Bojkot kao metod političke borbe na Krsti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bezkorisnickogimena

Iskusan
Banovan
Poruka
5.547
Deo naših patriota se, čini se, ljuti i bojkotuje pdf 'Politika' do daljnjeg.

Smatraju da su na ovom podforumu u neravnopravnom položaju. Tvrde da se njihovi prekršaji strožije kažnjavaju, da se njihove teme neopravdano zatvaraju, da moderatori nisu objektivni već da 'drže stranu drugoj strani' i sl. Ističu da Krstarica više nije otvorena za sve, da ovde ima sve više cenzure...

Interesanto, većina njih najavljuje svoj povratak posle izbora 11. maja.
Šta mislite o svemu tome?
 
Могу се сложити са већином тога што си написао. То је чињеница. Погледаћемо само ко су Модератори, па ћемо моћи да закључуимо да су ти исти до јуче вређали те исте који напупштају форум.
 
Nemaju nikakav razlog........., a oni koji hoce da se uvere mogu da odu na forum B92. Tamo 80 % registrovanih korisnika ne bi moglo da postuje, ovde racunam i sebe sa po nekad provokativnim postovima......

Znam jer sam i tamo korisnik a imam ogranicen pristup, tako da kada napisem post u stilu " Dobro jutro!" , mogu da ga procitam tek oko osam uvece kada ga dobro izanaliziraju....

tako da ponavljam nisu u pravu. To mogu da izjavim kao neko ko je isto nekada mislio kao i mnogo njih ovde trenutno sada sto misli o celom ovom forumu...
 
Deo naših patriota se, čini se, ljuti i bojkotuje pdf 'Politika' do daljnjeg.

Smatraju da su na ovom podforumu u neravnopravnom položaju. Tvrde da se njihovi prekršaji strožije kažnjavaju, da se njihove teme neopravdano zatvaraju, da moderatori nisu objektivni već da 'drže stranu drugoj strani' i sl. Ističu da Krstarica više nije otvorena za sve, da ovde ima sve više cenzure...

Interesanto, većina njih najavljuje svoj povratak posle izbora 11. maja.
Šta mislite o svemu tome?

Mislm da nazalost,ko god pobedio 11. Jomini ovde ostaje mod,tako da su im nade uzaludne.
 
A odbrana zemlje vam jača majke mi.
Isključiti predajnik jedne TV stanice, zabraniti rad stranaka čiji niste simpatizer, okrenuti ledja komšijama, verovati zemlji šampionu u praznim obećanjima i šurovati sa zemljama trećeg sveta.

Na ove prostore smo se doselili krajem 6-og veka a brigu o identitetu nam prosipaju ovakvi početkom 21-og...
Kasnite 15 vekova, šta da vam kažem...
 
Nemaju nikakav razlog........., a oni koji hoce da se uvere mogu da odu na forum B92. Tamo 80 % registrovanih korisnika ne bi moglo da postuje, ovde racunam i sebe sa po nekad provokativnim postovima......

Znam jer sam i tamo korisnik a imam ogranicen pristup, tako da kada napisem post u stilu " Dobro jutro!" , mogu da ga procitam tek oko osam uvece kada ga dobro izanaliziraju....

tako da ponavljam nisu u pravu. To mogu da izjavim kao neko ko je isto nekada mislio kao i mnogo njih ovde trenutno sada sto misli o celom ovom forumu...

Kako vreme odmiche ovaj podforum se sve manje i manje razlikuje od foruma politike b92.
Mora da je u pitanju"direktiva odozgo".
Ipak chovek dobio pisanu chestitku za rodjendan pa mora da opravda poverenje stranke mu.:lol::lol:
 
Nemaju nikakav razlog........., a oni koji hoce da se uvere mogu da odu na forum B92. Tamo 80 % registrovanih korisnika ne bi moglo da postuje, ovde racunam i sebe sa po nekad provokativnim postovima......

Znam jer sam i tamo korisnik a imam ogranicen pristup, tako da kada napisem post u stilu " Dobro jutro!" , mogu da ga procitam tek oko osam uvece kada ga dobro izanaliziraju....

tako da ponavljam nisu u pravu. To mogu da izjavim kao neko ko je isto nekada mislio kao i mnogo njih ovde trenutno sada sto misli o celom ovom forumu...

Ni meni ne puštaju komentare tamo, valjda još analiziraju...
 
A odbrana zemlje vam jača majke mi.
Isključiti predajnik jedne TV stanice, zabraniti rad stranaka čiji niste simpatizer, okrenuti ledja komšijama, verovati zemlji šampionu u praznim obećanjima i šurovati sa zemljama trećeg sveta.

Na ove prostore smo se doselili krajem 6-og veka a brigu o identitetu nam prosipaju ovakvi početkom 21-og...
Kasnite 15 vekova, šta da vam kažem...

Sa druge strane,plan"policemo se go.vnima da im udovoljimo pa ce nam baciti mozda i neku kosku da glodjemo ako budemo mnogo mnogo dobri" ima sve izglede da uspe.
 
Deo naših patriota se, čini se, ljuti i bojkotuje pdf 'Politika' do daljnjeg.

Smatraju da su na ovom podforumu u neravnopravnom položaju. Tvrde da se njihovi prekršaji strožije kažnjavaju, da se njihove teme neopravdano zatvaraju, da moderatori nisu objektivni već da 'drže stranu drugoj strani' i sl. Ističu da Krstarica više nije otvorena za sve, da ovde ima sve više cenzure...

Interesanto, većina njih najavljuje svoj povratak posle izbora 11. maja.
Šta mislite o svemu tome?

Mislim da je to dečiji način razmišljanja. "Neću više da se igram s tobom". :confused: Besmislica koja ne priliči odraslim ljudima. Izgleda da njima najviše smeta to što ne mogu da koriste vokabular jednog Velje Ilića. Snaga argumenata je jedina prava stvar, a to što oni nemaju argumente, pa u nedostatku istih potežu za ličnim uvredama i psovkama nije problem ovdašnjih moderatora, to je samo njihov problem. To je u suštini stvar karaktera i to mnogo govori i o njihovoj borbi i u životu. Najlakše je naljutiti se i prekinuti komunikaciju. Tako u praksi rade radikali, a vidim i Koštunica, tako da nisam iznenađena. Prepisuju obrazac ponašanja.

Ali to je tako smešno. Pa niko ovde ne dolazi da bi rešio neki životni problem. Ovo je vid zabave i razmene mišljenja, nije posao od koga se živi.

Jednom rečju - svašta.:dontunderstand:
 
Sa druge strane,plan"policemo se go.vnima da im udovoljimo pa ce nam baciti mozda i neku kosku da glodjemo ako budemo mnogo mnogo dobri" ima sve izglede da uspe.

Pa bolje svi da ručamo isto a ne ko 90-ih - samo odabrani ručaju to što si napisao a ostali čekali u redu da ručaju...


Kriv nam svet i te priče, a mi jadni dobri pa pune novine ubistava zbog ovog ili onog, sa alkoholom ili trezno...
Sudije ne postizavaju...
Srbi veruju da pravda postoji.

Prodajemo imovinu nacionalnim manjinama posle smrti predaka da bi živeli u Beograd jer pruža veće šanse za mogućnosti. Odmah stan i šefovsko mesto, kolege pljujemo a telefoniramo na račun firme dok na stolu sija najnoviji i najskuplji mobilni telefon sa zapada.

Mili Bože čuda velikoga,
Velikoga u zoricu ranu
Čeka narod u redu za hranu.
stala tuča oko vekne leba
Vuče Sima no mu Pera neda.
 
Mene to uosp tene cudi... ldp vole da zauzimaju forume.

Mada na b92 je jos gore.. cim kazes nesto protiv odmah .. ban cao zbogom.

Demokratski sitem.. jednoobraznog misljenja :lol:
Ovde možete sasvim normalno pisati protiv koje god vam stranke drago, što i činite. Tolerišu se i izmišljotine o političkim protivnicima, što je inače česta pojava. U čemu je onda problem?
 
Deo naših patriota se, čini se, ljuti i bojkotuje pdf 'Politika' do daljnjeg.

Smatraju da su na ovom podforumu u neravnopravnom položaju. Tvrde da se njihovi prekršaji strožije kažnjavaju, da se njihove teme neopravdano zatvaraju, da moderatori nisu objektivni već da 'drže stranu drugoj strani' i sl. Ističu da Krstarica više nije otvorena za sve, da ovde ima sve više cenzure...

Interesanto, većina njih najavljuje svoj povratak posle izbora 11. maja.
Šta mislite o svemu tome?

Sve tacno. Tu bi za sada izostavio Banshee koja je nova na polozaju tako da je rano ocenjivati njenu objektivnost . :D:D:D
 
A ti Registra mislish da nezadoivoljstvo ovim podforumom potiche zbog nemogucnosti da se vredja?

Mislim da je to problem u većini slučajeva. Zašto Laci nikad nije bio banovan, na primer? Zato što je kulturan čovek koji ima svoj stav, s kojim se ja uopšte ne slažem, ali nikad nije bilo teških reči. On je samo jedan primer, a ima ih, na sreću, još. Ali, isto tako imamo i neke druge "kolege", nije red da ih imenujem, koji bi nas "demokrate" najradije postreljali, a pošto to ne mogu da urade, onda psuju, vređaju, izmišljaju kojekakve besmislice i onda se ljute kad popiju ban. Pa, ruku na srce, ne nedostaju mi uopšte.
 
Pa bolje svi da ručamo isto a ne ko 90-ih - samo odabrani ručaju to što si napisao a ostali čekali u redu da ručaju...


Kriv nam svet i te priče, a mi jadni dobri pa pune novine ubistava zbog ovog ili onog, sa alkoholom ili trezno...
Sudije ne postizavaju...
Srbi veruju da pravda postoji.

Prodajemo imovinu nacionalnim manjinama posle smrti predaka da bi živeli u Beograd jer pruža veće šanse za mogućnosti. Odmah stan i šefovsko mesto, kolege pljujemo a telefoniramo na račun firme dok na stolu sija najnoviji i najskuplji mobilni telefon sa zapada.

Mili Bože čuda velikoga,
Velikoga u zoricu ranu
Čeka narod u redu za hranu.
stala tuča oko vekne leba
Vuče Sima no mu Pera neda.

Znachi priznajesh da je i plan "demokrata" isto tako osudjen na veliki uspeh kao i plan patriJota,chiom nemash nikakav argument da ga podrzish sem to sporadichno"jao jadni smo,verujemo u neke gluposti kao recimo da je nenormalno osloboditi ubicu"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top