retke novcici

ivica_sk

Početnik
Poruka
15
zdravo ja sam iz makedonija nisam nikakav kolekcioner ali imam nekoliko novcice iz kraljevina jugoslavija i kraljstvo S.H.S.
slucajno sam odneo ove novcice do antikvarnici i tamu su mi rekli da 2 novcice su jako retki i da su srebrene i da pocetna cena im je 400 eura. dali neko moze ovo otkupiti ili da mi pomogne da ih prodam.

unapred hvala

moj broj za kontakt +38975860083
 
Iskreno ja ni neznam da 1925 postoji u srebru, niti sam cuo za tako nesto, al od sada se jako cuvam falsifikata, od kako su mi uvalili 100 iz 1920 sa fals pecatom, a to sam tek posle studirajuci pecat utvrdio, jako sumljam u sve. Evo kao primer na trzisu se nisu pojavljivale 10 i 50 dinara obrnutih boja iz 1991 a sad ih ima svude prosto mi je nemoguce. Uz danasnju tehnologiju sve moze.
 
Iskreno ja ni neznam da 1925 postoji u srebru, niti sam cuo za tako nesto, al od sada se jako cuvam falsifikata, od kako su mi uvalili 100 iz 1920 sa fals pecatom, a to sam tek posle studirajuci pecat utvrdio, jako sumljam u sve. Evo kao primer na trzisu se nisu pojavljivale 10 i 50 dinara obrnutih boja iz 1991 a sad ih ima svude prosto mi je nemoguce. Uz danasnju tehnologiju sve moze.

druze nemam pricinu da te lazem ja ove novcice imam jako dugo pa onako mi dosla idea da pitam koliko im je cena inace nisam kolekcionar :)

samo zelim se otarasiti od te novcice da ne propadnu onako :)
 

Back
Top