cool party

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

super_cool_lady

Zainteresovan član
Poruka
101
ehh tata mi je juce rekao da mogu da napravim zurku u nas veliki stan(ja ga nisam ni pitala).napravicu je 12 aprila i bas ne znam sto trebam da uradim da bi moja party bila cool.pomozite mi
 
da pozovesh nas da ti demoliramo stan.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
u potpunosti se slazem....ima puno ljudi ovde+velik stan,shta cesh vishe.....:D:D

sad ozbiljno,pa pozowi celo odelenje,puno sokova(e dobro sad ne moraju bash samo sokovi)
nabavi dobru muziku,sve vredne stvari skloni negde...radi sigurnosti...;)


p.s.shto pitash nas,chasopisi puni tih saveta u vezi tih zurki.....;)
 
a koju muziku da pustam,posto neki slusaju narodnu,neki stranu itd.zvala bi ja i vas da nisam iz CG :)

pusti hause & tehno do nekih 1-2 [ne znam od kada do kada pravis zurku ali najbolje ti je od 10-11 do 3-4] i onda kad malo popiju onda pusti narodnjake, ovima "strancima" nece smetati zbog piva, a ovi drugi ce biti zadovoljni :D

ne znam koje si godiste, pa od toga zavisi dosta toga...

Hranu ne moras uopste nabavljati vazno je pice... Ko jos jede na zurkama :mrgreen::mrgreen::mrgreen:... nije to rodjendan u petom osnovne :lol:... I ne znam koliko si lovarna i kolko hoces da puknes...ali kad mi kazes mogu ti reci preciznije sta bi bilo fensi :D;)
 
jedna moja drugarica kad je bila 7. razred, pravila rodjendan u igraonici:roll:, bile su karaoke, kviz:roll:, dance....
to je i meni uvek problem za rodjus, shta god da smislim da radimo, niko nishta netje.....
 
ma meni to glupo,to kad pravish planove za zurku....
Evo dobra muzika,veliki prostor,dobro drushtvo...shta cesh vishe
E da,imaj dobro reshenje shta cehs da kupish od pitja.....
xaxaxa,dobro je bilo kod nas na jednoj zurci,pustili tehno moravac....
 
Ma valjda nije klinka ako jeste ne mogu joj pomoci :D

Ali sve je u picu, prostoru i muzici...nema 4te stvari... [obezbedjenje i to ali pravi kuci ***]

Znaci ono, tehno, haus, pa posle folk...

Od pica Dzin, Votka, Pivo - obavezno, sad imas Kolu, Tonik [za dzin tonik], Djus ili Fantu [za votku]... to je ono osnovno... E mozes ti sad da kupis sta hoces ali ovoga mora biti u dovoljnim kolicinama :P
 
Zovi samo ljude koji slusaju istu muziku, svoje istomisljenike, kupi galon vina i piva, posle 2 sata ciscenja povracke ces da proklinjes cala sto ti je dopustio da napravis zurku...
Iz tvog posta zakljucujem da si mlada, batali tu zurku ako ne znas sta ces da radis i kako da je organizujes ;)
 
samo da ima dovoljno alkohola
muzika-house, pa narodnjaci kasnije (uvek je svuda tako, i najbolje je reshenje)
obavezno neshto za grickanje...ne neka ne znam kakva hrana, nego neke gluposti kao zu-zu i sl...to se jede kad se svi ponapijaju, pa overe
kisela voda obavezna, shto za shpricer, shto za treznjenje

i to je to... =)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top