Droljak broj 17;

Nešto

Domaćin
Banovan
Poruka
4.953
Nije baš da sam vodila evidenciju..... Evo hoću da vas pitam, i jedne i druge, pošto obično pitam samo jedne..... a koje to, pitate se? Eeeeeee :rolleyes: smorila sam.

Ovako. Na žurci ste. "Prilazi" vam tip prosečnog izgleda sa prilično prosečnom pričom "a yel ti se sviđam". Naravno, sa takvom pričom u startu vam se ne svidi.

Ali eto, na neki način ostanete u kontaktu, ili vas neko syebe ili mu sami ostavite broj iz životne ušnjuranosti.

Uglavnom, smarucka vas nekim porukama, i u međuvremenu dobije broj vaše drugarice, koja je to veče bila sa vama, ili ne dobije broj..... ali posle vrh 2 - 3 dana eto njega sa novom porukom: a tvoja drugarica? Yel ona slobodna? Meni je svejedno, i ona mi je OK :)

U različitim pričama, na dosta različitih načina (pita vas za broj da bi došao do vaše drugarice i onda, posle nekoliko dana, izvali - pa i ti si OK, hajde dođi TI :lol: ) uglavnom ova ista priča.

Neću opet da se svet vrti oko p*čke, ali na to se svodi. A i produžila sam ovo mnogo, niko neće čitati :(

Da li je ovakav droljak normalna pojava, normalna ili - za očekivati ? Da li je ovakvo ponašanje (nedostatak kriterijuma, samosrozavanje, ili šta već...) nešto novo, ili je tako bilo oduvek?

kako definisati ovakvo ponašanje?

Ž: da li se vama opisano kad desilo? Naravno, slično, ne obavezno isto. Šta ste mislile posle?
M: da li vi nalazite nešto čudno u celoj priči? :lol:
 
Naravno da se nije zainteresovala..... bar ova iz priče.

Al eto, ovo postalo epidemija.

Da li muškarci danas imaju tako loše mišljenje o sebi? Šta je to? Očaj, nagon? Društveni pritisci?

Ma omašila sam podforum :(
 

Back
Top