Tezgarenje Akija Rahimovskog po Srbiji....

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Milsim da je sve pochelo snimanjem one pesme sa N.Bebama - Boje Duge....uglavnom,dotichni pevach Parnog Valjka,jenog od najvecih ex yu rock bendova u zadnje vreme solo tezgari po diskotekama u srbiji....drug mi je prichao da je bio na jednom nastupu u NSu,peva u pratnji klavijatura,i kao to simpa zvuchi...u subotu je kod mene u Sremskoj Mitrovici,pa cu bash otici da vidim na shta to lichi....mada,moram priznati da je to malo razocaravajuce za mene,ne volim kad se neko tako sroza...mogao je ladno da napuni sava centar kada mi to malo ozbiljnije promovisao,skupio neki solidan prateci bend,a ne ovako....sta misite o tome,jeste mozda bili na nekoj od ovih svirki?
 
imao je svrku u Zrenjaninu isto vece kad i ja sa svojim bendom,pa nisam isao (a i nesto nisam ljubitelj Parnog Valjka)....ali koliko sam ja cuo nije svirao samo s klavijaturama,vec je bio ceo prateci bend....meni je jedino bzvz sto su napisali kao Parni Valjak,pa ispod Aki Rahimovski....inace nemam nista protiv ...covek voli da peva,i i treba to da radi....sto bi pevao jednom u 5 godina u Sava centru,kad moze 2-3 puta mesecno da drzi svirke....
 

Back
Top