Teorija i praksa

Borg

Domaćin
Poruka
4.366
Koliko ima veze odnosno, koliko se podudara osoba koju zamisljate pored sebe i osoba sa kojom ste sada ili uopste? Da li ste se mozda iznenadili koliko vam prijaju mozda sasvim drugacije stvari od onih koje ste ocekivali?
 
vrlo je realno to šo mi prija....nije relativno.......tj. sasvim sam svestan i znam ša mi prija......pa ne može da me zavara ono šo znam da želim...............ne može me iznenaditi i ne prijaju mi stvari za koje znam da mi neće prijati................
 
Koliko ima veze odnosno, koliko se podudara osoba koju zamisljate pored sebe i osoba sa kojom ste sada ili uopste? Da li ste se mozda iznenadili koliko vam prijaju mozda sasvim drugacije stvari od onih koje ste ocekivali?

ma nista ne zamisljm unapred...zakljucujem u hodu....i potrebe mi se menjaju u manjoj meri te nikad nisam sigurna sta ce mi se kod nekoga svideti....sadasnji ima neke osobine bas podudarne sa onim sta ja postujem a u nekim stvarima smo ko sa dve planete.....
 
Nisam mnogo ni ja zamišljala i planirala; ali otprilike znaš šta bi ti odgovaralo. I onda - PAF, jaakoo sam se iznenadila.
Najviše u tome koliko mi odgovara da mnoge stvari radim sama, a uvek sam ranije zamišljala kako sve treba da se radi u paru. I sad gledam mog brata i njegovu ženu koji su povezani kao pupčanom vrpcom i kapiram da bih se ugušila u vezi kakvu sam ranije zamišljala kao idealnu.

A oni bi odlepili u mojoj, tako da sve je to u redu, samo treba naći kome šta odgovara ;)
 
Koliko ima veze odnosno, koliko se podudara osoba koju zamisljate pored sebe i osoba sa kojom ste sada ili uopste? Da li ste se mozda iznenadili koliko vam prijaju mozda sasvim drugacije stvari od onih koje ste ocekivali?

O da.
Cinjenica je da sliku o nasem "idealnom" paru krojima na osnovu ili iskustva ili upravo, na osnovu onog sto nikad nismo doziveli, i zbog cega slepo verujemo da je idealno. U oba slucaja mozemo se iznenaditi. Iskustvo mi govori da ocekivanja i zamisljanja cesto dolaze u sukob sa realnoscu. A u toj situaciji, muskarac kakvog nikad nisam mogla da zamislim pored sebe (tj. susta je suprotnost onom idealu u mojoj glavi), cini da se osecam najsrecnijom ikad.
 
meni je bash bilo krivo kad je moj chovek shvatio da mu zapravo ne treba zzena koja nosi shtiklice, suknjice i rajfice, pije samo sok i kafu, druzzi se samo sa zzenama i uvek je bolno preslatka...

mislim, mozzda mu bash takva i treba...
al` se zayeboooo...
:lol: :lol:

naglashavam da nemam nishta protiv zzena koje nose shtiklice, suknjice i rajfice, piju samo sok i kafu, druzze se samo sa zzenama i uvek su bolno preslatke.
samo ja nisam ot tih. :D
 
Koliko ima veze odnosno, koliko se podudara osoba koju zamisljate pored sebe i osoba sa kojom ste sada ili uopste? Da li ste se mozda iznenadili koliko vam prijaju mozda sasvim drugacije stvari od onih koje ste ocekivali?

čovek se menja vremenom, pa tako i želje
što ne znači da trenutni etalon koji imamo u glavi nam i odgovara u upotrebi
...
mislim lepa mi je i privlačna carambola na izgled ( šareno južno voćence )
i tako je bilo sve dok je nisam kupio, probao i ustanovio da mi se na ukus baš i ne dopada
pogotovo ne taj osećaj skupljanja usta nakon nje

hoću reći :
ono što prija oku ne prija obavezno i duši
 
čovek se menja vremenom, pa tako i želje
što ne znači da trenutni etalon koji imamo u glavi nam i odgovara u upotrebi
...
mislim lepa mi je i privlačna carambola na izgled ( šareno južno voćence )
i tako je bilo sve dok je nisam kupio, probao i ustanovio da mi se na ukus baš i ne dopada
pogotovo ne taj osećaj skupljanja usta nakon nje

hoću reći :
ono što prija oku ne prija obavezno i duši

zanimljivo je kad imas pored sebe osobu koji ti prija u "gro" stvari (i to onih bitnih) a ima manjak u necemu sto i nije toliko presudno...ali, vreme prolazi a ti bi i tu dimenziju da ostvaris, ali sve ti je dzabe....i smoris se, i postepeno ti i ono bitno postane zasenjeno sitnicom koja se izrodila u slona :rolleyes:.....
 
Koliko ima veze odnosno, koliko se podudara osoba koju zamisljate pored sebe i osoba sa kojom ste sada ili uopste? Da li ste se mozda iznenadili koliko vam prijaju mozda sasvim drugacije stvari od onih koje ste ocekivali?
koliko se podudara osoba koju zamisljate pored sebe i osoba sa kojom ste sada ili uopste?
...koje licemerstvo ...
Da ne postoje reci: oprosti mi! i: neka ti je prosto! ljudski zivot bio bi savrseno nepodnosljiv
 
meni je bash bilo krivo kad je moj chovek shvatio da mu zapravo ne treba zzena koja nosi shtiklice, suknjice i rajfice, pije samo sok i kafu, druzzi se samo sa zzenama i uvek je bolno preslatka...

mislim, mozzda mu bash takva i treba...
al` se zayeboooo...
:lol: :lol:

naglashavam da nemam nishta protiv zzena koje nose shtiklice, suknjice i rajfice, piju samo sok i kafu, druzze se samo sa zzenama i uvek su bolno preslatke.
samo ja nisam ot tih. :D

Blavooo, a ja bih podilkanisao kada bi pored mene bila neka takva vecito u nasminkanom fazonu.
Hocu bre i da se napijemo i izgrudvamo i trcimo... Za mene ne mora da se namesta, neka se namseta za sebe i kada joj tako odgovara.

A inace na temu... ljudi prvo sebe otkrivaju kada se zaista sa nekime povezu i otvore, i naravno ima iznenadjnja, zivot je lep.
 

Back
Top