Besplatne akcije...

vash odnos prema besplatnim akcijama???

  • Uzeo

    glasova: 21 28,4%
  • Nisam josh

    glasova: 33 44,6%
  • Nisam i necu

    glasova: 13 17,6%
  • ne smem da kazhem

    glasova: 2 2,7%
  • ne interesuje me 1000EUR

    glasova: 5 6,8%

  • Ukupno glasova
    74
  • Anketa je zatvorena .
Opet ponavljam pitanje koje sam postavio na drugoj temi.
Polazeci od cinjenice da je Kosovo ustvari Srbija ili srce Srbije i posto i dalje
redovno servisiramo Tacijeve dugove;
da li kosovski albanci mogu da upisu besplatne akcije:?:
 
Opet ponavljam pitanje koje sam postavio na drugoj temi.
Polazeci od cinjenice da je Kosovo ustvari Srbija ili srce Srbije i posto i dalje
redovno servisiramo Tacijeve dugove;
da li kosovski albanci mogu da upisu besplatne akcije:?:


To ti samo Koshtunica dr Vojo i njegova Luda mogu dati odgovor...uz saglasnost Mutantovih usta u vidu Grobara...:lol:
 
Opet ponavljam pitanje koje sam postavio na drugoj temi.
Polazeci od cinjenice da je Kosovo ustvari Srbija ili srce Srbije i posto i dalje
redovno servisiramo Tacijeve dugove;
da li kosovski albanci mogu da upisu besplatne akcije:?:
Sto da ne mogu. Pa oni su nasi sugradjani, medjutim morali bi prvo da priznaju Srbiju za svoju drzavu sto je malo verovatno.
 
Opet ponavljam pitanje koje sam postavio na drugoj temi.
Polazeci od cinjenice da je Kosovo ustvari Srbija ili srce Srbije i posto i dalje
redovno servisiramo Tacijeve dugove;
da li kosovski albanci mogu da upisu besplatne akcije:?:

Trebalo je da sačekaju sa proglašenjem nezavisnosti. Ovako, ništa od akcija. Ne može i samostalna država Kosovo i akcije državnih preduzeća iz Srbije. Mnogo bi bilo.

A to što servisiramo Tačijeve dugove, neće još dugo. Polako. Još mesec dana i gotovo.;)
 
Ne razumem anketu...Valjda jos niko nije podigao te pare...Ja se upisao za te pare,mada ne verujem da ce ista biti od toga...To je samo sarena laza za Tadicevu predsednicku,a sada i parlamentarnu kampanju...A kako sam cuo tek ce se "isplacuju" na kraju godine...
 
(Besplatne akcije) ha-ha-ha !!!!!!

Vazno je da si ti najpametniji, ti ih nemoj upisati ako si tako pametan. Naravno da sam ih upisao, i hvala Dinkicu na parama koje bi trebalo da dobijemo. Covek je bar pokusao nesto da uradi sto ce verovatno i ispasti dobro. Koliko ih samo znam, zvocali kako nema nista od toga, a sretnem ih u posti kako se prijavljuju.
 
Pa jeste mi sića ali imala bih na šta da potrošim. Ipak mislim da pored toliko nezaposlenih i dece invalida baš i ne moram da ih uzmem, neću umreti bez njih niti kupiti nešto za i šta ovako nemam dovoljno.

Planirano je svako da dobije isto tako da nikom neces umanjiti sansu da dobije isto koliko i ti. Bolje ako vec hoces uzmi te akcije pa pokloni nego da ih niko ne dobije,
 
te akcije nece vredeti realno ni 100 eura a to sto ce pisati na njima "1000 eura" ne znaci nista.

to pre svega zato sto se deli 10% akcija od javnih preduzeca a ta ukupno sva javna preduzeca ne vrede ni 4-5 milijardi tako da se deli odprilike 400 miliona na minimum 3 miliona stanovnika. to ispada realnih 133 eura po coveku. Naravno Dinkic ce da vam kaze da su radikali krivi zato sto te akcije danas vrede 130 eura i da glasate sledecih 500 godina DS pa ce da vrede za nekih 455 godina tih obecanih 1000 eura.

i na tarabi je pisalo...
 

Back
Top