In CESTI...

a da.
htela sam da kazzem josh jednu stvar...

"mi hodamo po crti
tankoj žutoj crti kroz mrak
u kojem nestaju kuće i lica
čitava ulica polako tone u ne
samo plavi prozori vise u tami
sami smo na cesti

ti si ponijela svoj bambusov štap
i torbu od slame
i okrugli kamen
i stakleni prsten
a ja sam ko uvijek kad si blizu
ponovo gizdav i jak

tako smo lijepi
tako smo sami..."
 
bi.
ja sam i tela više puta, kao bolje mi to nego da se vozim sa pijanim vozačima
al onda nisam naišla na odobravanje okoline, valjda što se ide kroz šumu
a kako sam ja labilna i povodljiva ličnost, posle sam se vozila sa pijanim vozačima
al nikome nisam mamlala (kolko se sećam)
a i nije bilo dvaes, nego pe-šes km. do deset. više nije bilo.
 
Svasta... pa bar na forumu ima deovoljno ocajnih sa dozvolom, oni bi se i istusirali i naparfemisali i masnicu zavezali i vozili sve do Novog Sada ako treba, za jedno pus***...

Ajde lepo ostavite borjeve, pa sledeci put kada dame zglave a bez para da sve to odradimo in-the-house
 
Svasta... pa bar na forumu ima deovoljno ocajnih sa dozvolom, oni bi se i istusirali i naparfemisali i masnicu zavezali i vozili sve do Novog Sada ako treba, za jedno pus***...

Ajde lepo ostavite borjeve, pa sledeci put kada dame zglave a bez para da sve to odradimo in-the-house

ja sam vozio djevojku do n.sada a nisam dobio pusenje...koji sam ja luzer
 
ja znam jedno mesto gde se ide 5-6 kilometra kroz sumu... mala mostanica... al' ja nikad ne bi' is'o tamo peske zbog toga sto kruze price da se nocu pojavljuje fantom iz male mostanice... hrabri borac protiv zla koji je vidljiv samo okom postenog coveka...
 
ja znam jedno mesto gde se ide 5-6 kilometra kroz sumu... mala mostanica... al' ja nikad ne bi' is'o tamo peske zbog toga sto kruze price da se nocu pojavljuje fantom iz male mostanice... hrabri borac protiv zla koji je vidljiv samo okom postenog coveka...

i...šta se desi kada ga sretneš? ako je tako hrabar, borac protiv zla...vjerovatno i zgodan...pokazaćeš mi to mjesto Rile, važi?
 

Back
Top