Koliko partnera zena sme promeniti ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ne zaista
Prvo taj sam termin je grozan.
Ali , ukoliko i pomislim da bih nekog okarakterisala kao drolju, to sigurno ne bi ucinila zbog neke koja je spavala sa XY muskaraca...
Mislim da biti drolja ne znaci to...Drolja moze biti zena koja nije imala ni jednog frajera...a ipak je to sto je.
 
mislim da je gore kad zene nekoj nalepe epitet drolje nego muskarci. muskarci prepricavaju i smeju se iza ledja ali nikada ne nazovu stvari pravim imenom direktno. drolja je rec koja se daleko cuje, a reci su zensko oruzije.
kada se zene (ili devojke) urote protiv nesrecnice koja je imala losu ideju da recimo, ocijuka sa par zauzetih momaka ili muzeva - tu se vitla takvim pridevima u malim sredinama.
 
mislim da je gore kad zene nekoj nalepe epitet drolje nego muskarci. muskarci prepricavaju i smeju se iza ledja ali nikada ne nazovu stvari pravim imenom direktno. drolja je rec koja se daleko cuje, a reci su zensko oruzije.
kada se zene (ili devojke) urote protiv nesrecnice koja je imala losu ideju da recimo, ocijuka sa par zauzetih momaka ili muzeva - tu se vitla takvim pridevima u malim sredinama.
Da, da...upravo tako.
 
Dakle..koliko partnera zena sme promeniti u svom zivotu a da pri tom ne dobije epitet lake ili d.rolje?
Termin drolja mi je odvratan i apsolutno nevezan za sexualna iskustva.
A sto se tice epiteta laka... pa zena treba da:
1. uci skole da bi mogla da upozna buduceg supruga na prvom poslu
2. da veze i strika ne bi li se proculo po selu pa da bira najbogatijeg medj' djuvegijama

Dakle sex pre braka niposto :lol:
 
Pa ne zaista
Prvo taj sam termin je grozan.
Ali , ukoliko i pomislim da bih nekog okarakterisala kao drolju, to sigurno ne bi ucinila zbog neke koja je spavala sa XY muskaraca...
Mislim da biti drolja ne znaci to...Drolja moze biti zena koja nije imala ni jednog frajera...a ipak je to sto je.

Bilo koja etikecija mi je neprihvatljiva..i niko nema prava na to u odnosu na druge..samo zavidni,nesposobni i zlonamerni ljudi daju etikete drugome..Drolja je karakterna osobina i slazem se da nema veze sa brojem partnera..vec sa stavom i ponasanjem..
 
Dakle..koliko partnera zena sme promeniti u svom zivotu a da pri tom ne dobije epitet lake ili d.rolje?.Biti d.rolja je stvar stava po meni a ne broja partnera..ipak..pitanje stoji..

Sme da ima samo 2 partnera. Sve posle 2 je apsolutno neprihvatljivo.
S tim shto ce joj i ovaj drugi do kraja zhivota biti nabijan na nos "zashto nisam prvi"...:evil:
Nikad sazhvakana tema.....
Mnogo dobrih odgovora.
Shteta shto su mahom zhenski. Bilo bi lepshe da mushkarci o ovoj temi misle kao mi.
 
mislim da je gore kad zene nekoj nalepe epitet drolje nego muskarci. muskarci prepricavaju i smeju se iza ledja ali nikada ne nazovu stvari pravim imenom direktno. drolja je rec koja se daleko cuje, a reci su zensko oruzije.
kada se zene (ili devojke) urote protiv nesrecnice koja je imala losu ideju da recimo, ocijuka sa par zauzetih momaka ili muzeva - tu se vitla takvim pridevima u malim sredinama.

aj ako vam je tako lakse.. mada ste i same svesne kada vam zene prilepe taj epitet da to nema nikavu tezinu.. svesne ste da su te koje vas tako zovu tjurke i ne uzimate ih mnogo ozbiljno

sad kad razmislim...nikad nikoga nisam nazvala ni droljom ni droljkom
ta rec ne postoji u mom recniku
doduse nazvala sam qrvom jednu koja mi je glumila drugaricu a smestala mi igrice iza ledja,a koliko je partnera ista promenila nemam pojma
i sto ste se uhvatili za tu rec?

pa moramo, to je kucka patentirala, a njena je tema.. sad se pravi blesava
 
buki ja sam vlajinja, mene tako nesto uopste ne moze da zadesi. kod mene se ne osudjuju zene zbog broja odnosa ili partnera. to su kriterijumi patrijarhalnih sredina a ja takvoj ne pripadam po rodjenju, ni po vaspitanju, a i ne zivim u njoj.
a ozbiljno sam zene cula da takve stvari pricaju, muskarce nesto nisam. mada, kad razmislim vala bi se slavno i proveli da se hvale sexom :mrgreen:
 
mislim da je gore kad zene nekoj nalepe epitet drolje nego muskarci. muskarci prepricavaju i smeju se iza ledja ali nikada ne nazovu stvari pravim imenom direktno. drolja je rec koja se daleko cuje, a reci su zensko oruzije.
kada se zene (ili devojke) urote protiv nesrecnice koja je imala losu ideju da recimo, ocijuka sa par zauzetih momaka ili muzeva - tu se vitla takvim pridevima u malim sredinama.

Ziva istina...
 
aj ako vam je tako lakse.. mada ste i same svesne kada vam zene prilepe taj epitet da to nema nikavu tezinu.. svesne ste da su te koje vas tako zovu tjurke i ne uzimate ih mnogo ozbiljno



pa moramo, to je kucka patentirala, a njena je tema.. sad se pravi blesava

Mislis..:) uostalom..kakva je razlika reci nekome da je d.rolja ili qurva..za mene su obe reci dno..uostalom one mnogo vise govore o osobi koja ih upucuje nekome nego o onome kome je upucena..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top