NATO samit - Prijem Ukrajine i Gruzije u članstvo?

Дон

Buduća legenda
Poruka
29.456
Od danas pa do 4. aprila u Bukureštu će trajati samit NATO zemalja, na kome je planirano da u članstvo budu primljene Ukrajina i Gruzija i pored otvorenog protivljenja Rusije.
Koliko je situacija ozbiljna govori i to da će prvi put NATO samitu prisustvovati predsednik Rusije sa namerom da im svima tamo, na tom "balu vampira", u oči kaže da im to nije pametno i da Rusija nema nameru da se sa tim pomiri.

Pitanje je: Da li će i pored svega NATO u naredna tri dana primiti u svoje redove Ukrajinu i Gruziju i tako "baciti Rusiji rukavicu u lice"?

Ja, lično, mislim da hoće. U to me uverava nikad bahatiji stav Buša. Npr. ona njegova jučerašnja izjava u kojoj samo što nije rekao Rusiji da ga više ne smaraju i da mu idu na ****. Rekao je: "Rusija bi sad već trebala da prekine da se buni zbog antiraketnog štita, jer ćemo ga mi svakako postaviti, bez obzira na njihovo mišljenje".
 
Od danas pa do 4. aprila u Bukureštu će trajati samit NATO zemalja, na kome je planirano da u članstvo budu primljene Ukrajina i Gruzija i pored otvorenog protivljenja Rusije.
Koliko je situacija ozbiljna govori i to da će prvi put NATO samitu prisustvovati predsednik Rusije sa namerom da im svima tamo, na tom "balu vampira", u oči kaže da im to nije pametno i da Rusija nema nameru da se sa tim pomiri.

Pitanje je: Da li će i pored svega NATO u naredna tri dana primiti u svoje redove Ukrajinu i Gruziju i tako "baciti Rusiji rukavicu u lice"?

Ja, lično, mislim da hoće. U to me uverava nikad bahatiji stav Buša. Npr. ona njegova jučerašnja izjava u kojoj samo što nije rekao Rusiji da ga više ne smaraju i da mu idu na ****. Rekao je: "Rusija bi sad već trebala da prekine da se buni zbog antiraketnog štita, jer ćemo ga mi svakako postaviti, bez obzira na njihovo mišljenje".

sad će rusi da se naljute... jako... i nikom ništa...
 
pa u poslednjih godinu ,dve dana su Rusi preuzeli ofanzivu u medjunarodnim odnosima i zauzeli agresivniji stav pa je sada i NATO morao malo da preuzme inicijativu na terenu ,mada od pozivanja do clanstva ne mora da bude tako kratak put.U sustini oni su resili da testiraju kolika je stvarna narastajuca,ogromna moc Rusije o kojoj svi pricaju i sta ce Moskva moci da uradi konkretno po tom pitanju osim pretnji da ce povecati cene gasa ,posto tesko da ce zavrstati slavinu Ukrajni jer kroz tu zemlju idu neki od glavnih tokova gasa i nafte ka srednjoj Evropi .
 
]ovo je pokazatelj da se zapadni nacisti nece smiriti dok ne okupiraju resurse rusije.
[/B]
ovo je znak da je u najavi veliki rat izmedu rusije i NATO pakta.

ja mislim da ce rusija kao odgovor na prijem ukrajine izazvati raspad ukrajine i da ce se u tom slucaju juzni deo i istocni deo ukrajine otcepiti i formirati samostalnu drzavu.
Pa nije Ukrajna ruska teritorija ne lupaj gluposti ,Rusofili su porazeni na prethodnim izborima u toj zemlji i legalno izabrana vlast ima prava da vodi politiku zemlje kako hoce , zasto ne zovu Srbiju u clanstvo ? Zato sto kod nas nema politicke volje za tako nesto za razliku od Ukrajne ili Hrvatske i Albanije pa nas niko ni ne tera u clanstvo kao sto ni ove ne tera nego je to odluka njihovih vlada izabranih na izborima.
 
mislim da su ovi zapadni unijati i izdajnici pravoslavlja u ukrajini pobedili na izborima za nekih 1% . znaci drustvo je podeljeno kako god da okrenes a vecina gradjana se protivi ulasku u NATO.

I pored toga americki nacisti ne haju, i zele ukrajinu da uguraju u NATO da bi se jos vise priblizili Rusiji i pripremili za veliki rat protiv nje.

Ovo ce izazvati prvo gradjanski rat u Ukrajini a zatim i veliki rat izmedju NATO i Rusije.

Koji je drugi smisao sirenje NATO-a ka Rusiji nego rat?
 

Back
Top