Sta je normalno ???

a da li se slazete ... sa tim : ako devojke cesto menjaju momke - partnere one ispadaju "ono" najgore da ne pisem k.... a kod momaka je to ono frajerski ???
imam utisak da se neko stalno iznova klonira i radi ovo za moju dušu =D
stvarno sam srećna sad.

ne znam, pile, nepravedan je ovaj svet..
prema ženama, naravno, prema muškarcima je ok.
 
Sta mislite sta je normalno ... imati sex samo sa jednim momkom / devojkom ceo zivot ??? Ili ih promeniti nekoliko??

Mislim da nije normalno da postoji pravilo u vezi sa ovim pitanjam. Svako ima drugačije potrebe. Ne vidim potrebu da se menja radi broja ili tobož neke dobre tehnike. Mislim da je normalno da se ima seks sa onima i onolikim brojem koji nas privlače i u odnosu na životnu situaciju sa kim možemo da budemo.
 
Ja mislim da nije normalno postavljati ovakva pitanja!
A jos nenormalnije odgovarati na ista!
Nego, da odgovorim:D, to ti je samo do karaktera!
Ja sa jednim ne bih mogla, radoznalost i pitanja mi ne bi dali mira.......ovako, kada naidje pravi, prepoznacu ga!
Ali postoje ljudi koji poznaju sebe, i u startu znaju sta zele.........kada nadju, uzivaju u tome, bez obzira sto je prvi i jedini!
 
Sta mislite sta je normalno ... imati sex samo sa jednim momkom / devojkom ceo zivot ??? Ili ih promeniti nekoliko??
Umrle tri žene i došle kod svetog Petra. Uđe prva žena unutra i sveti Petar ju pita:
- Reci jesi li ti varala muža?
- Naravno. - odgovori ona.
Pita sveti Petar pa koliko puta, a žena će:
- Poslije 20 sam prestala brojati.
I da njoj sveti Petar crvena krila. Uđe druga, isto pitanje, samo ona odgovori da je varala muža manje od 20 puta i tako dobije zelena krila. Ulazi ova treća, naravno opet isto pitanje, a ona odgovori da nije nijednom prevarila muža. Kaže sveti Petar:
- Baš nijednom?
Ova jadnica sva pokunjena kaže:
- Da, baš ni jednom.
I da njoj Petar bijela krila. Žena sva sretna izlazi van i pita:
- Jao, jesam li ja sad anđeo?
A sveti Petar će:
- Ne, nego guska.
 
Umrle tri žene i došle kod svetog Petra. Uđe prva žena unutra i sveti Petar ju pita:
- Reci jesi li ti varala muža?
- Naravno. - odgovori ona.
Pita sveti Petar pa koliko puta, a žena će:
- Poslije 20 sam prestala brojati.
I da njoj sveti Petar crvena krila. Uđe druga, isto pitanje, samo ona odgovori da je varala muža manje od 20 puta i tako dobije zelena krila. Ulazi ova treća, naravno opet isto pitanje, a ona odgovori da nije nijednom prevarila muža. Kaže sveti Petar:
- Baš nijednom?
Ova jadnica sva pokunjena kaže:
- Da, baš ni jednom.
I da njoj Petar bijela krila. Žena sva sretna izlazi van i pita:
- Jao, jesam li ja sad anđeo?
A sveti Petar će:
- Ne, nego guska.

do jaja...:D:D:D:D:D
 
Yel ti to Ajs Nigrutin rekao :lol: Sideshow Bob sa retardiranom životnom filozofijom...

Stvarno nemam reči za ove gluposti.....

opet loopas : )) a njegove textove ne volis ?!? da je klosharidiz jeste ,
ali zato nije djubre ni kucketina
----------------------------------------------
ovaj tema...muskarac je frejer jel tako,a devojka ne moze :lol:
zasto devojka pa verovatno jer bi joj se chkupi raskecala kao u zvake ....kad bi se droljalal sa svakim ...vidi se to po zeni ipak one primaju

( pricham o sex. odnosima a ne o vacarenju i poljupcima)
 
Opet priče o širenju vagine, kao da je žvaka pa se rasteže konstantnim tretiranjem :lol:

Žene se porode, pa se ponovo vrate na neki normalan oblik, a vi pričate o kiticama koje mogu da je... razlgave?

ignorance.jpg


Nigrutin je jedan nesrećan dečko koji veruje u ono što govori. Najgore je što ja to znam prateći..... Velikog Brata :( :|
 

Back
Top