Windows Live Messenger nacin koriscenja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

CINC

Zainteresovan član
Poruka
155
:confused:Instalirao sam Windows Live Messenger verzija 8.5.1302,ali mi jos uvek nije bas najjasnija tehnika koriscenja,a posebno me interesuje da li moze preko njega da se komunicira telefonski i na koji nacin se ostvaruje veza izmedju kompjutera,kada je i drugi sagovornik na vezi u messengeru.Imam ADSL 512 ukoliko je to bitno za vezu!!!Zahvaljujem unapred na objasnjenju...
 
pa prvo napraviš nalog,daklem definišeš svoje korisničko ime,pa ides sign up i tu upišeš novodobijenu adresu i passport koji si predhodno odabrao i definisao.Nakon toga ideš na Contact,pa add new contact,pa upišeš nečiju adresu koju znaš ideš add i on će ti se pojaviti u imeniku.On naravno mora da te prihvati,da bi tebi svetleo u imeniku,samo tada ćeš znati kada je on online,a kada ne...Postoji poziv,onaj običniji preko mikrofona i onaj video preko kamere,koji nisam nikada koristio,jer nemam kameru.Imaš oznaku za telefonče kada otvoriš čet prozor (daklem kada hoćeš da pričaš sa nekim dva puta klikneš na njega u imeniku i odmah se otvara čet) i klikneš i ono ga zove,ali normalno pre toga treba da povežeš mikrofon sa kompom...I to je to
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top