Denverski aerodrom

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
denver%20airport%201.jpg





Ozbiljna studija o masonima pokazuje da je reč o konspirativnoj organizaciji još od antičkog starta sa Nimrodom i planom o "svetskoj vladi". Koreni "slobodnog zidarstva" su u drevnom Babilonu i Egipatskim školama misterija. Pet hiljada godina kasnije jedan od najviše rangiranih masona (32 stepen), George Bush Stariji, može se sresti na masonskim sastancima u Houstonu. Američki Kongres nepodeljeno podržava sintagmu o "Novom svetskom poretku" i sa Republikanskog (pretežno uticaj francuskih masona) i sa Demokratskog (britanski masoni) kraja. Nižerangirani članovi nikada ne dokuče suštinu delovanja organizacije. Stoga se s ove strane paravana masoni predstavljaju kao humani ljudi.

Dnevno se procesi svode na kontrolu i usmeravanje svih formi novih tehnologija; pokriveni su i sakralna geometrija, hiper-dimenzionalna fizika ili, pak, NASA. (William Cooper, u svom delu "Behold a Pale Horse" kaže: "...postoji javna, ali i tajna strana NASA-e koja je kontrolisana od masona... Visokorangirani mason je njen direktor..." Takođe, Richard Hoagland, web site "Enterprise Mission", daje spisak astronauta koji su članovi masonskog reda.)

Da li su masonski simboli svuda oko nas?

Piramida sa (Luciferovim) okom u sredini koje sve vidi?

Shell Oil, školjka ili Sunce, koje se uspinje, sa zracima?

Texaco Star ili masonski simbol?

Exxon sa dva pridružena "x", double cross, we're double crossed?

Novi aerodrom u Denveru. Do javnosti nije doprlo mnogo; jedna afera sa gradonačelnikom koga je CIA potplatila (!?) sa 1.5 mil. dolara da izda sve potrebne dozvole za gradnju (prema knjizi Rodney Stitch: "Defrauding America") te niz grotesknih murala na zidovima aerodromskih holova.

http://www.geocities.com/Baja/5692

Detaljnijim pregledom slika može se uočiti sledeće:

- kamen sa posvetom graditeljima ima masonski symbol na sebi i u potpisu "New World Airport Commission";

- jedan od velikih murala ima tri kovčega sa mrtvim osobama; u prvom kovčegu je američko-jevrejska devojcica sa Biblijom u ruci, u drugom je američka indijanka, a u poslednjem je crnkinja. U pozadini je spaljen grad i šuma, a devojčica ispred nosi proročanstvo Maya u ruci koje govori o uništenju civilizacije;

- sledeći morbidni murali prikazuju ratnika koji mačem uništava grad i decu sveta koji predaju svo oružje u ruke nemačkog dečaka. Time se, navodno, simbolično prikazuje da nemački tajni masonski red stoji iza radova u ovom Zapadnom Centru Novog svetskog
poretka.




1318971-United_nations_picturre_in_Denver_airport-United_States_of_America.jpg





dead.jpg





war.jpg





Priča o aerodromu se nastavlja u mnogo luckastijim i fantastičnim objašnjenjima gradnje aerodroma, podzemnog grada na 4.5 kvadratne milje, 88.5 kvadratnih milja velikoj podzemnoj bazi dubokoj osam nivoa, Phil Schneideru koji je radio u supertajnim vojnim podzemnim bazama Area 51 i Dulce (New Mexico), Naci simbolizmu, nizu nepristupačnih ulaza unutar aerodroma (na jednom je neophodno nošenje zaštitne biološke uniforme), misterioznoj sudbini velikog broja građevinskih radnika...

Još jednom natrag u istoriju. Osnivač Reda illuminata (1776), Johann Adam Weishaupt iz Bavarske, autor je Protokola o preuzimanju (ili zadržavanju) vlasti na Planeti. Navodno
su Protokoli kasnije "podmetnuti" kao jevrejski dokument (Protokoli skupova sionskih mudraca) sa jevrejskom strategijom vladanja svetom, a illuminati su se sakrili unutar "slobodnog zidarstva".

Među masonskim umetničkim muralima na Denverskom aerodromu je i jedan posvećen balkanskom krvoproliću. Razdragana deca nose mačeve i automate, zamotane u nacionalne zastave, koji su sejali užas… i šire se prema “crnoj” Africi, arapskom svetu i azijskom kontinentu. Da li je ovim prikazana strategija masonskih elita za novi milenijum?
 
Mozes li napraviti temu o masonima????Znam sta su masoni i otprilike njihov "zadatak" ,ali me jako zanimaju a cini mi se da ti o njima puno znas...Bar nesto u kratkim crtama napisi...Hvala unaprijed
 
Zanimljive slike. Vidim duge (rainbow) na njima, sta to predstavlja?
Umetnicko je. :wink:

Citao sam da David Icke kaze da oseti tu njihovu podzemnu bazu ispod areodroma Denvera.

Weishaupt, dali je ovaj planiran novi svetski poredak, onaj o kome si pricao u Blogu?

Piramida sa (Luciferovim) okom u sredini koje sve vidi?

To je i Illuminatski znak, jel?

I konacno, volio bih znati neki opis Lucifera. Verujem da je neki donosioc svetlosti.
Ali po kakvim je to stvarima ime dobio? I koja je njegova priroda? Ako mozes objasniti. Hvala. :)
 
Almsivi, duga je drevni okultni element kod iluminata i predstavlja takozvani "Most između ljudi i Nad-duše", odnosno Lucifera.

Jeste, ovo ima veze sa Novim svetskim poretkom.

Svevideće oko na novčanici od 1$ je Luciferovo oko i iluminatski je znak.

Čitao si onu moju knjigu na onom masonskom forumu, tamo sam skoro sve rekao. U svakom slučaju Lucifer je nosilac svetlosti i dobio je ime po latinskoj reči lucifere, što znači svetleti, odnosno nositi svetlo. Luciferova priroda je buntovnička, ali ne bez razloga. Većina religija (koju su stvorili iluminati da bi podelili i sukobili ljude daje Luciferu negativnu ulogu, ali to je namerno tako urađeno. Lucifer je bio ustanik protiv prve diktature u svemiru i morao bi biti pozitivan lik. Nikada se niko nije bunio bez razloga, ni u porodici protiv dobrog oca, ni u državi protiv dobrog vladara; pobuna obično kreće protiv nekog tiranina.
 
Ako je tako, onda cu i ja obozavam Lucifera. :D . Ako on donosi svetlost.

A kave ima veze Venera sa njim? Zanima me.

LIBER LUCIS cu procitati opet, jer kada 2-3 puta procitam nesto onda se to dobro ureze u um.
Uglavnom znam onda o cemu se radi, samo ko ce probiti led simbolike? :wink:

Svejedno, i dok je nesto misticno i simbolicno, zanimljivo je, ali razumem neke delove dosta dobro u tom Liberu.
 
Venera nema nikakve veze, to su sve posledice praznoverja. Venera je naime dok ljudi nisu poznavali astronomiju bila nazivana "Zvezda Danica", zato što je najsjajnija tačka na noćnom nebu, a u Bibliji se na jednom mestu pobunjenik protiv boga (možda se misli na Lucifera) naziva Zvezda Danica koja pada sa neba. Danas znamo da zvezde trepere na noćnom nebu, zbog toga što su izvor svetlosti, a planete odbijaju Sunčevu svetlost i zato ne trepere, kao Venera ili Mars.
 
Venera nema nikakve veze, to su sve posledice praznoverja. Venera je naime dok ljudi nisu poznavali astronomiju bila nazivana "Zvezda Danica", zato što je najsjajnija tačka na noćnom nebu, a u Bibliji se na jednom mestu pobunjenik protiv boga (možda se misli na Lucifera) naziva Zvezda Danica koja pada sa neba. Danas znamo da zvezde trepere na noćnom nebu, zbog toga što su izvor svetlosti, a planete odbijaju Sunčevu svetlost i zato ne trepere, kao Venera ili Mars.
Venera nije najsjajnija tačka na noćnom nebu niti je to ikada bila, a i da jeste, to nije razlog zbog koga je nazvana 'Zvezda danica'. Ime je dobila zato što se, kada je u najsjajnijoj fazi, vidi i danju. Uostalom, pogledaj

http://hr.wikipedia.org/wiki/Venera_(planet)

Astronomija, astronomija ...
 

Back
Top