Гарфилд за данас

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
ga080402.gif

- Шта ће ти љубичаста боја?
- Природа је превише зелена...
-....Ах, то је сигурно удружење станара на вратима....
 
Гарфилд мора , али мора да се преведе у духу Српског језика макар уз мање измене оригинала, јер је у ствари Гарфилд стрип који се ослања колико на цртеж толико и на дијалоге а са друге стране оригинални текст је локализован за америчку културу, па се заиста мора преводиди "либерално":)
 
Гарфилд мора , али мора да се преведе у духу Српског језика макар уз мање измене оригинала, јер је у ствари Гарфилд стрип који се ослања колико на цртеж толико и на дијалоге а са друге стране оригинални текст је локализован за америчку културу, па се заиста мора преводиди "либерално":)

Aha, ako je tako onda je u redu :)
 
daj josh,garfield rulessssssss

Јучерашњи:
ga080401.gif

- ... Мислим да ћу да одем да мало комуницирам са природом...
- ТРАС! ТРАС!
- Брзо си се вратио...
- Природа је побегла....

Прекјуче:
ga080331.gif

-Предиван дан! - Природа зове!
- Реци јој да сам на састанку и да не можеш да ме добијеш
 
Гарфилд мора , али мора да се преведе у духу Српског језика макар уз мање измене оригинала, јер је у ствари Гарфилд стрип који се ослања колико на цртеж толико и на дијалоге а са друге стране оригинални текст је локализован за америчку културу, па се заиста мора преводиди "либерално":)
Сале, ваљда сваки страни текст мора да се преводи у духу матерњег језика.:lol:
Са или без слика.;)
 
Jeste, zakon je, ali, dok Sale ne postira nesto novo, evo vam jedan vic koji sam danas cula, verovatno ga znate, ali za svaki slucaj:)

Izlazi lopov iz banke koju je upravo opljackao i pita prvog coveka kojeg sretne:

- Jesi li ti mene video?

Jesam!

Bang - covek pade mrtav.

Pita sledeceg:

-Jesi li me ti video?

Nisam, ali jeste moja zena...
 
ga080403.gif

- Ништа попут дуге шетње шумом, Гарфилде! ДРвеће, папрати, и дрвеће, и још дрвећа, и још дрвећа и још дрвећа....
- Изгубили смо се, зар не?
- Сада ћу да почнем да вриштим за помоћ....
 
Jeste, zakon je, ali, dok Sale ne postira nesto novo, evo vam jedan vic koji sam danas cula, verovatno ga znate, ali za svaki slucaj:)

Izlazi lopov iz banke koju je upravo opljackao i pita prvog coveka kojeg sretne:

- Jesi li ti mene video?

Jesam!

Bang - covek pade mrtav.

Pita sledeceg:

-Jesi li me ti video?

Nisam, ali jeste moja zena...

:lol::lol::lol::lol::lol:

Један мафијаш одлучио да сакрије плен. Тражио је најпогодније људе да му помогну, у које може да има поверења. На крају нашао једног немог, тј, мутавог помоћника.
"Пошто је мутав , неће моћи да се излаје где је сакрио моје паре"- мисли мафијаш.
Позва он тог мутавог помоћника и каже му:
- Слушај, ево ти милион евра од оног посла прошлли месец. Иди у штеку и сакриј паре тамо.
Мутавац, мисли, "Милион евра... ,велика пара..." и он одлучи да побегне и сакрије на тајно место те паре. Тако и уради.
Прође дан, два три али мафијаш га ухватии почне да га лема што му је украо паре. Мафијаш каже оном мутавцу:
- Слушај, довео сам човека који разме језик глувонемих, да си му сместа рекао где су паре!
Мутавац нешто показује рукама и одмахује главом.
Преводиоц каже мафијашу:
- "Каже да не зна где су паре"
Мафијаш тресне пиштољем мутавца упери му цев у главу и каже сав изнервиран:
- "Реци где су паре или ћу да ти просвирам мозак!"
Мутавац се уплаши и одлучи да призна јер нема зезања са мафијашем. Мутавац сада крене да језиком знакова преводиоцу говори где је сакрио паре:
- "У градском парку, близу водоскока са десне стране унутар шупљег дрвета!"
Мафијаш сав изнервиран притисао цевку на чело мутавца и само што није повукао окидач и пита преводиоца:
- Говори, шта је скот рекао, где су моје паре!?!?!?
Преводиоц се окрене према мафијашу и мртав `ладан каже:
- "Он каже да си ти најобичнија пи*ка, да ти је мајка јефтина матора дро*а, жена тетовирана ку*ветина и да немаш му*а да повучеш обарач!
:lol:
 

Back
Top