intimnost

e,ljudi mene te price o zubaru trenutno brinu...nikada nisam imala problema sa zubima,redovno idem kod zubara i ne bojim se, ali sada moram da vadim umnjak koji jos nije izbio,morace da ga operisu ili sta vec,i ja se tako plasim i odazem i pojma nemam koji mi je...:s
moala sam to da podelim sa vama...
 
e,ljudi mene te price o zubaru trenutno brinu...nikada nisam imala problema sa zubima,redovno idem kod zubara i ne bojim se, ali sada moram da vadim umnjak koji jos nije izbio,morace da ga operisu ili sta vec,i ja se tako plasim i odazem i pojma nemam koji mi je...:s
moala sam to da podelim sa vama...

nije to tako strasno, stamena si ti djevojka:D..doduse ja imam sva 4 komada i ljubomorno ih popravljam svaka 3 mjeseca..:lol:
 
ako,ima se moze se :)
ma meni ovaj jos nije ni izbio,ali mora da se vadi...

Cuj T ja sam izvadila sva 4, od toga 2 'neizbivena' :)
Dok te budu radili sljakace te anestezija i nista te nece boleti..zaje.ano ce ti biti tek kad pocne da te 'popusta' anestezija...al' verovatno ce ti dati da cirkas brufen(da ti umanji bol) i himoral (da ublazi otok) tako da ce biti ok.. Prvih sat, dva posle ces malo da zaplices jezikom tako da se ni ne trudi da mnogo govoris (frajeri se loze na to :lol:), pa ces posle morati da konzumiras prvo kasastu hranu (od cega ces mozda da smrsas kilo,dva-na sta se takodje frajeri loze :lol:) i narednih 5-7 dana ces imati blagi otok na obrazu (na sta se j.biga frajeri ne loze, tako da ne planiraj neke bitne dejtove ;)) Bar je sa mnom sve ovako bilo... ALI, sve u svemu posle budes :) jer si to odradila.. Drzem ti fige! :)
 
Cuj T ja sam izvadila sva 4, od toga 2 'neizbivena' :)
Dok te budu radili sljakace te anestezija i nista te nece boleti..zaje.ano ce ti biti tek kad pocne da te 'popusta' anestezija...al' verovatno ce ti dati da cirkas brufen(da ti umanji bol) i himoral (da ublazi otok) tako da ce biti ok.. Prvih sat, dva posle ces malo da zaplices jezikom tako da se ni ne trudi da mnogo govoris (frajeri se loze na to :lol:), pa ces posle morati da konzumiras prvo kasastu hranu (od cega ces mozda da smrsas kilo,dva-na sta se takodje frajeri loze :lol:) i narednih 5-7 dana ces imati blagi otok na obrazu (na sta se j.biga frajeri ne loze, tako da ne planiraj neke bitne dejtove ;)) Bar je sa mnom sve ovako bilo... ALI, sve u svemu posle budes :) jer si to odradila.. Drzem ti fige! :)

E, ja sam smršala ravno 5 kg za 10ak dana koliko sam imala problema sa jelom, sad planiram da još malo uživam u slatkišima pa da izvadim i drugi :D
 
Cuj T ja sam izvadila sva 4, od toga 2 'neizbivena' :)
Dok te budu radili sljakace te anestezija i nista te nece boleti..zaje.ano ce ti biti tek kad pocne da te 'popusta' anestezija...al' verovatno ce ti dati da cirkas brufen(da ti umanji bol) i himoral (da ublazi otok) tako da ce biti ok.. Prvih sat, dva posle ces malo da zaplices jezikom tako da se ni ne trudi da mnogo govoris (frajeri se loze na to :lol:), pa ces posle morati da konzumiras prvo kasastu hranu (od cega ces mozda da smrsas kilo,dva-na sta se takodje frajeri loze :lol:) i narednih 5-7 dana ces imati blagi otok na obrazu (na sta se j.biga frajeri ne loze, tako da ne planiraj neke bitne dejtove ;)) Bar je sa mnom sve ovako bilo... ALI, sve u svemu posle budes :) jer si to odradila.. Drzem ti fige! :)

:lol:
pa poverljiva izvadicu sva 4 u to ime...samo sto cu morati da odlozim sve one dejtove koje sam blagovremeno zakazal...pih...
 
setila sam se!
nikad i nikome ne bih odala koja od mojih drugarica se svalerise i sa kim

El bi rekla za 100 evrica :D
100euro2.jpg
 
Intimnost sa partnerom..kada ste onakvi kakvi ste..opusteni..kada ne morate da pazite sta pricate,sta radite i na koji nacin..kada ste pri tom oboje nasmejani,nista vam ne smeta kod njega i ..kada vam je sve ususkano..:)
 
Pa sta znam , mislim da mi to nekako varira od raspolozenja.
Naravno uvek postoje neke stvari koje zadrzavam za sebe,a ostalo...kako sam kad raspolozena tako sam i manje vishe otvorena...
 

Back
Top