Kome ne odgovara da Srbija udje u EU

Meni ne odgovara a nisam tajkun ili mafijas ali nebi zeleo sa takvima .Srbija je nezavisna drzava i netreba da se spajamo sa americkim poslusnicima ,ne misle oni dobro nama.


"CIJA, snajka CIJA, pola sveta su upropastili... Da su nasi, vec bismo ih sve pohvatali! Specijalni rat protivu Srbije traje vec godinama.":)

Ne odgovara i onima koji zive u paranoji i strahu od otvaranja zemlje prema svetu a koju svesno pojedine politicke strukture ubaciju i truju narod vec godinama;
praveci od ljudi zombije koji ne zive svoj realni zivot vec samo razmisljaju o geopolitickim problemima i zaverama protivu napacenog srbskog naroda.
 
sta ce nam EU? bili bi smo prva clanica koja je izbacena :mrgreen:
treba nauciti da se radi po zakonu
treba nauciti da se radi a ne pije kafa po celi dan
treba nauciti da se radi
pa da se postuju standardi, norme, pravila
a i ne bi smo se navikli na stabilnost bilo cega


...tako je.
A ne odgovara ni onome nisliji Zozi koji je pobio onoliki narod sa onom cuvenom rakijom,
jer ne bi vise trovao narod sa etil alkoholom i raznoraznim dzibrusama.
Posto bi se morao uvesti red i postovati pravila u svim sektorima pa i u srpskom omiljenom
pecenju rakije na kazan. :roll:
 
sta ce nam EU? bili bi smo prva clanica koja je izbacena :mrgreen:
treba nauciti da se radi po zakonu
treba nauciti da se radi a ne pije kafa po celi dan
treba nauciti da se radi
pa da se postuju standardi, norme, pravila
a i ne bi smo se navikli na stabilnost bilo cega

A zasto bi to ucili? Zar bi to onome ko uci donelo neki boljitak u zivotu? Jel lose nekome sto pije kafu na poslu? Jel lose nekome sto manje radi, a opet zivi?

Zasto je nekome stalo da nas to nauci? Da bi bili poslusni? Zbog...?

Ko hoce, moze da ne pije kafu, ko hoce moze da vise radi. Niko, nikome to ne brani, al' nemoj ni meni neko da brani da budem "nedisciplinovan"! Moj izbor! Vi budite disciplinovani, ja necu!
 

Back
Top