ŠETAJUĆI BOL ???

Penelope*

Početnik
Poruka
36
Volela bih da mi neko odgovori i barem malko olaksa i odagna nekakve sumnje, pa i uputi gde odnosno kome da se javim. Naime vec nekoliko veceri kada legnem da spavam bez leka protiv bolova ne mogu da zaspim. Taj bol u blazoj varijanti osecam i preko dana najvise u nogama od stopala ka listovima. Bol je prilicno ne definisan i uvece kada legnem pojacava se, iako intenzitet nije toliko jak mada dovoljan da nervira i da covek jednostavno ne moze da utone u san. Tesko ga mogu opisati ali pokusacu. Kao da bole tkiva duboko, nervi... tako nekako i pritom on seta. U jednom momentu boli meso u jednoj butini, ali sve to kratko kao da bol prosto proseta kroz venu, meso ne znam ni sama. Sledeceg momenta kod rebra pa kod vrata iza uveta, pa onda donji deo ledja, pa kroz sinuse. Napominjem da sam bila bolesna, tj imala sam virus valjda i 5 dana blago povisenu temperaturu.Sve vreme nisam radila ali mi je bilo tesko da stojim ili sedim vise od sat dva i smatrala sam da je to malo nezgodniji virus i da sam zato totalno malaksala.

Nesto duze od mesec dana pre ovog sada virusa, osecam umor, iscrpljenost, spava mi se mnogo duze. Mislila sam da je to " prolecni zamor" Sada kada ponovo radim da bih nocu koliko toliko spavala ja moram da se nakljukam tabletama protiv bolova. Zbog umora i podocnjaka koje sam imala bila sam pre mesec dana kod lekara opste prakse i rekla joj da sam bleda, umorna i da se cudno osecam i da imam blag bol pozadi kao u bubrezima povremeno. Uradili smo analize krvi i mokrace sve je bilo u najlepsem redu, a sada ovo. Neko mi je rekao da je mozda REUMA??? Imam problema sa kicmom zbog posla (i verovatno nasledjenog od mame) povremeno bole ledja ali to ne cudi s obzirom da mnogo vremena provodim za racunarom.
Zar virus moze da izazove ovakav setajuci bol?
Reci cu takodje da imam samo 28 godina i da je za mene neverovatno i pomisliti da je to reuma. Ali koje bolesti mogu imati ovakve simptome i zasto imam taj bol?

UNAPRED HVALA
 
Ćao Penelope ! Poznat mi je tvoj problem. I ja imam takav posao da sam skoro ceo dan ispred kompjutera a imala sam i slične probleme. Inače šetajuci bol moze da bude i na nervnoj bazi. Meni su tako rekli. Inače pre nekog vremena sam upoznala jedan proizvod i od onda se sve promenilo. Počela sam da pijem .................., koji mi je povećao energiju, popravio imuni sistem, nestali su bolovi, ....i da ne redjam sta se sve promenilo.U početku sam bila malo skeptična ali sada znam da sam uradila pravu stvar. Inace da bih kupovala jeftinije postala sam i distributer. Ako te interesuje javi mi se na skype adresu ili na e-mail.Mogu ti opširnije sve objasniti. Pozdrav...
 

Back
Top