Duhovi ili vanzemaljci

U šta više verujete?

  • duhovi to smo mi

  • ova planeta nas uništi

  • verujem u lidera svoje stranke - on sve zna

  • samo jedna knjiga nudi odgovor na sve ovo!

  • verujem baba Smiljani - sve pogadja!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
giant.jpg


U šta više verujete?
 
Каква је ово анкета? :roll:

Духови не постоје.

Не верујем да ванземаљци оцртавају кругове у житу, али...

Не искључујем могућност да негде далеко, далеко, далеко постоји још нека плава планета...
 
Ovaj... govorim o ljudskom duhu a ne o avetima. :lol:
Za vanzemaljce se slažem, pod uslovom da govorimo o vanzemaljcima kako sam ih prethodno definisala.

To što pokušavate da nazovete "životnom energijom" su elektromagnetni talasi.
Pošto smo živa bića privremeno odvojena od materije, logično je da postoje i drugi oblici.
Ne govorim o životinjskom svetu sa kojim delimo životni prostor i kom pripadamo, već o obliku koji je svestan svoje inteligencije ali nesvestan svojih mogućnosti. E sad ako me pitaš da li su duhovi elektromagnetna pojava ja ću ti reći da su to priče za nevaljalu decu koja se bezobrazno ophode prema drugoj :lol:
 
E, vanzemaljci ne diraju ljude koji su duhovno ne-napredni. Takvi ljudi zive svojim zivotima, i imaju svoj
posao, kola, bliskih itd. Tj Reptili, jer su oni glavni manipulanti. Svako ko placa porez oni si uzimaju od
toga, pa placam i ja porez, to da, niko ne pobeze od toga. Ali se zato covek ne mora zamlacivati
sa poslom, velikom zaradom, kucom, kolima. Vec radije da se pozabavi svojom dusom, 'I' telom.

Kada neko malo vise uzapreduje duhovno, onda se u njegov zivot petljaju i Reptili. Dakle, :D , vi ste vecinom
u sigurnosnoj zoni. Ja polako prekoracujem granice, i vec me nadgledaju.. To se oseti, mirise.

Nema potrebe da neko u to veruje pre nego sto se upusti u Ezoteriju ili duhovno istrazivanje.

A Reptili su naravno stvorili SISTEM, po kojem ljudi od rodjenja su uceni skepticizmu, i pogledu
samo onom sto se vidi na 2-3 metra. Meni je to ocigledno, steta sto su 95% ljudi toliko uronjeni u tom
sistemu, da jednostavno metaforicki receno, "ne vide prst pred okom!".

Valjda ce biti nekih promena 2012 godine.
 
duh nuklearnog jezgra :) to je duh koji udje u atomsku elektranu, i napravi od zemljaca nesto kao vanzemaljce kad podmetne atomsku bombu, zene sa 3 sise, i deca sa 2 glave i slicno.

PA DA! TE ZENE IMAJU 3 SISE DA BI MOGLE DA DOJE DECU2 GLAVE KOJA IMAJU! SAD ZNAM!

Duh nuklearnog jezgra bi bio gori nego vazemaljci ebem li ga, bas sad nesto mi se ne da da poredim duhove i vazemaljce. Duh se sastoji od kaspera, a atom od protona, neutrona i 2 dijela mile kitic koja vrse interakciju.
 
A Reptili su naravno stvorili SISTEM, po kojem ljudi od rodjenja su uceni skepticizmu, i pogledu
samo onom sto se vidi na 2-3 metra. Meni je to ocigledno, steta sto su 95% ljudi toliko uronjeni u tom
sistemu, da jednostavno metaforicki receno, "ne vide prst pred okom!".

Valjda ce biti nekih promena 2012 godine.

А ти спадаш у групу од 5% просветљених...:lol:

Како ласкаво. Ко би још томе одолео? :D

Али ја морам да те разочарам.:(

Не видиш ни ти прст пред оком. Пред твојим очима је једна шарена завеса, кроз коју се ништа не види... али није ни важно... не смета ти... на завеси има довољно шара да читав живот можеш њима да се занимаш...
Свакоме ко се иоле, икада бавио медитацијом, јасно је да је ово о чему причаш колективни трип, на који се примају сујетни.
Тако да ти спадаш у групу од 5% заведених сопсвтвеном величином.
 
:DDobro jutro svima..pa sad ,da li postoje duhovi ili vanzemaljci?Sve sto je covek izmislio postoji kao rec, a ako postoji kao rec, onda ide ona stara izreka..gde ima dima ima i vatre;)
Ja navijam za vanzemaljce!!!
 
LBarbara:
Ja navijam za vanzemaljce!!!

Nemoras da navijas. Ima ih i dobrih i losih, a i mi smo poreklom venzemaljci, dosli iz drugih planeta.
Budi sretna ako ne naletis na negativne vanzemaljce, da ne zaglibis u neki problem.

Tonci Provala:
Takvi ljudi nisu postojali na Zemlji i oni su dosli sa drugih planeta. Na primer sa Sirijusa ili sa Oriona.

Jeste dosli su iz drugih planeta. Ja za primer, drugar mi kaze moguce da imam dosta Sirius A genetike.. :wink:

LED_Diod:
pa neka budu vazemaljci, pa nek ide zivot...

E, i ide, i jesu vanzemaljci. Ima ih i duhova, nematerijalnih.

kojica
Тако да ти спадаш у групу од 5% заведених сопсвтвеном величином.

Nisam prosvetljen, ali sam skrenu na put prema prosvetljenju.
Takvom velicinom, da zivotinje smatram jednake sobom.. Jel?
 
Almsivi:
Takvom velicinom, da zivotinje smatram jednake sobom.. Jel?

Nerazumem vas, kako ste vi ovo shvatili?

Nisam ni slucajno hteo reci da ste vi zivotinje. Nego >

Da sve zivotinjice smatram jednake sobom bas kao sto i illuminat navodi >

WEISHAUPT:
Almsivi, Samospoznati mudrac vidi da Vrhovna Ličnost, u obliku Paramatme, ulazi u srca svih živih bića.
Uprkos spoljašnjim razlikama, sva stvorenja vidi jednakim očima.

Time sam hteo reci da nije u pravu kojica kada kaze da sam se ja povisio, jer sam se upravo ponizio,
i sebe poistovetio kao zivotinjica. Dakle, postovanjem zivotinja covek pokaziju krotost i poniznost.

A bre, postujem i Greyse i Reptile, upravo citam Istoriju Galaxije, i ajoj, pa ovo je svet igre,
u kojem EVOLUCIJA tece i ide napred.. Svako bice je jedan lik koji se neprestano reinkarnira
i ponavlja svoje zivote, uci, bori se, pada, dize se.. Dok se ne vrati svome izvoru.

Shvatanje drugijh zivih bica je najvisa umetnost. I nije to skrenutost. Takodje ja sam ozbiljan.
 
BREAKING NEWS:
Ova slika je uzeta iz kolekcije - Photoshop na hiljadu načina. Svi koji su napustili domove uplašeni teorijom da su nekada džinovi hodali ovom planetom - mogu da se vrate kućama onako malecki. Mislim, pada kiša i hladno je pa nije lepo da strahuju u nekoj pećini nakon su videli ovu sliku... :lol:

ko bi reko da si ti Djede Orsone ovako...dusevan;
lijepo od tebe sto si apelirao da se vrate kucama
sad ce sigurno bit manja guzva po cestama...

btw

1. moj glas ide, naravski, vanzemljacima...naravno da postoje;
imam ih i u blizoj familiji, ponekad se posjecujemo i tako...:D

2. :rotf::rotf::rotf:
 
ovaj forum je postao toliko dosadan sa ovim temama zahvaljujuci
nama clanovima, da je prosto
zaslosno sto da bi se smijali vodimo ovakve rasprave.
Ja prvi sam dosadan, nemam ni jednu dobru temu koju bi otvorio.
I ako je i vanzemlje vamzemaljcima ovoliko dosadno, verovatno i oni ako ih ima postavljaju ovakve rasprave "postoje li vanzemaljci" ...
i tako u krug. Ne postoje!
:)
 
ovaj forum je postao toliko dosadan sa ovim temama zahvaljujuci
nama clanovima, da je prosto
zaslosno sto da bi se smijali vodimo ovakve rasprave.
Ja prvi sam dosadan, nemam ni jednu dobru temu koju bi otvorio.
I ako je i vanzemlje vamzemaljcima ovoliko dosadno, verovatno i oni ako ih ima postavljaju ovakve rasprave "postoje li vanzemaljci" ...
i tako u krug. Ne postoje!
:)

znaci, da ja sad zovem one nase rodjake u Njemacku i kazem im da ne postoje? :shock:
 

Back
Top