Parkovi u Beogradu

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.608
Zelene povrsine u Beogradu, njihovi sadrzaji, potrebne i bespotrebne stvari u parkovima, sta bi ste voleli da parkovi poseduju a sta treba ukloniti..
Park u kojem sam odrastao...
eng_tas_svmarko.jpg
:cool:
 
Beograd je divan!
Njegovi parkovi su divni!
Ali mi ih ne pazimo dovoljno, skoro svaki ima 'precice' progazene po sred njih, jer je nasem lijenom narodu tesko ici stazicama!
(nemam slicice, i nadam se da moj komentar ne remeti zamisljeni tok teme:D)

Ne remetis nista.
Tema je i zamisljena da vidimo sta ste sve primetili da moze da bude bolje, lepse, prijatnije u vezi parkova. Neki sadrzaji, cistoca, kultura odrzavanja parkova...
A i slicice su dobrodosle ali nisu obavezne.:cool:
 
Sta mislite o sadrzajima parkova?
Mali Tas je opremljen spravama za igru dece ali vidim da nije proslo puno a skrabotine i grafiti su tu. Ocekuje se i prvo lomljenje klackalica i ljuljaski, cisto da deca nemaju gde da se zabave...
 
Znam da onaj minijaturni beli tobogan,na Malom Tasu,postoji baaas dugo.Cak i danas mi dodje da se provucem.Eh,uspomene:|

Ma briga te ljude sto unistavaju:roll:...

Mada,meni je Mali Tas lepsi bio pre preuredjivanja.nekako je sad drugaciji.Ma koliko lep bio sad ,ne svidja mi se,nije isti:-|

Svidja mi se sto su konacno postavili one korpe i kese za kucice.Mada,niko ne postuje to.
 
Tobogan je inace znan u kraju kao "slonovo uvo" :)
Ne, nije u pitanju becka snicla u kiosku kod Lole! :)

Meni je ok sto se mali Tas sada redovno odrzava, cisti, ujutru posle 8 nema plasticnih dvolitarki od sinoc i pikavaca oko klupa.
Cak i ljudi koji dovode ljubimce se drze koliko toliko reda i pokupe za svojim kucovima. Ne svi, naravno ali video sam da mnogi to rade.
 
nema ih bas puno..pravi raritet na netu ;)..nego ne znam.onaj kod jdp-a sam zaboravio ime.:rolleyes:
naravno da ih ima,ali moras da izadjes iz kuce,fotografises i okacis,a ne da samo kao neki infantilko pejstujes linkove tudjih fotografija sa interneta,beskrajno si dosadan i prokleto uporan u tome,ali to samo pokazuje kakva si ti u stvari bezidejna,plagijatorska,antikreativna i na kraju...potpuno prazna ljudska ljushtura i nista vise
Ladno nisam znao da je manjez
pa naravno da nisi,a i kako bi kada ne izlazis iz kuce,t.j da budem potpuno precizan..iz svog coska u dnevnoj sobi,vec svojim lazima obmanjujes prvenstveno sebe,izadji bre iz tog mikrokosmosa koji si stvorio,a u kome si ti profesionalni D.J,Beogradjanin i sta vec...
Zar nije sramota ne znati kako se zove kultni park u samome centru grada,a indirektno nazivati sebe Beogradjaninom,samim tim sto postujes (sve vise i vise) na ovom podforumu


Manjež


muyedw.jpg



by Master
 

Back
Top