ADSL ruter???

cicka

Zainteresovan član
Poruka
152
Problem je u tome sto komp na kom je ruter povezan cesto nema interneta dok komp koji je preko mog povezan,normalno radi.Ne znam u cemu je stvar.Nekad dodje,ali ubrzo nestane kao da nije ni instaliran,a na drugom kompu sve funkcionise normalno.Pomislila sam da xp mozda ne dize drajvere kako treba,ali logicno onda da ne bi radio net nigde,zar ne?Ima li k oslicnih problema ili resenje za ovo?Instalirala sam windows vec nekoliko puta misleci da je problem u necemu mozda sto sam sjebala ali nije...jednostavno,nekad radi nekad ne radi i to je to.U pitanju je telsey sezamov ruter,ne znam jel bitno..mada nisam do sad naisla na zalbe za njega,valjda ce mi neko ponuditi neko resenje koje mogu da primenim!Hvala
 
Ja imam ruter Air live,oba racunara su povezana sa njim preko LAN-a.U contol panelu -network and inetrnet connections-set up a wireless network for a home or small office vrsis podesavanja(izaberes kakvu vezu hoces)kod mene oba racunara u svakom momentu imaju pristup internetu,dakle jaden moze biti ugasen racunar a da na drugom surfujes internetom.,posle toga nemas vise nikakvih podesavanja ruter sve sam odradi
 
ma sve je to podeseno,samo jednostavno nece da ardi na glavnom kompu uvek..eto danas za pravo cudo ceo dan radi,al ne mora znaciti i da ce sutra...i onda posle svega i placanja adsl-a,moram jos i na 56k...strasno
 
Da ti ne bi cupali reci,ajde lepo korak po korak kako si tacno podesila,sta si stiklirala a sta ne u properties konekcije.Na kraju cemo videti gde si pogresila.
Ili cekaj da se pojavi neko ko je imao identican proble,za sta su prilicno male sanse. ;)
 

Back
Top