(ne)duhovite pošalice

jel vama to zabavno?

  • jeste, a i sve je tačno! ahahahahaaa

  • jeste, zato što se izruguje stereotipima, naravno da nije tačno.

  • nije, tužno je jer je sve tačno.

  • nije, glupo je primitivno i nema veze s mozgom.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
ok, još jedna angažovana tema.

primećujem u poslednje vreme pravu poplavu šaljivih saveta i zapažanja u vezi muškaraca, žena*, braka... odmah zatim i pravu poplavu komentara odobravanja.

e pa, mene je to zapanjilo. nekako uvek imam više mišljenje o ljudskom rodu nego što to zaslužuje pa se tako nekad razočaram. mislim, nisu istinite, nisu ni duhovite, ali ni najmanje i na jedan džukački način ustaljuju oni su površni/one su gramzive i sl predrasude.

mislim se, možda je moj smisao za humor loš.. al ipak nije =)
evo par primera, čisto za slučaj da neko nije ukapirao o čemu govori.
http://forum.krstarica.com/threads/205027
http://forum.krstarica.com/blog.php?b=1930

i tako, da se ja dalje ne bih zbunjiivala i mislila dal je ili nije svima osim mene zabavno, evo jedne male ankete.
anonimna je pa raspalite..


*ovde, naravno isključujem sinnketovih 15 pravila =D
 
parkić...ti kao da su to misli koje će da posloože kao uzor i obrazac ponašanja mladim generacijama.....i onda kao aj da upozoriš javnost na štetne posledice za uzgoj i vaspitanje omadinaca..........

(smanjeni fontom pišem sad : .i sinke nije imo 15 nego 8 pravila al se tebi doopliralo.. jer su u strahu možda velike oči.....) i neko misli da je doohovit i kad nije...i pametan isto tako..a svi smo veverice....
......misim, bezveze je....nekad treba reagovati....al na ozbiljne stvari izrečene u ozbiljnom kontextu........
 
pa nije moonjče, shvatam ja šalu i kad je gluMpava (uglavnom), al me iskreno plaši kad vidim da se ljudi prime i komentarišu nešto tipa: dobro je, samo mi se pravilo 23 ne dopada i to..
ova anketa nije postavljena da bi donela mit u svetu i ravnopravnost među polovima (mada, ko zna), nego da bi otklonila moje lične dileme.
 
bolje niko da ti ne objašnjava džordži... ipak si ti majstor prakse, teoriju ko ebe..

poverljiva, ne mogu da obrišem, posle ovi što su postavljali te teme da pomisle da nisu duhoviti pa da im se povrede osećanja =D
 
Mislim da je vreme da pocnes da tragas za uzrocima nekih problema u m-z odnosima u sebi, a ne da nalazis neubedljive 'izgovore' za ponasanje koje realno nije okay..
Ali..ko sam ja u tvom zivotu? Never mind..

Poverljiva..ti samo razmisljas kao jedna zrela odrasla osoba..ja ti kazem da takav tretman pali..u drugom slucaju je muskarac papucar..i nije dobro po njega..a i zene takvog ne vole..pardon devojke..otvorio sam temu tanak led..neka samo bude primer kako se primate kad vas neko ne zove i kulira..tuzno.
 
mislim da jeste...bar po mom iskustvu....ljudi su toliko razliciti da sam potpuno odustala od klasifikacije...i shvatam da sto si inteligentniji i iskusniji pocinjes sve vise da se izdvajas od ostatka sveta....ali, zivele razlicitosti.....:mrgreen:
Ne može se reći da su svi muškarci, ili sve žene, isti/e, ali ako se posmatraju pojedinačne grupe unutar tih velikh lako se može uočiti sličan način ponašanja i razmišljanja.
 
Poverljiva..ti samo razmisljas kao jedna zrela odrasla osoba..ja ti kazem da takav tretman pali..u drugom slucaju je muskarac papucar..i nije dobro po njega..a i zene takvog ne vole..pardon devojke..otvorio sam temu tanak led..neka samo bude primer kako se primate kad vas neko ne zove i kulira..tuzno.

'Kalkulantske igrice' nemaju veze sa pravim osecanjima, ali iznenadjenja..prijatna iznenadjenja (znati nekoga obradovati i biti obradovan) su rezultat pravih osecanja u odredjenom trenutku i to je ono praaavo. 1,2,3 prave 'stvari' u jednom postu :D
Ne bih vise da (mozda) odstupam od teme ;)
 

Back
Top