Svadje

Borg

Domaćin
Poruka
4.366
U kojoj meri su prisutne i da li su uopste?
Da li ih smatrate korisnim ili cutite zarad mira pa cekate bolji trenutak? (ko ovo zna kako nek mi javi :oops: :lol: )
 
jao ne,nikada ne cutim,ja ne mogu da cutim,taj mir koji stvara cutnja je vestacki....i mrzim kada neko drugi cuti,uh kako to moze da me iznervira,pogodi...uvek,ali uvek sam za to da kazem ili mi se kaze,pa nek se i posvadjamo ali samo da se ne cuti!
 
За свађу је увек добар тренутак пдо условом да смо сами...
Глупо је ћутати, то се увек обије о главу...
 
svadje probude kreativnost u choveku....
ali nishta me ne iznervira kao kad osetim da je on tu svadju vec ranije izrezzirao u glavi...
tipa, ja cu reci ovo, ona ce reci ono, ja cu onda da uradim ovo...
i tako...
 
U kojoj meri su prisutne i da li su uopste?
Da li ih smatrate korisnim ili cutite zarad mira pa cekate bolji trenutak? (ko ovo zna kako nek mi javi :oops: :lol: )
svađe - korisne? :roll:
normalan razgovor o svakom problemu koji iskrsne može da koristi...
kad dođe do svađe - to mi nekako već znači da postoji problem u komunikaciji,
da se skupilo dosta negativnog i da nešto treba mijenjati
a ćutanje zarad mira i čekanje boljeg trenutka - pa ne znam baš, nisam za to...
ja imam običaj da kažem da mi nešto smeta baš u trenutku kad mi to nešto zasmeta,
kad me nešto nervira - moram da odreagujem...možda zato rijetko kad i ulazim u svađe
 
svadje probude kreativnost u choveku....
ali nishta me ne iznervira kao kad osetim da je on tu svadju vec ranije izrezzirao u glavi...
tipa, ja cu reci ovo, ona ce reci ono, ja cu onda da uradim ovo...
i tako...

...pa, zar nije uvek ista pricha.....
...osim kad nije u pitanju neko teshko sranje, a onda, opet, chemu svadja?!....:wink:
 
Ako nešto mrzim jeste kad mi neko prećuti nešto u datom momentu...pa mi posle jedno par meseci kaže "jel se sećaš kad si ono ti meni rekla, ja tada nisam hteo da ti kažem ali zasmetalo mi je ...bla bla.."
Uhhh....:mad:
Ili reci odmah ili ćuti zauvek!!:mad:
Fuj!
Ja sam za raspravu! A i da se svađam volim...:oops::oops:
...što jes jes..
 
svadje su lose... neslaganja i nesporazumi su sasvim u redu... al' ne neslaganja koja traju dugo i koja prelaze u zucnu raspravu... ne volim da se svadjam... ume rec da izleti, a to posle ne moze da se pokupi i kao da nije nista bilo... niti volim da cujem nesto slicno upuceno meni... i nikako ne volim kad se ljudi nadvikuju... ne dozvoljavam da bilo ko podigne glas na mene... niti ja podignem glas na bilo koga... sve se moze razumno i stalozeno raspraviti.... e, sad... neko ne ume i voli da prica glasno... u tom slucaju, postedim sebe gubljenja vremena... ne slusam... odem da radim nesto drugo... pa, ako je toj osobi stalo da cuje sta mislim, sledeci put nece da vice... prosto...
 
svadje su lose... neslaganja i nesporazumi su sasvim u redu... al' ne neslaganja koja traju dugo i koja prelaze u zucnu raspravu... ne volim da se svadjam... ume rec da izleti, a to posle ne moze da se pokupi i kao da nije nista bilo... niti volim da cujem nesto slicno upuceno meni... i nikako ne volim kad se ljudi nadvikuju... ne dozvoljavam da bilo ko podigne glas na mene... niti ja podignem glas na bilo koga... sve se moze razumno i stalozeno raspraviti.... e, sad... neko ne ume i voli da prica glasno... u tom slucaju, postedim sebe gubljenja vremena... ne slusam... odem da radim nesto drugo... pa, ako je toj osobi stalo da cuje sta mislim, sledeci put nece da vice... prosto...

E znaš šta....
...baš si lepo ovo sročio... .vrlo lepo...prosto sam se postidela..:oops::oops:
 
U kojoj meri su prisutne i da li su uopste?
Da li ih smatrate korisnim ili cutite zarad mira pa cekate bolji trenutak? (ko ovo zna kako nek mi javi :oops: :lol: )
:oops: pa ne bas :oops: bas lako krenem da urlam kad me neko iznervira i sve se narogusim.mada meni svadje nikad nisu nesto ozbiljne jer kako dodje tako i prodje,jednostavno se izderem i posle pet minuta sam super :lol: inace mi kazu ljudi da kad pricam imam ofanzivan stav,pa se oni osetljiviji potresu :roll: sto nije tacno,jer jednostavno ne znam drugacije da pricam.
s tim sto,ako znam da cu napraviti neku veliku stetu ocutim,ali posle budem besna ceo dan.i onda puknem kad se akumulira i nesvesno krenem da napadam zrtvu,tj objekat svadje.inace sam tezak karakter.
ne znam,ali meni su svadje nesto normalno.mnogo mi je bolesnije kad se neko pravi da je fin stalno i onda ti zabije noz u ledja,ili se pred drugim ljudima kad dodju u goste pravi da je ultra uredan,fin,kulturan,kako mu sve super u zivotu a kad zatvoris vrata gadja muza tanjirima,bije ga i slicno.
 
ili se pred drugim ljudima kad dodju u goste pravi da je ultra uredan,fin,kulturan,kako mu sve super u zivotu a kad zatvoris vrata gadja muza tanjirima,bije ga i slicno.
kad smo vec kod ozbiljnosti... na ovoj temi... ovo jeste definitivno stvar koju najvise prezirem kod ljudi... kad se prave da su nesto sto nisu... znaci... bas nemam postovanja nikakvog za njih... kad je ljudima bitnije da drugi misle da im je super, il' da su oni sami tako super i moderni, a ovamo se krve i svadjaju i svasta ruzno... bljak... moradoh...
 
ocekujem da se ljudi ne foliraju i da se ne prave da su ono sto nisu
kad se vec oseca vestacka atmosfera kad im udjes u kucu
i ne volim ljude koji nece da te puste u sobu jer su im razbacane stvari po sobi ( mislim ako si mi vec zatvorio vrata pred nosem,znam da ces krisom da sredjujes,onda i nema razlike,i onako mi ne smeta krs) a znas da su celog zivota aljkavi.i smeta mi gomila stvari vezano za ljude kada se jednostavno pretvaraju da su nesto drugo ili to rade zbog neke umisljene glupe forme.ne volim kad je neko sterilan ili previse formalan.
 
ni ja se ne svađam,
ma i ne raspravljam se, na kraju svako ode misleći ono što je mislio pre rasprave.
ranije jesam bila malo histerična i to je bilo ružno za videti, garant =I
ako treba, objasnim se.

sve ovo naravno ne važi ako je džordži u pitanju.
 
Bitno je po meni i ko vam je sagovornik u svadji...argumentovano, smireno, a opet sa iskricama je " lepa " svadja. Deranje, vredjanje i ostala pljuvacina mi je odvratna. Takodje i odbijanje razgovora.

Ja bih na lakat progovorila. Ne mogu da cutim. Cak i kad se trudim da progutam, nije mi dobro. Moram reci pa sta bude! Sto samo ja da zaradim neku bolestinu od potiskivanja stresa i ostalih brabonjarija...U svemu zajedno :mrgreen:

Mada, kad kazem " Daj da razgovaramo, da objasnimo ..." , nikad ne upali...Zavrsi se necijom setnjom...:mrgreen:
 

Back
Top