HITNO!

SoBlue

Zainteresovan član
Poruka
353
Pokusavam da povezem hard disk sa stonog racunara na laptop pomocu usb fioke. Fioka radi,ali Windows nece da instalira driver,nacisto se zakoci. Inace u uputstvu mi pise da Win XP ima driver za ovu fioku. Ne znam sta da radim. Neko mi rece da treba da postavim hard koji povezujem kao master, iskreno, pojma nemam ni sta to znaci. das li neko zna o cemu se radi ?
 
pa ne treba kao master sigurno... nisam nikad imao iskustva sa tim fioakama, ali probaj da namestish HDD u slave (imash iza jumpere, imash i iza kako da ga postavish... ;)
 
Ma, snasla sam se i namestila ga u slave polozaj,ali i dalje ne radi..nije mi jasno, racunar ga prepozna,a u device manager-u pise da nema drivera za njega,a u uputstvu da ima....totalni zbun.
 
Model je 3.5" Drive Enclosure, proizvođač je VALUE, probala sam na internetu da nađem driver i nisam nasla. Mo9raću da probam na nekom drugom kopjuteru da vidim da li radi. Hvala u svakom slucaju.
 
Ma,resila sam problem,ako se neko bude mučio isto sa ovim, čisto da znate jumper treba da stoji u master,a ne u slave položaju!!!!! Nedelju dana zezanja oko najobičnije gluposti, užas!
 

Back
Top