sam tamo i jako mi se dopalo, mogu reci da je to, u izvodjachkom smislu, jedan od boljih koncerata koje sam video. Ceo bend je rasturio kako je svirao, retkost je chuti da ziva svirka moze da zvuci bolje nego snimak iz studija( mada, mozda malo preterujem, ali dobro:lol: zvuk je skoro identican i ja sam odusevljen). Zaista mi se dopada njegova muzika i stil, da ne pominjemo da svira moju omiljenu gitaru:D.
 
xaxaxa This ain't no technological breakdown.

Strava je bilo na koncertu, karte sam nabavio u parteru preko direktora arene xaxaxaxa. Coveku samo fali to da se rodio u SAD bio bi jedan od najpopularnijih na svetu, on vec i jeste dosta popularan, ali engleska je suvise mala da ga promovise. Svi znamo kakvi debili postaju popularni samo zato sto su iz SAD, a nemaju blage veze sa muzikom, al ***.
 
Fenomenalan je!:worth: Nisam bio na koncertu,ali mi je drugar preneo utiske:D Kaze da je uzivo jos bolji :klap: Inace njegovi hitovi kao "Road to hell","On the beach",Auberge","God's great banana skin","Working on it","Candles","Josephine"...Neprocenjivo!:worth: :worth:
 
Poslednja izmena:
Chris Rea najjaci :worth::worth::worth:
Ne samo da svira gitaru vrhunski vec ima tako dobar glas koji mu lezi uz zvuk gitare..jer ..sve slusano u cjelini..njegove pjesme sire vidike, tjeraju na mastanje, ...gospodin potpuno unikatan i neprevazidjen, ostace zapamcen u svijetu muzike jos dugo.Skidam kapu vrsnom muzicaru.:ok::ok::ok:
 

Back
Top