Nacizam

Nije tačno???
A što su onda Nemci jedino u Srbiji streljali 25 ljudi za ranjenog, a 50 za ubijenog nemačkog vojnika?
Što onda Sloveni (Rusi, Poljaci, Srbi...) nisu imali povlašćen položaj u nemačkim logorima kao Englezi, Amerikanci i Francuzi, nego isti kao Jevreji i Cigani...
A što se tiče škola i komunizma, ako ne veruješ tim knjigama, a ti lepo na internet pa vidi šta o tome kažu drugi...

Молим!? А Власов? Руски заштитни корпус (преко 100 000 РУСА), Козачка коњица у Вермахту? Љотићева гарда? Хрвати су Словени, нерадо то спомињем а НДХ? Свечани дочеци за Немце широм Русије и Украјине? Све ти је то документовано... Пази шта причаш.
 
Молим!? А Власов? Руски заштитни корпус (преко 100 000 РУСА), Козачка коњица у Вермахту? Љотићева гарда? Хрвати су Словени, нерадо то спомињем а НДХ? Свечани дочеци за Немце широм Русије и Украјине? Све ти је то документовано... Пази шта причаш.

A je l' i kako onda pogibe 20 miliona Sovjeta? Pobili ih Amerikanci :)
 
Nije tačno???
A što su onda Nemci jedino u Srbiji streljali 25 ljudi za ranjenog, a 50 za ubijenog nemačkog vojnika?
Što onda Sloveni (Rusi, Poljaci, Srbi...) nisu imali povlašćen položaj u nemačkim logorima kao Englezi, Amerikanci i Francuzi, nego isti kao Jevreji i Cigani...
A što se tiče škola i komunizma, ako ne veruješ tim knjigama, a ti lepo na internet pa vidi šta o tome kažu drugi...

Нису имали повлашћен положај зато што су скоро сви били комуњаре. Ми смо одбили бркову понуду да му се придружимо, па су зато срби добро најебали.
 
Имаш ли ти појма шта су радили партизани у Украјини, па многобројни јуриши попут оног у Стаљинграду (Сваком петом пушка, сваком трећем муниција)? Јел` знаш да је 60-70 % војника који су освојили Берлин и Немачку послато у гулаге? Још то што ти подаци долаце од СССР-а и Стаљина... За време комунистичке владавине у Русији је убијено или протерано 60 000 000 ЉУДИ, то ти ваљда нешто говори.
 
Нису имали повлашћен положај зато што су скоро сви били комуњаре. Ми смо одбили бркову понуду да му се придружимо, па су зато срби добро најебали.

Какав неповлашћен положај??? У Пољској и код нас су јачи били монархистички покрети тако да то није тачно.
 
Имаш ли ти појма шта су радили партизани у Украјини, па многобројни јуриши попут оног у Стаљинграду (Сваком петом пушка, сваком трећем муниција)? Јел` знаш да је 60-70 % војника који су освојили Берлин и Немачку послато у гулаге? Још то што ти подаци долаце од СССР-а и Стаљина... За време комунистичке владавине у Русији је убијено или протерано 60 000 000 ЉУДИ, то ти ваљда нешто говори.

Prika zaboravljaš da kad stvari pojednostaviš do kraja jedina razlika između nacista i komunista je što su se nacisti jurili rasne neprijatelje, a komunjare klasne neprijatelje. Hitler je imao hitlerjugend, a Tito, Staljin, Mao i ostala bratija pionire. Jedino što kod ********* si mogao da prođeš kroz proces prevaspitanja na golom otoku pa da se nekako i izvučeš iz kategorije klasnog neprijatelja, ali kod nacista nije bilo načina da se izvučeš iz kategorije rasnog nepriajtelja osim kroz dimnjak nekog krematorija.
 
Prika zaboravljaš da kad stvari pojednostaviš do kraja jedina razlika između nacista i komunista je što su se nacisti jurili rasne neprijatelje, a komunjare klasne neprijatelje. Hitler je imao hitlerjugend, a Tito, Staljin, Mao i ostala bratija pionire. Jedino što kod ********* si mogao da prođeš kroz proces prevaspitanja na golom otoku pa da se nekako i izvučeš iz kategorije klasnog neprijatelja, ali kod nacista nije bilo načina da se izvučeš iz kategorije rasnog nepriajtelja osim kroz dimnjak nekog krematorija.


Па тако је... Поједностављено:-) Ја сам пре за Хитлера него за комуњаре...
Поздрав!!!
 
Имаш ли ти појма шта су радили партизани у Украјини, па многобројни јуриши попут оног у Стаљинграду (Сваком петом пушка, сваком трећем муниција)? Јел` знаш да је 60-70 % војника који су освојили Берлин и Немачку послато у гулаге? Још то што ти подаци долаце од СССР-а и Стаљина... За време комунистичке владавине у Русији је убијено или протерано 60 000 000 ЉУДИ, то ти ваљда нешто говори.

Meni jedino govori da je i nacizam i komunizam loš. Govori mi da su zločine radili i jedni i drugi. Govori mi da je svaki totalitarni režim loš, ma kako da se zvao - komunizam, fašizam ili demokratija koju sprovode Ameri u Iraku...
Totalitarni ekstremizam uvek nekome donese dobro (privilegovanoj manjini) dok ostali trpe i pate.
Eto to mi govori, pa taman da se potrudiš još 100 puta toliko koliko si do sada mene nećeš i ne možeš da ubediš da je nacizam dobar...
 
Нису имали повлашћен положај зато што су скоро сви били комуњаре. Ми смо одбили бркову понуду да му се придружимо, па су зато срби добро најебали.

Poljaci skoro svi bili komunjare 1939.-1945.
E neka si me prosvetlio pa da sada i to znam :lol:
 
a ja bi rekao da vi svi skupa (izvinjavam se 90 % forumasa na ovoj temi) nemate pojma o politici i istoriji.Sada ce ovaj nacional-socijalisticki moron srbenda 100% da mi prodaje pricu o staljinu,komunizmu i titu iz knjige "Protokol sionskih mudraca". :roll:

Inace da vas ovi liberal fasisti i nacional -socijalisti ne bi "lozili" (kako omladina kaze) evo podataka o staljinovim cistkama koje su naravno komunisti raskrinakali :

http://komunisti.50webs.com/broj5.html

Inace treba DA PROCITATE bukvalno SVE dokumente o nekom dogadjaju da bi imali pravu sliku.A ne da vas truju ljudi koji su zaduzeni za propagandu medju pripadnicima nacional-socijalistickih,fasistickih,liberlano-kapitalistickih,socijal-demokratskih i ostalih reakcionarnih ideologija...Znaci sto kaze Lenjin uciti,uciti i samo uciti! :D
 
a ja bi rekao da vi svi skupa (izvinjavam se 90 % forumasa na ovoj temi) nemate pojma o politici i istoriji.Sada ce ovaj nacional-socijalisticki moron srbenda 100% da mi prodaje pricu o staljinu,komunizmu i titu iz knjige "Protokol sionskih mudraca". :roll:

Inace da vas ovi liberal fasisti i nacional -socijalisti ne bi "lozili" (kako omladina kaze) evo podataka o staljinovim cistkama koje su naravno komunisti raskrinakali :

http://komunisti.50webs.com/broj5.html

Inace treba DA PROCITATE bukvalno SVE dokumente o nekom dogadjaju da bi imali pravu sliku.A ne da vas truju ljudi koji su zaduzeni za propagandu medju pripadnicima nacional-socijalistickih,fasistickih,liberlano-kapitalistickih,socijal-demokratskih i ostalih reakcionarnih ideologija...Znaci sto kaze Lenjin uciti,uciti i samo uciti! :D

A gulazi su verovatno bili sportsko-rekreativni centri za posrnulu omladinu :)
 
Poljaci skoro svi bili komunjare 1939.-1945.
E neka si me prosvetlio pa da sada i to znam :lol:

Нису, било је отприлике 50-50. Било је доста наших заробљеника који су се борили на страни Пољака, постојала је, штавише и коњичка бригада ``Дража Михајловић``. Власт после рата се одређивала по томе ко припада којој интересној сфери (западних савезника и комунистичкој).

Поздрав!!!
 
Čuj ovo...

Pa Srbi su stradali i od imperijalizma, monarhizma, socijalizma, kapitalizma... ako je neko Nacista, neka je, njegovo je pravo i mišljenje i to ne znači da su ti ljudi glupi ili praznoglavi, već da su našli sebe u nečemu.

E sad, oni koji (konketno) podržavaju Hitlera su već druga priča...

E ......, @Silente Bozhe..........odlicno zapazanje. Bravo!
 
a ja bi rekao da vi svi skupa (izvinjavam se 90 % forumasa na ovoj temi) nemate pojma o politici i istoriji.Sada ce ovaj nacional-socijalisticki moron srbenda 100% da mi prodaje pricu o staljinu,komunizmu i titu iz knjige "Protokol sionskih mudraca". :roll:

Inace da vas ovi liberal fasisti i nacional -socijalisti ne bi "lozili" (kako omladina kaze) evo podataka o staljinovim cistkama koje su naravno komunisti raskrinakali :

http://komunisti.50webs.com/broj5.html

Inace treba DA PROCITATE bukvalno SVE dokumente o nekom dogadjaju da bi imali pravu sliku.A ne da vas truju ljudi koji su zaduzeni za propagandu medju pripadnicima nacional-socijalistickih,fasistickih,liberlano-kapitalistickih,socijal-demokratskih i ostalih reakcionarnih ideologija...Znaci sto kaze Lenjin uciti,uciti i samo uciti! :D

Човече, сасвим сам одлично упознат и са комунизмом и национал социјализмом, а што се тиче званичне историје и њу веома добро знам.
Видим, реакционарне су све идеологије осим комунизма?? Нажалост нисам прочитао Протоколе, али знам да су у СССР-у били забрањени и да је поседовање истог било кажњавано смрћу. То поред гулага, чистки и осталог доста говори о комунизму.
 
http://komunisti.50webs.com/broj5.html

Inace treba DA PROCITATE bukvalno SVE dokumente o nekom dogadjaju da bi imali pravu sliku.A ne da vas truju ljudi koji su zaduzeni za propagandu medju pripadnicima nacional-socijalistickih,fasistickih,liberlano-kapitalistickih,socijal-demokratskih i ostalih reakcionarnih ideologija...Znaci sto kaze Lenjin uciti,uciti i samo uciti! :D

Čita li vam ko taj časopis? SSSR, dođi na pdf Istorija da diskutujemo o Titu:

http://forum.krstarica.com/threads/207125
 
pasto ste vi malo skrenuli sa teme, ja mogu da vam objasnim sta se nalazi u njihovim glavama(po mom misljenju)
ti ljudi su zeljni moci i toga da pokazu ljudima da su oni jaci ili bolji.
e a sto se tice zemalja koje jesunacisticke. bila je njemacka a danas su to zemlje u kojima zive ljudi islamske vjere.
 
nemo oma da se derete na mene al nesto mislim da su svet i istorija posle taj rat izgledali po volji amerikanaca.a cuo sam i da je prva setnja amerikanaca po mesec bila u neki studio u ameriku.
mlogo bre lazu pa sam poceo i sam da sumnjam o tom ratu.
a tek nista ne razumem kad vidim da danas svi podjednako slave i partizani i cetnici.
 
nemo oma da se derete na mene al nesto mislim da su svet i istorija posle taj rat izgledali po volji amerikanaca.a cuo sam i da je prva setnja amerikanaca po mesec bila u neki studio u ameriku.
mlogo bre lazu pa sam poceo i sam da sumnjam o tom ratu.
a tek nista ne razumem kad vidim da danas svi podjednako slave i partizani i cetnici.

много бре заебано све то. раја верује телевизији и медијима па шта они кажу то и бидне. свет је изгледао по вољи енглеза, амера и комуњара, лепо су сјели за астал и свако је реко довде моје и то је то.
Поздрав!!!
 
to sa nemacki nacizam isto ne razumem.deda mi bio uvacen ko vojnik kraljevine jugoslavije i odlezao ceo rat u austriju u neko selo u tirol.vratio se uranjen i zdraviji no ikad .doneo vise odela odtamo nego sto ga ima u beko.jos mlogo godina sve do smrt odrzavao je kontakti sa tu austrijsku porodicu i sa pola sela.jos cuvam dopisnice od njega u kojima se redovno javljao iz zarobljenistvo.tata kaze da su mu svi zavideli.a danas burazer ako oces na taj seoski turizam u tirol ima se ispruzis sa iljadarku evra.
yebiga kako tom coveku reci da je nacizan fasizam i tako to gadno kad on kod nji ko zarobljenik proveo svojih najlepsih 5 godina u njegov zivot
 

Back
Top